EMERGENCY HQ 1.8.07 – آپدیت بازی شبیه سازی “مرکز اورژانس” اندروید

EMERGENCY HQ 1.8.07 – آپدیت بازی شبیه سازی “مرکز اورژانس” اندروید

    این پست مورد پسند شما بود؟

    پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر

بازی مرکز اورژانس

EMERGENCY HQ 1.8.07 – آپدیت بازی شبیه سازی “مرکز اورژانس” اندروید EMERGENCY HQ 1.8.07 – آپدیت بازی شبیه سازی “مرکز اورژانس” اندروید EMERGENCY HQ 1.8.07 – آپدیت بازی شبیه سازی “مرکز اورژانس” اندروید EMERGENCY HQ 1.8.07 – آپدیت بازی شبیه سازی “مرکز اورژانس” اندروید

EMERGENCY HQ – مرکز اورژانس دومین بازی از سری بازی های EMERGENCY ساخته شده توسط استودیوی آلمانی Promotion Software GmbH در سبک بازی های شبیه سازی و مدیریتی از دسته بازی های استراتژیکی است که به شکل رایگان تولید و برای موبایل ها و تبلت های اندرویدی عرضه شده است. در بازی EMERGENCY HQ شما در نقش فرمانده مرکز اورژانس یک شهر هستید که وظیفه او رسیدگی به سوانح با مدیریت نیروهای اورژانسی مختلف است. وظیفه و هدف اصلی شما حفظ امنیت و سلامت مردم این شهر است و برای این مورد شما باید سعی کنید تا در اسرع وقت نیروهای متخصص آتش نشانی و نیروهای امدادی را به محل های حادثه اعزام کنید و در سریع ترین زمان ممکن جان انسان های در خطر را نشان دهید. در EMERGENCY HQ شما می توانید 4 سرویس مختلف از جمله واحد آتش نشانی را مدیریت کنید. این بازی شباهت جالبی با عنوان محبوب A 911 Operator دارد اما تفاوت اصلی این دو بازی در نوع طراحی ها و سبک گیم پلی آن هاست. در حالی که بازی اپراتور 911 یک بازی نقشه محور ساده است، بازی EMERGENCY HQ با طراحی های گرافیکی و سه بعدی خود تجربه ای کاملاً متفاوت را برایتان فراهم می کند. در بازی مرکز اورژانس می توانید نیروهای آتش نشانی، دکتر و متخصصین پزشکی، مهندسین، نیروهای پلیس و نیروهای امدادی دیگر را در اختیار داشته باشید و به محض گزارش هر نوع مشکل خطرساز، یک تیم عملیاتی به محل حادثه اعزام کنید. در بازی EMERGENCY HQ شما کنترل تمام حوادث و سوانح خطرناک در یک شهر با به عهده می گیرید و مسئولیتی سخت و چالش برانگیز بر عهده شماست.

 

EMERGENCY HQ - free rescue strategy game

  

در EMERGENCY HQ بخشی بسیار جالب و کاملاً استراتژیکی وجود دارد که طی آن می توانید پایگاه ها و ساختمان های خود را بسازید. در واقع با این کار می توانید برای هر واحد اورژانس یک ساختمان و پایگاه منحصر به فرد در نظر بگیرید تا با کنار هم قرار دادن این پایگاه ها، مجموعه ای بی نقص از نیروهای اورژانسی مثل پایگاه آتش نشانی، بیمارستان، مرکز پلیس و … را کنار یکدیگر داشته باشید تا به دنبال آن قادر به مدیریت بهتر و کامل تر آن ها باشید. وقتی تعداد گزارشات زیاد شود و خطرات بیشتری مردم را تهدید کند، آن موقع توانایی های شما در نقش یک مدیر مرکز اورژانس به خوبی محک زده می شود. پس خودتان را آماده کنید و به جای دست روی دست گذاشتن نیروهای امدادی و اورژانسی را مدیریت کنید و به محض دریافت یک گزارش اورژانسی، تیم مورد نظر را به آن منطقه بفرستید. سبک بازی به طور کل ساده و مفهومی است اما مدیریت کردن روند بازی به هوش استراتژیکی شما بستگی دارد. از لحاظ گرافیک و طراحی ها، همانطور که گفته شد EMERGENCY HQ یک عنوان خیلی خوش ساخت و جذاب است که در آن می توانید با یک گیم پلی روان با گرافیک و مدل سازی های سه بعدی حسابی سرگرم شوید. این بازی جذاب حتی یک بخش آنلاین نیز دارد که طی آن می توانید با دیگر بازیکنان سراسر دنیا به رقابت پرداخته یا با آن ها یک اتحادیه بسازید. بازی مرکز اورژانس یک بازی نسبتاً حجیم است و انجام آن روی دستگاه های میان رده و ضعیف خیلی توصیه نمی شود. با بیشتر از 10 میلیون دانلود، این بازی توانسته امتیاز 4.6 از 5.0 را از بیش از 100 هزار رأی به دست بیاورد. اکنون صورت تمایل آخرین آپدیت آن را به صورت تست شده از پرنده بازی ها دانلود کنید.

ویدیوی معرفی
نکات تکمیلی:
در صورت آماده شدن نسخه مود سالم بازی به جعبه دانلود اضافه می شود.
EMERGENCY HQ 1.8.07 – آپدیت بازی شبیه سازی “مرکز اورژانس” اندروید
باکس دانلود پرنده بازی ها
BGShow/Hideدستورالعمل نصب و اجرا

برترین بازی های امسال

جدیدترین مطالب

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها