BG BG

دانلود Zombie Blast 3.3.2 – آپدیت بازی پازل قهرمان زامبی کُش اندروید + مود

دانلود Zombie Blast 3.3.2 – آپدیت بازی پازل قهرمان زامبی کُش اندروید + مود

    این پست مورد پسند شما بود؟

    پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر

اسکرین شات ها

دانلود Zombie Blast 3.3.2 – آپدیت بازی پازل قهرمان زامبی کُش اندروید + مود دانلود Zombie Blast 3.3.2 – آپدیت بازی پازل قهرمان زامبی کُش اندروید + مود دانلود Zombie Blast 3.3.2 – آپدیت بازی پازل قهرمان زامبی کُش اندروید + مود دانلود Zombie Blast 3.3.2 – آپدیت بازی پازل قهرمان زامبی کُش اندروید + مود

بازی قهرمان زامبی کش


Zombie Blast - قهرمان زامبی کش عنوان یک بازی در ژانر پازل و فکری است که توسط استودیو بازی سازی SNG Games برای دستگاه های اندروید منتشر شده است. در این بازی شما یک قهرمان دارید که باید به او کمک کنید تا گله های زامبی ها را از پیش رو بردارد. در حالی که شما آیتم ها را با یکدیگر جور می کنید، قهرمان شما هم وارد عمل می شود و به زامبی ها شلیک می کند.

 

Zombie Blast

 

Zombie Blast از بازی های نقش آفرینی و پازلی می باشد که در آن الماس های هم رنگ را با یک دیگر ترکیب می کنید تا انفجار های مخرب بزرگی ایجاد کنید و زامبی ها را نابود کنید. آیتم ها را با سرعت جا به جا کنید تا زامبی ها را نابود کنید. این بازی دارای بیش از صد ها مرحله جذاب می باشد. در طول کامل کردن پازل ها، پاورآپ های مختلفی نیز به کمک شما می آیند که با آن ها می توانید آسیب بیشتری به دشمنانتان وارد کنید. در Zombie Blast قادر به فریز کردن زامبی ها یا منفجر کردن آن ها هستید. تسلیم نشوید، آینده جهان در دستان شماست. 


0 دیدگاه

نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
کد امنیتی :
کد امنیتی
رفرش
 
 


بازی های پربازدید امسال
بازی های پربازدید ماه

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها