BG BG

دانلود بازی Wizard with a Gun برای کامپیوتر – نسخه RUNE

دانلود بازی Wizard with a Gun برای کامپیوتر – نسخه RUNE

    این پست مورد پسند شما بود؟

    پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر

اسکرین شات ها

دانلود بازی Wizard with a Gun برای کامپیوتر – نسخه RUNE دانلود بازی Wizard with a Gun برای کامپیوتر – نسخه RUNE دانلود بازی Wizard with a Gun برای کامپیوتر – نسخه RUNE دانلود بازی Wizard with a Gun برای کامپیوتر – نسخه RUNE

Wizard with a Gun


بازی Wizard with a Gun تجربه‌ای همکاری محور بوده و در یک بیابان جادویی همراه با موجودات خطرناک و اسرار مخفی دنبال می‌شود. شما می‌توانید به تنهایی یا با کمک یک دوست، سفری را آغاز کرده و جادوگران بیشتری را دور خود داشته باشید. به سمت کشف ناشناخته‌ها رفته و سلاح‌ها و گلوله‌های بیشتری را از زیر آوارها برای خود پیدا کنید. نباید از جادو بیش از اندازه استفاده کنید. چرا که از کنترل‌تان خارج شده و مشکل‌ساز خواهد شد. باید منابع بزرگی را از جهان جمع آوری کرده و برای خود مهمات مرتبط با جادو ایجاد کنید.

 

Wizard with a Gun

 

کاستوم کاراکتر خود را هم در بازی می‌توانید سفارشی سازی کنید. از روپوش و کلاه گرفته تا زره و لوازم جانبی خود را در این راه می‌توانید سفارشی سازی کنید. بازی یک سری بیوم دارد که به‌صورت تصادفی تولید می‌شوند. یک سری بخش‌های جدید از بیابان و باتلاق گرفته تا تندرا و دشت‌ها کم کم به بازی اضافه می‌شوند. وظیفه شما در بازی این است که نیروهای کیهانی را از پایگاه اصلی خود دور کرده و سرزمین خود را مجددا به وضعیت عادی برگردانید. ماجراجویی در این بازی با خلاقیت عجین شده و با گیم‌پلی سیستماتیک آن ساعت‌ها سرگرم خواهید شد.


جعبه دانلود پرنده بازی ها
نکات تکمیلی:
حجم فایل: 1.1گیگابایت
تاریخ انتشار: OCT-16-2023
قیمت: 24.99 دلار
رمز فایل: www.downloadha.com
BGShow/Hideسیستم مورد نیاز

BGShow/Hideدستورالعمل نصب و اجرااین پست در تاریخ یکشنبه 30 مهر 1402 آپدیت شده! در صورتی که آپدیت جدید منتشر شده لطفا در بخش دیدگاه ها گزارش آپدیت رو ارسال کنید. با این کار کمک بزرگی به تیم ما در رابطه با بررسی درخواست‌های جدید میکنید.

وبسایت :   downloadha.com
منبع لینک ها
  کانال تلگرامی سایت افتتاح شد! برای ورود کلیک کنید 😍
کـانال تلگـرام

0 دیدگاه

نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
کد امنیتی :
کد امنیتی
رفرش
 
 


بازی های پربازدید امسال
بازی های پربازدید ماه

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها