دانلود بازی Hellish Quart v0.33 برای کامپیوتر – نسخه GOG

دانلود بازی Hellish Quart v0.33 برای کامپیوتر – نسخه GOG
  • آپدیت:
  • پیش نیاز:
  • تعداد دانلود:164 بار
  • دسته: | |
  • توسط:VAHiD
  • دیدگاه ها0 دیدگاه

    این پست مورد پسند شما بود؟

    پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر

Hellish Quart

دانلود بازی Hellish Quart v0.33 برای کامپیوتر – نسخه GOG دانلود بازی Hellish Quart v0.33 برای کامپیوتر – نسخه GOG دانلود بازی Hellish Quart v0.33 برای کامپیوتر – نسخه GOG دانلود بازی Hellish Quart v0.33 برای کامپیوتر – نسخه GOG

بازی Hellish Quart یک تجربه‌ی ناب در سبک دوئل جنگی است و در آن می‌توانید از شمشیرهای خود همراه با المان‌های فیزکی استفاده کرده و با دشمنان خود درگیر شوید. شخصیت‌های بازی دارای تکنیک‌های بسیار زیادی هستند و می‌توانند بازی خودشان را از نینجاهای ژاپنی الهام بگیرند. شما یکی از شخصیت‌های قرن هفدهم هستید و می‌توانید در نبردهای سریع مهارت خود را نشان دهید. بازی دارای یک حالت بقا و چندنفره است و می‌توانید با دوستان خود نیز وارد این بازی شوید. بسیاری از شمشیرها در ادامه به شخصیت شما اضافه خواهد شد و می‌توانید مهارت‌های خود را بالا ببرید. این بازی مبارزات فیزیکی خود را به‌صورت راگ لایک برای شما خواهد داشت و انیمیشن‌های بازی نیز فوق‌العاده واقع گرایانه هستند. شما می‌توانید حرکات زیبایی را در این بازی داشته باشید.

 

Hellish Quart

 

بازی Hellish Quart از یک گرافیک سه بعدی استفاده می‌کند و تمام آسیب‌هایی که شما با شمشیر خود بر پیکر دشمن وارد می‌کنید، به‌صورت کاملا فیزیکی توسط همین انیمیشن نمایش داده خواهد شد. ترکیب‌های خاصی را می‌توانید ایجاد کرده و با دکمه‌های مختلف، دشمنان خود را نابود کنید. شمشیرها واقعا می‌توانند یکدیگر را کاور کرده حتی مقاومتی برای هم داشته باشند. شما برای برنده شدن، باید در کنار سرعت، بتوانید استراتژی داشته باشید و از بهترین سلاح‌ها در این زمینه استفاده کنید.

  

Hellish Quart

 

شما به‌طور خودکار می‌توانید شخصیت خود را ارتقا داده و حملات خاصی را روی دشمن خود صورت دهید. در این بازی یک کویر جهنمی را شاهد هستیم که مربوط به یک مکان تاریخی است. این مکان تاریخی در قرن هفدهم میلادی و در لهستان جریان دارد. شما منافع مشترکی با یک سرزمین داری و قرار است که در نبردهای مشترک حضور داشته باشید. قزاق‌ها و نیروهای لهستان در این بازی با هم تیم شده و در برابر دشمنان خود قرار می‌گیرد. شما در دوئل‌ها می‌توانید اصلی‌ترین مهارت خود را نشان دهید.

📌 منبع و رمز (در صورت نیاز) :  www.downloadha.com
نکات تکمیلی:
حجم فایل: 6.3گیگابایت
تاریخ انتشار: SEP-18-2023
قیمت: 16.99دلار
رمز فایل: www.downloadha.com
دانلود بازی Hellish Quart v0.33 برای کامپیوتر – نسخه GOG
باکس دانلود پرنده بازی ها
BGShow/Hideسیستم مورد نیاز

BGShow/Hideدستورالعمل نصب و اجرا


دانلود بازی Hellish Quart v0.33 (Early-Access)-GOG:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

برترین بازی های امسال

جدیدترین مطالب

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها