پرنده بازی ها » شرایط استفاده

شرایط استفاده

دسترسی به وب سایت

خدمات و محتوای این وب سایت به جز در مواردی خاص به صورت کامل رایگان بوده و در دسترس همه عموم قرار دارد. بنابراین درصورت عدم دسترسی به این وب سایت به هر دلیلی یا قطع خدمات و مسدود شدن محتوای وب سایت، ما هیچ گونه مسئولیتی را قبول نخواهیم کرد. اگرچه محتوای این وب سایت بسیار قابل اعتماد است، ما ضمانت نمی‌کنیم که این وب سایت و محتوای آن، بدون اشکال و خطا باشد. بنابراین در استفاده از محتوای آن هیچ گونه مسئولیتی در هیچ موردی را قبول نخواهیم کرد. تمامی لینک‌های خارجی داده شده تنها برای اطلاع رسانی بوده و این وب سایت هیچ گونه مسئولیتی را درقبال محتوای آن‌ها ندارد.

 

قوانین عمومی سایت

  1. محتوای سایت اینترنتی BirdGames.ir به عنوان یک وب‌سایت اطلاع‌رسانی بر پایه زبان فارسی برنامه ریزی شده؛ لذا استفاده از زبان فارسی در درج مطالب و عبارات ضرورتا باید رعایت شود. بدیهی است هر عبارت دیگری به غیر از این زبان -اعم از عبارات انگلیسی یا فینگلیش- به طور خودکار از معرض دید عموم حذف خواهد شد.
  2. این وبسایت هیچ دخالتی در طراحی و کد نویسی اپلیکیشن ها ندارد و آن ها را بدون تغییر و با همان استاندارد کد نویسی در اختیار عموم کاربران قرار میدهد و قرار دادن هرگونه نرم افزار یا اپلیکیشنی که باعث از دست رفتن اطلاعات عموم کاربران شود غیر قانونی محسوب شده و از دید عموم حذف خواهد شد.
  3. کلیه بازی ها ، تصاویر ، مطالب و آموزش های قرار گرفته در این سایت تنها با هدف اطلاع رسانی بوده و این سایت مسئولیتی در قبال چگونگی استفاده کاربران از محتوای سایت و همچنین نتایج و آثار آن ندارد. مسئولیت استفاده از فایل هایی که لینک آنها در این سایت قرار گرفته است بر عهده کاربر می باشد. بدیهی است که امکان آزمایش و بررسی همه فایل ها توسط مدیران سایت وجود ندارد.
  4. ایمیل های کاربران عزیز در هنگام ارسال تیکت یا درخواست بازی و دیدگاه ها در بانک اطلاعاتی پرنده بازی ها محفوظ بوده و هیچ احدی توانایی دسترسی به آن ها و ایجاد ایمیل های تبلیغاتی را ندارند ، پس با اطمینان کامل اطلاعات خود را در قسمت ارسال نظر و تیکت های پشتیبانی پرنمایید.
  5. در صورت فحاشی، مزه پرانی، توهین و یا تهمت به تیم پشتیبانی در ایمیل ها، پیام ها، به پیام فرد خاطی پاسخ داده نشده و حساب کاربری وی از یک هفته تا سه ماه غیرفعال خواهد شد. لطفا در پیام های ارسالی، فقط مشکل تان را مطرح نمایید و از پرداختن به حواشی و استفاده از نام خدا و پیامبر خودداری کنید.
  6. مطالب این سایت منطبق بر شرع مقدس اسلام و قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی است. لذا از کاربران درخواست می شود رفتاری منطبق حاکمیت کشور داشته باشند.(در قسمت های حساب کاربری - دیدگاه ها - پشتیبانی سایت)
  7. هر گونه کپی برداری از قالب سایت یا هرگونه اقدامی که باعث کپی برداری از قالب سایت شود کاملا غیرقانونی بود و از لحاظ شرعی حرام است و تیم پرنده بازی ها هیچگونه رضایتی ندارد! در صورت مشاهده سایت های متخلف به صورت جد از طریق مراتب قضایی کشور پیگیری خواهد شد!
  8. استفاده از سایت کاملا رایگان است. اما کپی از مطالب سایت به شرط ذکر منبع موردی ندارد.

   

منابع لینک ها دانلود

کلیه مطالب (بازی ها ، تصاویر ، مطالب و آموزش ها) موجود در سایت پرنده بازیها ، تلفیقی از مطالب نوشته شده توسط تیم پرنده بازی ها و یا کپی شده از سایت های مختلف ایرانی (همچون فارسروید ، دانلودها که با اجازه کتبی از مدیران سایت های مذکور این عمل انجام میشود) و خارجی است. چنانچه منبع اصلی مطلب مشخص باشد، حتما منبع در زیر مطلب درج می‌گردد. اما چنانچه مطلبی به تکرار در سایت های مختلف درج شده باشد و منبع اصلی آن مشخص نباشد، منبعی برای مطلب ذکر نخواهد شد.
نکته مهم: در صورتی که شخصی حقیقی و یا حقوقی مطلبی را که در پرنده بازی ها منتشر شده است متعلق به خود می داند، حتما از طریق فرم تماس با ذکر مستندات به ما اطلاع دهد تا بعد از بررسی منبع آن ذکر گردد.

 

استفاده کاربران از مطالب این سایت به معنی قبول قوانین سایت است. 

این قوانین ممکن است تغییر کند! بازدید دوره ای از این صفحه را در نظر بگیرید.