BG BG

Mr Meat 2.0.4 – بازی آرکید – ماجراجویانه ترسناک “آقای قصاب” اندروید + مود

Mr Meat 2.0.4 – بازی آرکید – ماجراجویانه ترسناک “آقای قصاب” اندروید + مود

    این پست مورد پسند شما بود؟

    پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر

اسکرین شات ها

Mr Meat 2.0.4 – بازی آرکید – ماجراجویانه ترسناک “آقای قصاب” اندروید + مود Mr Meat 2.0.4 – بازی آرکید – ماجراجویانه ترسناک “آقای قصاب” اندروید + مود Mr Meat 2.0.4 – بازی آرکید – ماجراجویانه ترسناک “آقای قصاب” اندروید + مود Mr Meat 2.0.4 – بازی آرکید – ماجراجویانه ترسناک “آقای قصاب” اندروید + مود

آقای قصاب


بلای زامبی ها به همسایه هایتان رسیده!همسایه ات،قصاب،تبدیل به یک زامبی خون خوار شده.او هیچ روحی نداردوفقط به دنبال کشتن است تابرای سیرکردن خودش خون وگوشت تازه گیربیاورد.او تبدیل به یک قاتل سریالی شده است وخانه اش ترکیبی از زندان و خانه تسخیرشده است.این زامبی ترسناک،معروف به آقای گوشت،که شبیه به پرونده های جنایی است دختری را درون خانه اش زندانی کرده.مرگ به دنبال اوست.همسایه زامبیت قراراست اورابه طرزفجیعی بکشد. ماموریت شما آزاد کردن دختر ونجات جان اوست.

 

Mr Meat

 

در بازی Mr Meat: Horror Escape Room این شما هستید که باید در نقش قهرمان داستان به خانه ترسناک و تسخیر شده این قاتل زنجیره ای بروید و سعی کنید این دختر قربانی را نجات دهید. برای این کار شما عزم خود را جزم کرده و راهی خانه این قاتل می شوید. اولین کار شما این است که راهی برای ورود به این خانه پیدا کنید و سپس با جمع آوری مدارک و سرنخ های لازم به بخش های دیگر خانه بروید و هرجایی که ممکن است این دختر در آن مکان مخفی شده باشد را بگردید. برای این کار شما باید آیتم های زیادی مثل کلیدهای مختلف و ابزارهای گوناگون را پیدا کنید و با تلفیق آیتم ها در مکان های مناسب، راه حل پازل ها و معماهای بازی را کشف کنید. اما مراقب باشید…! قاتل سریالی به محض اینکه متوجه حضور شما شود به سمتتان حمله کرده و با یک ضربه شما را از پای در خواهد آورد. او می تواند صدای پای شما را بشنود پس باید سعی کنید بدون سر و صدا (به صورت آهسته و نشسته) حرکت کنید و از دید او مخفی بمانید!

در بازی Mr Meat: Horror Escape Room به بخش های مختلف این خانه خواهید رفت و حتی می توانید با سلاح های مختلف به سمت این هیولا حمله کنید و صحنه های اکشن خلق کنید! بازی آقای قصاب از نظر طراحی ها بسیار عالی عمل کرده است و با توجه به حجم نه چندان زیادی که دارد، گرافیک سه بعدی و HD خیلی خوبی ارائه کرده است. این طراحی ها خوشبختانه کاملاً بهینه سازی شده هستند و قابل اجرا روی اغلب دستگاه های اندرویدی میان رده نیز می باشند. به دخترک جوان کمک کنید و او را از خطر مرگ نجات دهید تا به قهرمان داستان تبدیل شوید! در این خانه چه چیزی در انتظار شماست؟ بهتر است خودتان را برای هر چیزی آماده کنید! بازی Mr Meat: Horror Escape Room به درخواست شما دوست داران بازی های ترسناک به صورت تست شده از پرنده بازی ها آماده دانلود می باشد. جالب است بدانید این بازی جذاب و خوش ساخت تا کنون از مرز بیش از 10 میلیون دانلود در گوگل پلی عبور کرده و امتیاز 4.3 از 5.0 را نیز به خود اختصاص داده است.


جعبه دانلود پرنده بازی ها


این پست در تاریخ پنجشنبه 19 بهمن 1402 آپدیت شده! در صورتی که آپدیت جدید منتشر شده لطفا در بخش دیدگاه ها گزارش آپدیت رو ارسال کنید. با این کار کمک بزرگی به تیم ما در رابطه با بررسی درخواست‌های جدید میکنید.

وبسایت :   farsroid.com
منبع لینک ها
  کانال تلگرامی سایت افتتاح شد! برای ورود کلیک کنید 😍
کـانال تلگـرام

0 دیدگاه

نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
کد امنیتی :
کد امنیتی
رفرش
 
 


بازی های پربازدید امسال
بازی های پربازدید ماه

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها