King of Avalon 18.4.2 – دانلود آپدیت بازی استراتژیکی پادشاه اوالون اندروید

King of Avalon 18.4.2 – دانلود آپدیت بازی استراتژیکی پادشاه اوالون اندروید
چه امتیازی به این پست می‌دهید؟
  • امتیاز: 33
  • توسط: 2 نفر

اسکرین شات ها

King of Avalon 18.4.2 – دانلود آپدیت بازی استراتژیکی پادشاه اوالون اندروید King of Avalon 18.4.2 – دانلود آپدیت بازی استراتژیکی پادشاه اوالون اندروید King of Avalon 18.4.2 – دانلود آپدیت بازی استراتژیکی پادشاه اوالون اندروید King of Avalon 18.4.2 – دانلود آپدیت بازی استراتژیکی پادشاه اوالون اندروید

بازی پادشاه اوالون

King of Avalon: Dominion – پادشاهی اوالون عنوان یکی دیگر از بازی های پرمخاطب استودیوی Century Game در سبک بازی های استراتژیکی است که خیلی زود به یکی از ترندهای معروف در این سبک برای دستگاه های اندرویدی تبدیل شد. این بازی ماجرای قهرمان حماسی و افسانه ای تاریخ پادشاه آرتور را از نگاهی دیگر بررسی می کند. شما باید پایگاه خود را بسازید و با دیگر بازیکنان یک اتحاد تشکیل دهید تا یک ارتشی نیرومند بسازید و با پرورش اژدهاهای قدرتمند به نبرد با سایر بازیکنان در سراسر جهان بپردازید و آنها را شکست دهید. بازی Frost & Flame: King of Avalon با بیشتر از 50 میلیون دانلود و کسب امتیاز 4.4 از 5.0 همینک به صورت تست شده از وبسایت پرنده بازی ها قابل دانلود است.

 

بازی پادشاهی اوالون

 

پس از کشته شدن پادشاه آرتور به دست بردارزاده ی خیانتکارش، بدن او به همراه شمشیر قدرتمندی که داشت در آرامگاه شایسته یی که از قبل تهیه شده بود، در جزیره ای مقدس به نام الوان به خاک و دست زمان سپرده شد. پس از مرگ آرتور، شمشیر قدرتمند پادشاهی، به جایگزین او در هنگام مراسم تاج گذاری به ارث می رسد تا به وسیله ی آن دیگر سرزمین های کشور را برای جنگ با دشمن متحد کند. پس پادشاهی جدید برای اثبات داشتن لیاقت سرپرستی مردم آلوان، نیاز دارد شمشیر را بدست آورد. حال شما باید در بازی برای به دست آوردن شمشیر تلاش کنید.

اینک شما به عنوان پادشاهی الوان برگزیده شده اید و باید میراث پادشاه آرتور را به دوش بکشید. ایجاد شهری بزرگ با امکانات رفاهی برای مردم، آموزش و ارتقا دادن نیرو های ارتشی خود و پرورش و تعلیم دادن به اژدها و غول های بزرگ و نیرمندی که در اختیار دارید از جمله وظایف مهمتان خواهد بود تا به کمک آنان برای دفاع و حجوم دشمن آمادگی لازم را داشته باشید. تخت پادشاهی پس از مرگ شاه آرتور خالی مانده پس بدیهی است که هرکسی برای بدست آوردن آن هر کاری انجام دهد! سوال مهم این است که چه کسی شایسته ی نشستن بر تخت پادشاهی پس از شاه آرتور بزرگ است؟

King of Avalon 18.4.2 – دانلود آپدیت بازی استراتژیکی پادشاه اوالون اندروید
باکس دانلود

این مطلب آخرین با در چهارشنبه 22 فروردین 1403 بروز شده!
درصورتی که نسخه جدید منتشر شده یا لینک دانلودی وجود ندارد ؛ لطفا از بخش دیدگاه‌ها به اطلاع ما برسانید تا مشکل سریعا رفع شود :)


کانال تگرام پرنده بازی ها افتتاح شد. 🥳
برای ورود به کانال کلیک کنید...
فوری

دیدگاه ها / ارسال دیدگاه

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
کد امنیتی :
کد امنیتی
رفرش
 
 

جدیدترین مطالب

بازی های پربازدید امسال
بازی های پربازدید ماه
خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها
background