BG BG

دانلود بازی Tavern Master – Halloween Decoration برای کامپیوتر

دانلود بازی Tavern Master – Halloween Decoration برای کامپیوتر

  این پست مورد پسند شما بود؟

  پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر

اسکرین شات ها

دانلود بازی Tavern Master – Halloween Decoration برای کامپیوتر دانلود بازی Tavern Master – Halloween Decoration برای کامپیوتر دانلود بازی Tavern Master – Halloween Decoration برای کامپیوتر دانلود بازی Tavern Master – Halloween Decoration برای کامپیوتر

Tavern Master


بازی Tavern Master یک تجربه مدیریتی است که در قرون وسطی جریان دارد و شما مسئول ساخت و نگهداری میخانه خواهید بود. باید میز و نیمکت به اندازه کافی خریداری کرده و بشکه‌هایی را با نوشیدنی‌های مختلف پر کنید. کارکنان مختلف را استخدام کرده و تلاش کنید که آماده خدمت رسانی به مشتریان خود باشید. باید اطمینان حاصب کنید که کارکنان شما بهترین خدمات را ارائه کرده و می‌توانند سود مالی شما را از این راه بالا ببرند. می‌توانید صندلی‌های کافی را برای مهمانان خود فراهم کرده و تجارت خود را به طرق مختلف گسترش دهید. با ساخت یک آشپزخانه و سرور غذاهای مختلف هم می‌توانید کار خود را توسعه دهید.

 

Tavern Master

  

می‌توانید انواع غذاها را در آن سرو کرده و اطمینان حاصل کنید که مواد تشکیل دهنده را نیز به اندازه کافی فراهم کرده‌اید. ممکن است که با خدمت رسانی ضعیف، مشتریان از مغازه شما دور شوند. بنابراین، باید رویدادهای ویژه‌ای برای کسب رضایت بیشتر آن‌ها فراهم کنید. می‌توانید به نیازهای غذایی آن‌ها توجه کرده و نوشیدنی‌های خاص را فراهم کنید. مشتریان در هر تایمی که می‌آیند، می‌توانند خواست‌های متنوعی داشته باشند. با جذب نوازنده هم می‌توانید افراد بیشتری را به میخانه خود جذب کنید. می‌توانید انتظار مشتریان را با استخدام مستخدمین بیشتر کاهش داده و رضایت‌شان را بالا ببرید. در این بازی باید به گردش کار توجه کرده و میز کافی همراه با منبع نور را داشته باشید. محیط اطراف خود را زیباسازی کرده و اجازه دهید که دکوراسیون زیبا هم مشتریان شما را افزایش دهد. مهمانان در تعداد بالا به سمت شما خواهند آمد و بازی Tavern Master رفته رفته جذاب‌تر می‌شود.


جعبه دانلود پرنده بازی ها

لطفا درصورت مشکل در تصاویر ، لینک‌های دانلود یا خالی بودن جعبه دانلود از دیــدگاه‌ها به تیم مدیریت سایت اطلاع بدید....

نکات تکمیلی:
حجم فایل: 605مگابایت
تاریخ انتشار: OCT-29-2022
قیمت: 14.99 دلار
رمز فایل: www.downloadha.com
BGShow/Hideسیستم مورد نیاز  کانال تلگرامی سایت افتتاح شد! برای ورود کلیک کنید 😍
کـانال تلگـرام

1 دیدگاه

نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
کد امنیتی :
کد امنیتی
رفرش
 
 


 1. پروفایل Amir mohsen Ak47 Amir mohsen Ak47 عزیز گفته:
  لب کارون چه گل بارون
  پاسخ : ناز نفست امیر جان 😂😂
  + پست آپدیت شد!
بازی های پربازدید امسال
بازی های پربازدید ماه

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها