Zombie Idle Defense 2.5.8b1 – بازی دفـاع در مقابل هجوم زامـبی ها + مود

Zombie Idle Defense 2.5.8b1 – بازی دفـاع در مقابل هجوم زامـبی ها + مود
  • آپدیت:
  • پیش نیاز:
  • تعداد دانلود:528 بار
  • دسته: | |
  • توسط:VAHiD
  • دیدگاه ها0 دیدگاه

    این پست مورد پسند شما بود؟

    پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر

بازی دفاع در مقابل هجوم زامبی ها

Zombie Idle Defense 2.5.8b1 – بازی دفـاع در مقابل هجوم زامـبی ها + مود Zombie Idle Defense 2.5.8b1 – بازی دفـاع در مقابل هجوم زامـبی ها + مود Zombie Idle Defense 2.5.8b1 – بازی دفـاع در مقابل هجوم زامـبی ها + مود Zombie Idle Defense 2.5.8b1 – بازی دفـاع در مقابل هجوم زامـبی ها + مود

Zombie Idle Defense – دفاع در مقابل هجوم زامبی ها یک بازی تفننی و سرگرم کننده و در عین حال بسیار اکشن و چالش برانگیز در سبک بازی های آرکید است که با الگوبرداری از بازی های سبک برج دفاعی ساخته و طراحی شده است. این بازی را استودیوی سنگاپوری ONESOFT که علاقه زیادی به ساخت بازی های آرکید دارد توسعه داده و به شکل رایگان اما با قابلیت پرداخت های درون برنامه ای برای سیستم عامل اندروید به انتشار رسانده است. و اکنون در سایت پرنده بازی ها در درسترس شما کاربران عزیز دل قرار گرفته است :)

  

Zombie Idle Defense

 

در بازی Zombie Idle Defense دنیای انسان ها به دست زامبی های بزرگ، مرگبار و سبزرنگ به سمت نابودی کشیده شده و بشریت در معرض انقراض قرار گرفته است. شما در نقش گروهی از قهرمانان هستید که نمی خواهند به این راحتی ها تسلیم این دنیای خشونت آمیز شوند. آن ها تصمیم می گیرند تا در مقابل ارتش عظیم زامبی ها ایستادگی کرده و معدود پایگاه هایی که هنوز انسان ها در آن زندگی می کنند را محافظت کنند. شما باید این تیم شجاع را رهبری کنید و آن ها را در مراحلی سخت و طاقت فرسا همراهی کنید. سبک و سیاق کلی بازی مثل اغلب بازی های سبک برج دفاعی است با این تفاوت که شما این بار یک مسیر بزرگ را پوشش نمی دهید و فقط یک مسیر اصلی در بازی وجود دارد.

با شروع بازی، شما در سمت پایین تصویر هستید و دشمنان شما از قسمت بالا به سمت شما حرکت می کنند. شما هم با ایجاد یک خط آتش از آمدن زامبی ها استقبال کرده و می بایست با انواع و اقسام سلاح های نابودگر آن ها را از بین ببرید. در طول بازی Zombie Idle Defense امکانات جذاب و متعدد زیادی مثل سلاح های گوناگون و نیروهای جانبی مثل هواپیماهای بمب افکن وجود دارند که می توانید در زمان هایی که احساس خطر کردید از آن ها استفاده کنید. اما بهتر است زامبی ها را زیاد از حد هم دست کم نگیرید چرا که آن ها ممکن است به صورت گروه های حجیم و ناگهانی به سمت شما حمله ور شوند. بازی Zombie Idle Defense یک عنوان بسیار سرگرم کننده است که همینک آخرین نسخه آن به صورت تست شده همراه با یک نسخه مود شده از وبسایت پرنده بازی ها آماده دانلود است. با ثبت بیش از 1 میلیون دانلود این بازی تا به امروز موفق به کسب امتیاز 4.4 از 5.0 در گوگل پلی شده است.

📌 منبع و رمز (در صورت نیاز) :  www.farsroid.com
ویدیوی معرفی

برترین بازی های امسال

جدیدترین مطالب

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها