BG BG

دانلود بازی Salt and Sacrifice v2.0.0.0 برای کامپیوتر

دانلود بازی Salt and Sacrifice v2.0.0.0 برای کامپیوتر
 • آپدیت:
 • پیش نیاز:
 • تعداد بازدید:104 نفر
 • دسته: | |
 • دیدگاه ها0 دیدگاه
 • توسط:وحید
 • قیمت در سایت:رایگان :)

  این پست مورد پسند شما بود؟

  پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر

اسکرین شات ها

دانلود بازی Salt and Sacrifice v2.0.0.0 برای کامپیوتر دانلود بازی Salt and Sacrifice v2.0.0.0 برای کامپیوتر دانلود بازی Salt and Sacrifice v2.0.0.0 برای کامپیوتر دانلود بازی Salt and Sacrifice v2.0.0.0 برای کامپیوتر

Salt and Sacrifice


در عنوان بازی Salt and Sacrifice سفری ماجراجویی و عجیب را از طریق مرزهای غربی آغاز کنید، هر اتفاقی امکان دارد در این ماجراجویی رخ دهد و باید با تعقیب کردن و از بین بردن به اهداف نهایی تان برسید. با وجود سیستم های جدید و نوآورانه قادر هستید انواع مختلف سلاح ها را برای دفاع کردن و کشتن دشمنان بسازید، اسلحه ها و زره های منحصربه فرد را از گوشت و استخوان های ماورایی Mages که نابود می کنید بسازید، و به ماجراجویی های خود در مسیری بسیار عجیب و غریب ادامه دهید، یک راز مدفون تهدید می کند که یک امپراتوری باستانی را به نابودی کامل می کشاند، از قدرت دشمنان خود استفاده کنید تا بتوانید آنها را در سریع ترین زمان ممکن شکست دهید، در این گیم دنیای بزرگ و هزارتویی پر از لاشخورها، اسرار، تله ها و نگهبانان قدرتمند را کاوش کنید، با یکی از Inquisitor همکار شوید تا به طور کامل بتوانید تمامی محیط اطراف خود را به راحتی جستجو کنید، یا در PvP سریع و پر هرج و مرج از طریق جناح های مختلف شرکت کنید. از دیگر بازی های جدید این سبک میتوان به بازی Flintlock The Siege of Dawn اشاره داشت. هرج و مرج خاموش‌ناپذیری در حال شکل گیری است و میتواند این موضوع بسیار خطرناک باشد، بازی شما را در محیط های مختلف قرار میدهد بنابراین با کمک گیری از قلابی که در اختیار دارید میتوانید به سرعت به بخش های متنوع دسترسی داشته باشید.

یا برای شکست سریع دشمنان از قابلیت دویدن و ضربه وارد کردن استفاده نمایید، همگی این ویژگی ها در اختیارتان خواهد بود تا به راحتی بتوانید دشمنان را یکی پس از دیگری شکست دهید. وجود مهارت های خاص بسته به شرایطی که در آن ها قرار میگیرید میتواند به شدت کمک کند و با انتخاب درست هر کدام قادر هستید دشمنان بیشتری را شکست دهید، یکسری باس فایت های بزرگ و قدرتمند در بازی وجود دارد که می بایست مجهز به جنگ با آنها بروید و باید بدانید سبک مبارزه هر کدام متفاوت خواهد بود برای شکست باس فایت های جدید باید از قدرت های جدید تر استفاده نمایید. بازی شما را در نقش یکی از اعضای فرقه ای به نام Inquisition قرار میدهد که هدف اصلی این گروه مبارزه و از بین بردن جادوگران است، اما همین فرقه ای که در آن حضور دارید با تقسیم شدن به گروه های کوچک تر علیه یکدیگر به مبارزه می پردازند. محیط ها و بخش های بسیار متفاوتی در بازی وجود دارد برای کامل کردن ماجراجویی های خود باید در تمامی این بخش ها قرار بگیرید، محیط هایی که در آنها قرار میگیرد بسیار مرموز و عجیب هستند و نشان از یک دنیای آخرالزمانی است و برای رهایی از دردسرها و شکست تمامی دشمنان باید نهایت تلاش های خودتان را بکار بگیرید.

ویژگی ها، قدرت ها و جادوهای بسیاری در اختیار شماست و باید بدانید چه زمانی بخواهید از آنها استفاده کنید تا ماموریت بطور کامل انجام شود. داستان Salt and Sacrifice با خلق شخصیتی از مجموعه‌ای از کلاس‌ها و عناصر زیبایی‌شناختی توسط بازیکن شروع می‌شود، بازیکن باید یک جنایت را انتخاب کند، این جنایت دلیلی برای تبعید شخصیت بازیکن از قلمرو و تبدیل شدن به یک تفتیش عقاید مشخص شده است که هدفش شکار مگ هایی است که به طور غیرقانونی در مرزهای وحشی جادو انجام می دهند.


جعبه دانلود پرنده بازی ها

لطفا درصورت مشکل در تصاویر ، لینک‌های دانلود یا خالی بودن جعبه دانلود از دیــدگاه‌ها به تیم مدیریت سایت اطلاع بدید....

نکات تکمیلی:
حجم فایل: 1.03گیگابایت
تاریخ انتشار: NOV-17-2023
قیمت: 26.99 دلار
رمز فایل: www.downloadha.com
BGShow/Hideسیستم مورد نیاز

BGShow/Hideدستورالعمل نصب و اجراوبسایت :   downloadha.com
منبع لینک ها
  کانال تلگرامی سایت افتتاح شد! برای ورود کلیک کنید 😍
کـانال تلگـرام

0 دیدگاه

نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
کد امنیتی :
کد امنیتی
رفرش
 
 


بازی های پربازدید امسال
بازی های پربازدید ماه

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها