American Dad 1.46.1 – بازی نقش محور – مدیریتی “پدر آمریکایی” اندروید

American Dad 1.46.1 – بازی نقش محور – مدیریتی “پدر آمریکایی” اندروید
چه امتیازی به این پست می‌دهید؟
  • امتیاز: 5
  • توسط: 0 نفر

اسکرین شات ها

American Dad 1.46.1 – بازی نقش محور – مدیریتی “پدر آمریکایی” اندروید American Dad 1.46.1 – بازی نقش محور – مدیریتی “پدر آمریکایی” اندروید American Dad 1.46.1 – بازی نقش محور – مدیریتی “پدر آمریکایی” اندروید American Dad 1.46.1 – بازی نقش محور – مدیریتی “پدر آمریکایی” اندروید

بازی پدر آمریکایی

American Dad! Apocalypse Soon – پدر آمریکایی: در انتظار آخرالزمان! عنوان یک بازی مدیریتی بسیار سرگرم کننده،در دسته بازیهای نقش آفرینی از سوی استودیوی My.com B.V برای سیستم عامل اندروید می باشد. این بازی از روی مجموعه کارتونی آمریکایی با همین نام یعنی American Dad الگوبرداری شده است. در این بازی شما در نقش شخصیت معروف کارتون بابای آمریکایی یعنی خانواده اسمیت هستید. حال ارتشی از بیگانگان به شهر Langley Falls حمله کرده اند و شما باید بتوانید با دشمنان مقابله کنید. امتیاز به دست آورده بازی در گوگل پلی اکنون 4.3 از 5.0 امتیاز می باشد.

   

American Dad

   

بیگانگان در حال تلاش برای نابودی زمین و انسان ها هستند. حال شما در این بازی باید در نقش پدر خانواده یعنی استن اسمیت باید تلاش کنید تا این بحران مدیریت کنید و بتوانید جلوی این حملات را  بگیری دو دشمنان را به عقب برانید. شما برای اینکه بتوانید در مقابل دشمنان ایستادگی کنید. برای این کار شما باید تا از نیروی آدم فضایی ها علیه خودشان استفاده کنید. شما باید یک ارتشی قوی را برای خود بسازید که از کلون های بیگانگان باشد. حال به سراغ مبارزه با دشمن بروید. پناهگاه خود را بسازید و منابع مختلفی را جمع آوری کنید. منابع با ارزش و مورد نیاز خود، ماموریت های مختلف را تکمیل کنید. کلون هایتان را به بهترین سلاح ها مجهز کنید و به نیروهایتان آموزش دهید.

بازی دارای دو بخش اصلی است. بخش اول بخش رویارویی با آدم فضایی ها و مبارزه با آن ها می باشد که در یک گیم پلی سبک نقش آفرینی و استراتژیکی است. بخش دوم بخشی مدیریتی می باشد. در این بخش شما باید پایگاه زیر زمینی خود را که برای محافظت از جان خانواده درست می کنید مدیریت کنید و بخش های مختلف آن را گسترش دهید و مجهز کنید. اکنون می توانید نسخه اصلی بازی را از پرنده بازی ها دانلود کنید.

American Dad 1.46.1 – بازی نقش محور – مدیریتی “پدر آمریکایی” اندروید
باکس دانلود

این مطلب آخرین با در چهارشنبه 22 آذر 1402 بروز شده!
درصورتی که نسخه جدید منتشر شده یا لینک دانلودی وجود ندارد ؛ لطفا از بخش دیدگاه‌ها به اطلاع ما برسانید تا مشکل سریعا رفع شود :)


کانال تگرام پرنده بازی ها افتتاح شد. 🥳
برای ورود به کانال کلیک کنید...
فوری

دیدگاه ها / ارسال دیدگاه

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
کد امنیتی :
کد امنیتی
رفرش
 
 

  1. پروفایل شایان رحمتی شایان رحمتی عزیز گفته:
    مسخره بودش لطفا بازی های باکیفیت و اکشن بزاریئ ممنون
    پاسخ : سلام تشکر از همراهی شما ❤️🎮

جدیدترین مطالب

بازی های پربازدید امسال
بازی های پربازدید ماه
خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها
background