BG BG

دانلود بازی Executive Assault 2 برای کامپیوتر

دانلود بازی Executive Assault 2 برای کامپیوتر

    این پست مورد پسند شما بود؟

    پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر

اسکرین شات ها

دانلود بازی Executive Assault 2 برای کامپیوتر دانلود بازی Executive Assault 2 برای کامپیوتر دانلود بازی Executive Assault 2 برای کامپیوتر دانلود بازی Executive Assault 2 برای کامپیوتر

Executive Assault 2


+ آپدیت بازی Update v1.0.4.0-TENOKE اضافه شد.

بازی Executive Assault 2 تلفیقی از گیم‌پلی استراتژیک همراه با شوتر اول شخص بوده و سفری حماسی به سمت اعماق فضا را تجربه خواهید کرد. در بازی باید ناوگان سفینه‌های فضایی را جمع آوری کرده و تانک‌های قدرتمند خود را هم مستقر کنید. می‌توانید از قدرت لیزرها هم در بازی استفاده کرده و ارتشی از روبات‌ها را فرماندهی کنید. خودتان را برای نبردهای شدید و ساخت پایگاه‌های جدید آماده کرده و آن‌ها را مدیریت کنید. با فروش کالا به تاجران، می‌توانید سکه‌های بیشتری کسب کرده و از آن‌ها برای ارتقای سلاح‌های خود استفاده کنید.

 

Executive Assault 2

 

شبکه‌های دفاعی خود را در بازی مستقر کرده و سعی کنید که ارتش ربات‌ها را با ماشین‌های خود ترکیب کنید. مراقب هم باشید؛ چرا که یک سری معترضان مشکلاتی را برای شما ایجاد کرده و ممکن است آرزوهای‌تان را نابود کنند. تجربه اول شخص بازی واقعا جذاب بوده و حتی با دوستان خود هم می‌توانید وارد یک منطقه شوید. پاسگاه‌های بیشتر را تصرف کرده و سفینه‌های فضایی عظیم خود را در آن هدایت کنید. ارتش شما می‌تواند به هدایت‌تان به سیارک‌ها حمله کرده و برای‌تان لوت بیشتری داشته باشد. پس ساعت‌ها سرگرمی در انتظار شما است.


جعبه دانلود پرنده بازی ها
نکات تکمیلی:
حجم فایل: 2.5گیگابایت | 1.8گیگابایت
تاریخ انتشار: OCT-19-2023
قیمت: 20.99 دلار
رمز فایل: www.downloadha.com
BGShow/Hideسیستم مورد نیاز

BGShow/Hideدستورالعمل نصب و اجرااین پست در تاریخ چهارشنبه 08 آذر 1402 آپدیت شده! در صورتی که آپدیت جدید منتشر شده لطفا در بخش دیدگاه ها گزارش آپدیت رو ارسال کنید. با این کار کمک بزرگی به تیم ما در رابطه با بررسی درخواست‌های جدید میکنید.


وبسایت :   downloadha.com
منبع لینک ها
  کانال تلگرامی سایت افتتاح شد! برای ورود کلیک کنید 😍
کـانال تلگـرام

0 دیدگاه

نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
کد امنیتی :
کد امنیتی
رفرش
 
 


بازی های پربازدید امسال
بازی های پربازدید ماه

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها