BG BG

AB Dream Blast 1.59.0 – آپدیت بازی “انفجار پرندگان خشمگین” اندروید

AB Dream Blast 1.59.0 – آپدیت بازی “انفجار پرندگان خشمگین” اندروید

    این پست مورد پسند شما بود؟

    پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر

اسکرین شات ها

AB Dream Blast 1.59.0 – آپدیت بازی “انفجار پرندگان خشمگین” اندروید AB Dream Blast 1.59.0 – آپدیت بازی “انفجار پرندگان خشمگین” اندروید AB Dream Blast 1.59.0 – آپدیت بازی “انفجار پرندگان خشمگین” اندروید AB Dream Blast 1.59.0 – آپدیت بازی “انفجار پرندگان خشمگین” اندروید

بازی انفجار پرندگان خشمگین


Angry Birds Dream Blast - انفجار پرندگان خشمگین یکی دیگر از نسخه های بازی انگری بردز یا پرندگان خشمگین است. شما باید از میان موانع، پرندگان را هدایت کنید و با شکستن حباب ها امتیاز کسب نمایید. سعی کنید با یک پرتاب بیشترین میزان حباب های رنگارنگ راهدف قرار دهید.تقویت کننده های مختلی در اختیار شما قرار می گیرد که می تواند به کسب امتیاز بالاتر شما کمک کند. این نسخه نیز مانند سایر نسخه های انگری بردز دارای گرافیک عالی و صداگذاری جالب و دوست داشتنی است

   

انفجار پرندگان خشمگین

  

ویژگی ها بازی Angry Birds Dream Blast
  • ‏ گرافیک عالی و جلوه های صوتی خاص
  • ‏ انواع قدرت دهنده های مختلف
  • ‏ مراحل چالش برانگیز و جذاب

اگرچه ممکن است Angry Birds Dream Blast، نسبت به دیگر ورژن های پرندگان خشمگین کمی متفاوت باشد، اما طراحی این بازی فوق العاده است و به خوبی روی آن کار شده است تا یک تجربه رضایت بخش را برای کاربران به ارمغان بیاورد. گیم پلی بازی بسیار ساده و بر اساس اهداف است. حباب ها و اهداف مختلف از سمت بالای صفحه نمایش شما به وجود می آیند و شما باید آنها را به سمت پایین صفحه نمایش هدایت کنید. در هر مرحله هدف های متفاوتی برای شما تعیین می شود. این اهداف می ‌توانند ترکاندن تعداد مشخصی از حباب ها، هدایت کردن تخم‌ مرغ ها به سمت پایین، ترکاندن بچه خوک ها و … باشد .

شما باید بتوانید رنگ‌ های مختلف حباب ها را با یکدیگر جور کنید تا بتوانید آنها را بترکانید و امتیاز جمع کنید. اگر بتوانید چهار حباب یا بیش از آن را باهم جور کنید قدرت انفجار دریافت می کنید و اگر بتوانید این قدرت‌ های انفجار را با یکدیگر ترکیب کنید می توانید انفجار بزرگ تری به وجود بیاورید. همچنین، کاراکتر های مختلف پرندگان نیز توانایی های متفاوتی در ترکاندن حباب ها دارند. این ویژگی ها برای افرادی که نسخه های قبلی پرندگان خشمگین را بازی کرده اند کاملا آشناست. تعداد حرکت های شما محدود است و قبل از به پایان رسیدن حرکت ها باید اهداف هر مرحله را تکمیل کنید.

در مورد ویژگی‌ های گرافیکی هم باید بگوییم ، Angry Birds Dream Blast نیز مانند دیگر ورژن های بازی پرندگان خشمگین از گرافیک خوبی برخوردار است که با تمام دستگاه ها سازگاری دارد. استایل کارتونی آن جذاب است و کاراکتر های پرندگان کودک آن دوست داشتنی هستند. این بازی امتیاز 4.7 از 5.0 را در گوگل پلی به خود اختصاص داده است و طرفداران متعصب زیادی دارد.


0 دیدگاه

نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
کد امنیتی :
کد امنیتی
رفرش
 
 


بازی های پربازدید امسال
بازی های پربازدید ماه

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها