BG BG

FCM23 1.3.0 – دانلود بازی ورزشی “مدیر باشگاه فوتبال 2023” اندروید + مود

FCM23 1.3.0 – دانلود بازی ورزشی “مدیر باشگاه فوتبال 2023” اندروید + مود
 • آپدیت:
 • پیش نیاز:
 • تعداد بازدید:381 نفر
 • دسته: | |
 • دیدگاه ها0 دیدگاه
 • توسط:وحید
 • قیمت در سایت:رایگان :)

  این پست مورد پسند شما بود؟

  پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر

اسکرین شات ها

FCM23 1.3.0 – دانلود بازی ورزشی “مدیر باشگاه فوتبال 2023” اندروید + مود FCM23 1.3.0 – دانلود بازی ورزشی “مدیر باشگاه فوتبال 2023” اندروید + مود FCM23 1.3.0 – دانلود بازی ورزشی “مدیر باشگاه فوتبال 2023” اندروید + مود FCM23 1.3.0 – دانلود بازی ورزشی “مدیر باشگاه فوتبال 2023” اندروید + مود

بازی مدیریت باشگاه فوتبال 23


FCM23 – اف سی ام 23 نسخه دیگری از سری بازی های مدیریتی و ورزشی Soccer Club Management برای سال 2023 است که توسط استودیوی Go Play Games Ltd بریتانیایی به شکل رایگان عرضه شده و در گوگل پلی در دسترس همه قرار گرفته است. این بازی به دنبال عرضه قسمت قبلی یعنی Club Soccer Director 2022 به شکل رایگان اما با قابلیت پرداخت های درون برنامه ای به انتشار رسیده است.

  

  

FCM23 با همان زبان طراحی همیشگی این مجموعه طراحی شده است. ماهیت کلی بازی هم تقریباً بدون تغییر باقی مانده و با همان روند نسخه های قبلی طراحی شده است. البته باید گفت که قابلیت های جزئی جدیدی به نسخه جدید بازی اضافه شده که احتمالاً فقط بازیکنان حرفه ای و قدیمی که این بازی را دنبال می کردند متوجه آن بشوند. شما در FCM23 Soccer Club Management می توانید یک باشگاه فوتبال را از اول بسازید و آن را بزرگ و قدرتمند کنید. کار شما اسان نخواهد بود و شما باید درست مثل یک مدیر واقعی باشگاه فوتبال رفتار کنید.

شما باید بازیکنان مختلف بخرید، پرسنل متنوع به کار بگیرید و مربیان و سرمربی های زیادی را بررسی و استخدام کنید. شما همچنین می توانید استادیوم مخصوص به خود را داشته باشید و آن را گسترش دهید. شما این امکان را دارید تا با خرید و فروش بازیکنان منابع مالی باشگاه خود را تأمین کنید و از این منابع برای توسعه باشگاه استفاده کنید. در بازی مدیریت باشگاه فوتبال 23 کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد و این بازی و عناوین مشابه در این سبک مخصوص کسانی هستند که به این نوع از بازی ها علاقه دارند. بنابراین دقت داشته باشید که FCM23 Soccer Club Management یک بازی فوتبالی معمولی نیست و یک بازی مدیریتی است. برای آشنایی بیشتر با بازی مدیریت باشگاه فوتبال 23 می توانید ابتدا نگاهی به اسکرین شات های بازی بی اندازید و سپس از طریق جعبه دانلود پرنده بازی ها اقدام به دریافت آخرین نسخه آن به شکل معمولی یا مود شده کنید. قابل ذکر است که این عنوان تنها در کمتر از دو روز بعد از انتشار در گوگل پلی از مرز 10 هزار دانلود عبور کرد.


جعبه دانلود پرنده بازی ها


این پست در تاریخ چهارشنبه 22 آذر 1402 آپدیت شده! در صورتی که آپدیت جدید منتشر شده لطفا در بخش دیدگاه ها گزارش آپدیت رو ارسال کنید. با این کار کمک بزرگی به تیم ما در رابطه با بررسی درخواست‌های جدید میکنید.

  کانال تلگرامی سایت افتتاح شد! برای ورود کلیک کنید 😍
کـانال تلگـرام

0 دیدگاه

نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
کد امنیتی :
کد امنیتی
رفرش
 
 


بازی های پربازدید امسال
بازی های پربازدید ماه

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها