American Dad 1.43.1 – بازی نقش محور – مدیریتی “پدر آمریکایی” اندروید

American Dad 1.43.1 – بازی نقش محور – مدیریتی “پدر آمریکایی” اندروید

    این پست مورد پسند شما بود؟

    پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر

بازی پدر آمریکایی

American Dad 1.43.1 – بازی نقش محور – مدیریتی “پدر آمریکایی” اندروید American Dad 1.43.1 – بازی نقش محور – مدیریتی “پدر آمریکایی” اندروید American Dad 1.43.1 – بازی نقش محور – مدیریتی “پدر آمریکایی” اندروید American Dad 1.43.1 – بازی نقش محور – مدیریتی “پدر آمریکایی” اندروید

American Dad! Apocalypse Soon – پدر آمریکایی: در انتظار آخرالزمان یک بازی مدیریتی سرگرم کننده و خاص از دسته بازی های نقش آفرینی است که استودیوی My.com B.V. سازنده آثار Jungle Clash ، Frontline Guard: WW2 Online Shooter ، Armored Warfare: Assault ، LAST DAY ALIVE ، Hustle Castle: Fantasy Kingdom و Evolution 2: Battle for Utopia می باشد که پیش تر همگی آن ها را در پرنده بازی ها معرفی و عرضه کرده بودیم. این بار قصد داریم تا به درخواست شما کاربران محترم، یک بازی دیگر از این استودیوی هلندی را معرفی کرده و آخرین نسخه رسمی اش را برای دانلود به شکل رایگان منتشر کنیم. بازی پیش روی شما American Dad! Apocalypse Soon نام دارد که عنوانی جالب و سرگرم کننده از سبک مدیریتی و نقش آفرینی می باشد. این بازی از روی مجموعه کارتونی آمریکایی با همین نام یعنی American Dad الگوبرداری شده و به نوعی یک بازی رسمی از آن می باشد. این مجموعه طی 10 سال از سال 2005 تا 2015 تولید و پخش شد و توانست طرفداران بسیاری پیدا کند. سبک و سیاق این مجموعه پویانمایی بسیار شبیه به مجموعه Futurama و Family Guy و همچنین مجموعه معروف خانواده سیمپسون ها یا The Simpsons می باشد که بازی مخصوصی نیز برای آن ساخته شده بود. حالا این بار استودیوی My.com B.V. قصد دارد تا با ساخت یک بازی انحصاری برای کارتون American Dad با بازی The Simpsons: Tapped Out رقابت کند. در طراحی و ساخت American Dad! Apocalypse Soon تلاش زیادی شده تا ماهیت کلی و شکل و شمایل مجموعه اورجینال حفظ شود. به همین خاطر در این بازی با گرافیک کارتونی و چیزی دقیقاً شبیه ظاهر مجموعه اصلی هستیم.

   

American-Dad

   

در بازی American Dad! Apocalypse Soon شما در نقش شخصیت های معروف کارتون “بابای آمریکایی” یعنی خانواده اسمیت هستید. طبق داستان، ارتشی از بیگانگان به شهر Langley Falls حمله کرده و در حال تلاش برای نابودی زمین و انسان ها هستند. شما در این بازی باید در نقش پدر خانواده یعنی استن اسمیت (Stan Smith) سعی کنید تا با مدیریت این بحران و انجام امور مختلف، جلوی این حملات را گرفته و دشمنان را به عقب برانید. برای این کار شما مجبور هستید تا از نیروی آدم فضایی ها علیه خودشان استفاده کنید و با ساخت ارتشی گوش به فرمان به نام Roger Army که از کلون های بیگانگان درست شده است، به سراغ نبرد با دشمن بروید. در American Dad! Apocalypse Soon شخصیت پردازی های زیادی صورت گرفته است و دیالوگ های بسیاری در آن تعبیه شده است که کلیت بازی و ماجرای داستانی آن از این طریق دنبال می شود. بازی American Dad! Apocalypse Soon دارای دو بخش اصلی است. بخش اول بخش رویارویی با آدم فضایی ها و مبارزه با آن ها در یک گیم پلی سبک نقش آفرینی و استراتژیکی است. اما بخش دوم بخشی مدیریتی می باشد. در این بخش شما باید پایگاه زیر زمینی خود را که برای محافظت از جان خانواده درست کرده اید مدیریت کنید و بخش های مختلف آن را توسعه دهید. American Dad! Apocalypse Soon یک بازی سرگرم کننده و خوش ساخت می باشد که سبک و سیاق جالبی دارد و نسبت به خیلی از بازی های مشابه تفاوت های زیادی در آن دیده می شود. همینک می توانید آخرین ورژن عرضه شده این بازی را از وبسایت پرنده بازی ها به صورت تست شده و رایگان دانلود کنید.

برترین بازی های امسال

جدیدترین مطالب

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها