BG BG

Angry Birds Journey 3.6.2 – بازی پازل “سفر پرندگان‌خشمگین” اندروید + مود

Angry Birds Journey 3.6.2 – بازی پازل “سفر پرندگان‌خشمگین” اندروید + مود
 • آپدیت:
 • پیش نیاز:
 • تعداد بازدید:298 نفر
 • دسته: | |
 • دیدگاه ها0 دیدگاه
 • توسط:وحید
 • قیمت در سایت:رایگان :)

  این پست مورد پسند شما بود؟

  پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر

اسکرین شات ها

Angry Birds Journey 3.6.2 – بازی پازل “سفر پرندگان‌خشمگین” اندروید + مود Angry Birds Journey 3.6.2 – بازی پازل “سفر پرندگان‌خشمگین” اندروید + مود Angry Birds Journey 3.6.2 – بازی پازل “سفر پرندگان‌خشمگین” اندروید + مود Angry Birds Journey 3.6.2 – بازی پازل “سفر پرندگان‌خشمگین” اندروید + مود

سفر پرندگان خشمگین


Angry Birds Journey – سفر پرندگان خشمگین نام یک بازی در ژانر پازل و فکری است که توسط استودیو بازی سازی Rovio Entertainment Corporation برای دستگاه های اندروید منتشر شده است. استودیو بازی سازی Rovio Entertainment Corporation یکی از معروف ترین استودیو های بازی سازی مارکت اندروید است که بیشتر گیمر ها این استودیو بازی سازی را با بازی Angry Birds Explore می شناسند. Angry Birds Journey برداشتی دیگر از مجموعه محبوب و پرطرفدار Angry Birds است.

 

سفر پرندگان خشمگین

 

این مجموعه نیازی به معرفی ندارد و یکی از شناخته شده ترین مجموعه هایی است که سال هاست با ما همراه هستند و به نظر نمی رسد که حالا حالاها هم بخواهند از کنار ما بروند. در طی این سال ها، این مجموعه بازی های مختلفی را عرضه کرده است که هر کدام از آنها هم تم و فرم های متفاوتی با یکدیگر داشته اند. این مجموعه با یک مکانیزم ساده که فقط از یک قلاب سنگ استفاده می کرد وارد مارکت اندروید شد و توانست علاوه بر کسب موفقیت چشمگیرش، برای همیشه آن چیزی که در مورد ژانر پازل و فکری می دانستیم را تغییر دهد.

در حالی که بازی اورجینال Angry Brids در زمان عرضه اش بسیار نوآورانه و خلاقانه به حساب می آمد، در عین حال بازی های بعدی نتوانستند آن طور که باید و شاید مثل بازی اورجینال خلاقانه و نوآورانه باشند. از این رو، Rovio Entertainment Corporation تصمیم گرفت بازی جدید این مجموعه یعنی Angry Birds Journey را به نوعی به عنوان یک بازی بازگشت به گذشته طراحی کند که ما بالاخره بتوانیم دوباره همان چیزی را از این پرندگان خشمگین دوست داشتنی ببینیم که همه ما عاشقش بودیم. اگر به تریلر معرفی و تصاویر اسکرین شات بازی نگاه کنید می توانید متوجه شوید که این بازی به ریشه های اصلی خودش برگشته است. همان پویایی و همان مکانیزم ساده قلاب سنگ در گیم پلی این بازی وجود دارد و اکثر کار های شما در این بازی به عقب کشیدن پرندگان در قلاب سنگ و رها کردن آنها به سمت خوک های خبیث و سازه های مختلف آنها خلاصه می شود.


0 دیدگاه

نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
کد امنیتی :
کد امنیتی
رفرش
 
 


بازی های پربازدید امسال
بازی های پربازدید ماه

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها