BG BG

Last Hope 3 1.49 – دانلود بازی اکشن فوق العاده “آخرین امید 3” اندروید + مود

Last Hope 3 1.49 – دانلود بازی اکشن فوق العاده “آخرین امید 3” اندروید + مود
 • آپدیت:
 • پیش نیاز:
 • تعداد بازدید:615 نفر
 • دسته: | |
 • دیدگاه ها0 دیدگاه
 • توسط:وحید
 • قیمت در سایت:رایگان :)

  این پست مورد پسند شما بود؟

  پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر

اسکرین شات ها

Last Hope 3 1.49 – دانلود بازی اکشن فوق العاده “آخرین امید 3” اندروید + مود Last Hope 3 1.49 – دانلود بازی اکشن فوق العاده “آخرین امید 3” اندروید + مود Last Hope 3 1.49 – دانلود بازی اکشن فوق العاده “آخرین امید 3” اندروید + مود Last Hope 3 1.49 – دانلود بازی اکشن فوق العاده “آخرین امید 3” اندروید + مود

بازی آخرین امید 3


Last Hope 3: Sniper Zombie War – آخرین امید 3: تک تیرانداز زامبی ها عنوان یک بازی اکشن و هیجانی جذاب از استودیوی JE Software AB سوئدی برای سیستم عامل اندروید است که بصورت رایگان منتشر شده است. شما در نقش شخصیت اصلی باید در این دنیای خشن و آخرالزمانی طاقت بیاورید. برای این کار باید سلاح تک تیرانداز خود را به دست گرفته و به نقاط مختلف سفر کنید و زامبی هایی که در مسیرتان قرار می گیرند را نابود کنید

  

بازی آخرین امید 3

  

شما در یک دنیای آخرالزمانی هستید. جایی که تقریباً تمام انسان های کره زمین به زامبی تبدیل شده اند و فقط مقدار اندکی از آن ها جان سالم به در برده اند. شما کسی را به جز یک دوست به نام Burt ندارید. شخصیت Burt قرار است به شما آموزش دهد چطور در این دنیای وحشی از پس تهدیدات و زامبی ها بر بیائید. به همین خاطر، او به شما کار با یک سلاح تک تیرانداز را آموزش می دهد.شخصیت اصلی بازی بعد از این ماجرا به نقاط مختلفی سفر می کند که حالا به مکان هایی متروکه تبدیل شده اند و تنها چیزی که در آن ها دیده می شود پرسه زنی زامبی هاست! این مکان ها نقاطی مثل بیابان ها، دهکده های کوچک و دره هایی که زمانی زیبا و چشم نواز بودند است. برای دانلود این بازی همراه وبسایت پرنده بازی ها باشید.

Last Hope 3: Sniper Zombie War یک بازی اکشن و سرتاسر هیجان است که در آن شما در نقش نیروهای امنیتی در دنیایی هستید که توسط زامبی ها به معرض انقراض رسیده است. دنیا توسط یک ویروس مرگبار به نابودی کامل نزدیک شده است و حالا این زامبی ها هستند که حکمران دنیای انسان ها شده اند. از نظر داستانی باید گفت که Last Hope 3: Sniper Zombie War تفاوت خاصی با قسمت های قبلی ندارد و داستان کلی آن ها را ادامه داده است. اما این بار در قسمت سوم شاهد تغییراتی جالب در روند بازی هستیم. این بار دشمن اصلی شما رئیس تمام زامبی هاست که هیولایی ترسناک و بسیار خطرناک است. شما در طول مراحل بازی به دنبال پیدا کردن و نابود کردن این هیولا هستید چرا که با نابود کردن آن احتمالاً ارتش زامبی ها تضعیف خواهند شد. در بازی آخرین امید 3 شما باید شهر را از وجود زامبی ها پاکسازی کنید. برای این کار شما به طیف وسیعی از سلاح های گرم و تجهیزات جنگی دسترسی خواهید داشت. البته برای اینکه این سلاح ها را به دست بیاورید باید آن ها را با پول هایی که از گذراندن مراحل به دست می آورید خریداری کنید. شما همچنین می توانید سلاح های خود را ارتقاء داده و آن ها را قوی تر کنید.

سبک بازی Last Hope 3: Sniper Zombie War از نوع بازی های اکشن اول شخص است اما شما در این بازی توانایی حرکت کردن به صورت آزادانه را ندارید و شخصیت بازی به صورت خودکار حرکت می کند و به محض رسیدن به زامبی ها می ایستد تا شما با هدف گیری و شلیک به سمت زامبی ها آن ها را قبل از اینکه به شما نزدیک شوند از بین ببرید. با هدف گرفتن به سر زامبی ها می توانید آن ها را سریع تر از بین ببرید. گرافیک بازی به نسبت حجم قابل تحسین و جزئیات محیطی نیز به نوبه خود مناسب و جذاب هستند. فیزیک تفنگ ها و تخریب پذیری ها هم در حد استاندارد هستند و در مجموع باید گفت که بازی آخرین امید 3 یک بازی خوش ساخت و زیبا در این سبک است.


0 دیدگاه

نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
کد امنیتی :
کد امنیتی
رفرش
 
 


بازی های پربازدید امسال
بازی های پربازدید ماه

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها