دانلود بازی Scorn – Deluxe Edition برای کامپیوتر

دانلود بازی Scorn – Deluxe Edition برای کامپیوتر
  • آپدیت:
  • تعداد دانلود:116 بار
  • دسته: | |
  • توسط:VAHiD
  • دیدگاه ها0 دیدگاه

    این پست مورد پسند شما بود؟

    پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر
دانلود بازی Scorn – Deluxe Edition برای کامپیوتر دانلود بازی Scorn – Deluxe Edition برای کامپیوتر دانلود بازی Scorn – Deluxe Edition برای کامپیوتر دانلود بازی Scorn – Deluxe Edition برای کامپیوتر

+ آپدیت بازی به v1.2.2.0 H1 اضافه شد

ماهیت بازی Scorn پیرامون زندگی بدون تولد، تولد بدون زندگی و زندگی بدون مرگ پیاده سازی شده است. این موتیف چرخه‌ای است که در سراسر تجربه خود خواهید داشت. این دنیایی است که حیوانات و اتوماسیون در یک اتحاد نا آرام با همدیگر ترکیب شده و آن‌قدر یکپارچه هستند که هرگز نمی‌توان مطمئن شد سیستم به کجا ختم خواهد شد. بازی هیچ گونه دیالوگ و نشقه‌ای نداشته و پیام متنی هم رد و بدل نمی‌شود. باید با اکتشاف ارگانیک، امید، شانس و المان‌های دیگر در جهان بازی حرکت کنید. دایره چنین زندگی عجیبی در چهره کاراکتر اصلی بازی نمایش داده می‌شود. یک تخم مرغ فاسد تغییر شکل یافته و شیر رنگی آغشته به خون را می‌بینیم که خبر از سر عجیب جهان بازی می‌دهد.

بنابراین، تعجب آور نیست که تصاویر و کنش‌های فالیک این بازی چگونه قرار است قهرمان ما را به چالش بکشد. پوسته نیمه جان یک انسان نما را خواهیم دید که در اطراف یک دنیای بیگانه و متروک پرسه می‌زند. می‌توانید سلاح‌های خود را در موقعیت‌های مرموز مورد استفاده قرار دارد و هنگام حرکت به سمت گوشه و کناره‌ها احتیاط لازم را داشته باشید. راهروهای کلاستروفوبیک را خواهیم دید که دیواره‌های آن از استخوان و پوست ساخته شده است. ترس حرکت در چنین راهروهایی به دل کاراکتر اصلی بازی افتاده است و رفته رفته به آن عادت خواهد کرد.

  

دانلود بازی Scorn – Deluxe Edition برای کامپیوتر  

هیچ ترس و وحشتی در بازی اتفاقی نیست و موسیقی متن شوم و نشانه‌های محیطی هم تنش را افزایش داده است. جدا از مبارزات بازی، می‌توانید حس ناراحتی را با خشم تلفیق کرده و داستان بازی را جلو ببرید. اولین پازل را که تجربه کنید، لحن عمدی آن برای بقیه ماجراجویی هم دریافت خواهید کرد. این پازل‌ها عمدتا مبهم هستند و اشاراتی را برای حل آن‌ها می‌توانید دریافت کنید. گاهی اوقات هم ناامید شده و نمی‌توانید سریعا آن‌ها را حل کنید. برخی از پازل‌ها به محیط زیست ارتباط پیدا کرده و ساده‌تر حل خواهند شد. در راهروهای تنگ کلیساهای غارنشین‌ها حرکت کرده و از تمدن مرموزشان لذت ببرید.

یکی از ایرادات بازی در آن است که امکان ذخیره دلخواه میزان پیشرفت در بازی وجود نداشته و تنها باید از چک پوینت‌های خودکار بازی را اجرا کنید. هیچ سرنخی از زمان و مکان چک پوینت‌های اخیر هم به شما داده نمی‌شود و صرفا با تجربه قبلی خود می‌توانید آن‌ها را متوجه شوید. برای اینکه بتوانید با سیستم گیج کننده بازی همراهی خوبی داشته باشید، باید جهت گیری‌های خود را عادی کرده و سبک مقابله با دشمنان خود را نیز به درستی تعیین کنید. سبک شوتر بازی متفاوت از آثار دیگر است و همین سبب می‌شود که کشتن دشمنان در بازی به همین سادگی‌ها نباشد.

  

دانلود بازی Scorn – Deluxe Edition برای کامپیوتر

  

سیستم کنترلی بازی Scorn نیاز به دقت بالاتری دارد و گاهی اوقات باید با اسنایپ چند دشمن را از بالای برح نابود کنید. ماجراجویی مرموز بازی بیشتر به المان‌های اخروی ارتباط پیدا کرده است و همیشه قرار نیست که فرار گزینه مناسبی باشد. باید نیروی پشتیبانی داشته و به آن‌ها فضای کافی برای حرکت را بدهید. برخی از دشمنان شما عقب نشینی را انتخاب می‌کنند، اما برخی دیگر به طرز غم انگیزی می‌توانند شما را غافلگیر کنند. گاهی اوقات باید یک اکت خاص را دو یا سه بار انجام دهید تا در نهایت بتوانید از مرحله عبور کنید. هر چه قدر که یک محیط را بهتر بشناسید، می‌توانید حرکات سریع‌تری از خود داشته باشید.

روی کاغذ، بازی بسیار دوست داشتنی است و سبک ترسناک و علمی تخیلی آن ریتم آرامی دارد و باید با تفکر بالاتری آن را ادامه دهید. جو و اتمسفر بازی با دیگر آثار متفاوت است و همان چیزی است که خیلی از عاشقان سبک ترس آن را دوست خواهند داشت. المان‌های گیم پلی بازی گاهی اوقات ناعادلانه شده و البته مهم نیست که چقدر هم تیره و تار باشد. شما بالاخره باید نتیجه داستانی رضایت بخش مخصوص به خود را تجربه کرده و با اعتماد به نفس بالایی این داستان عجیب را تمام کنید. نبردهای بازی گاهی اوات کاراکتر ما را از پا انداخته و اجازه نمی‌دهند که به راحتی این پیشروی صحیح ادامه پیدا کند.

  

📌 سیستم مورد نیاز:

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 (or you can use Windows 7 fix in FitGirl’s Repack)

Processor: QuadCore AMD Ryzen 3 3300X / Intel Core i5-8400

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060 (3 GB)

DirectX: Version 12

Storage: 50 GB available space

Additional Notes: SSD (Solid State Drive)

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10/11

Processor: AMD Ryzen 5 3600/Intel Core i7-8700

Memory: 16 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce RTX 2070 (8 GB)

DirectX: Version 12

Storage: 50 GB available space

Additional Notes: SSD (Solid State Drive)

🛠 آموزش نصب یا اجرا:

آموزش نصب نسخه ElAmigos:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

  

📥 باکس دانلود پرنده بازی ها
🔰 حجم: 20.1گیگابایت | 13.6گیگابایت
💰 قیمت: 49.99دلار
📅 تاریخ انتشار: DEC-21-2022
🔔 لطفا قبل از دانلود سیستم مورد نیاز را مطالعه کنید!
🔐 پسورد: www.downloadha.com
📣 منبع : دانلودها
دانلود بازی Scorn – Deluxe Edition برای کامپیوتر
باکس دانلود پرنده بازی ها

برترین بازی های امسال

جدیدترین مطالب

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها