BG BG

دانلود بازی Torn Away برای کامپیوتر – نسخه فشرده FitGirl

دانلود بازی Torn Away برای کامپیوتر – نسخه فشرده FitGirl

    این پست مورد پسند شما بود؟

    پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر

اسکرین شات ها

دانلود بازی Torn Away برای کامپیوتر – نسخه فشرده FitGirl دانلود بازی Torn Away برای کامپیوتر – نسخه فشرده FitGirl دانلود بازی Torn Away برای کامپیوتر – نسخه فشرده FitGirl دانلود بازی Torn Away برای کامپیوتر – نسخه فشرده FitGirl

Torn Away


بازی Torn Away در سبک ماجراجویی تعاملی توسعه داده شده و در مورد دختری است که از خانه جدا می‌شود. این دختر اسیا نام داشته و ده سال سن دارد. او می‌خواهد کشتی‌های کاغذی را از رودخانه پایین آورده و تمام روز را با دوستانش در حیاط خلوت سپری کند. بازی در زمانی دنبال می‌شود که اروپا در شعله‌های جنگ گرفتار شده و میلیون‌ها نفر از مردم شوروری برای کار اجباری در آلمان برده می‌شوند. آسیا و مادرش از جمله کسانی هستند که در اردوگاه حضور دارند. پس از چندین ماه غیر قابل تحمل در اردوگاه، آسیا موفق می‌شود تا فرار کرده و به خانه اش بازگردند.

 

Torn Away

 

در طول مسیر، باید از آلمان و لهستان عبور کرده و به وطن برسید. شما باید به وی کمک کنید تا دوباره به خانه‌اش بازگردند. در طول مسیر، می‌توانید یک سری ماجراجویی‌های کلاسیک داشته و به یاد داشته باشید که لحظات آرام بازی ممکن است به یک سری اتفاقات سنگین تبدیل شوند. بازی یک سری مینی باس گیم جذاب هم دارد که ساعت‌ها هیجان را برای‌تان هدیه خواهد داد. شما دنیا را از چشم دختری می‌بینید که مجبور شده است تا به سرعت بزرگ شده و اتفاقات بد را پیرامون خانواده‌اش تماشا کنید.


جعبه دانلود پرنده بازی ها
نکات تکمیلی:
حجم فایل: 1.5گیگابایت | 1.1گیگابایت
تاریخ انتشار: SEP-30-2023
قیمت: 14.99 دلار
رمز فایل: www.downloadha.com
BGShow/Hideسیستم مورد نیاز

BGShow/Hideدستورالعمل نصب و اجرااین پست در تاریخ شنبه 29 مهر 1402 آپدیت شده! در صورتی که آپدیت جدید منتشر شده لطفا در بخش دیدگاه ها گزارش آپدیت رو ارسال کنید. با این کار کمک بزرگی به تیم ما در رابطه با بررسی درخواست‌های جدید میکنید.


وبسایت :   downloadha.com
منبع لینک ها
  کانال تلگرامی سایت افتتاح شد! برای ورود کلیک کنید 😍
کـانال تلگـرام

0 دیدگاه

نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
کد امنیتی :
کد امنیتی
رفرش
 
 


بازی های پربازدید امسال
بازی های پربازدید ماه

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها