BG BG

دانلود بازی TT Isle of Man Ride on the Edge 2 برای کامپیوتر – نسخه FitGirl

دانلود بازی TT Isle of Man Ride on the Edge 2 برای کامپیوتر – نسخه FitGirl

    این پست مورد پسند شما بود؟

    پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر

اسکرین شات ها

دانلود بازی TT Isle of Man Ride on the Edge 2 برای کامپیوتر – نسخه FitGirl دانلود بازی TT Isle of Man Ride on the Edge 2 برای کامپیوتر – نسخه FitGirl دانلود بازی TT Isle of Man Ride on the Edge 2 برای کامپیوتر – نسخه FitGirl دانلود بازی TT Isle of Man Ride on the Edge 2 برای کامپیوتر – نسخه FitGirl

بدون شک بازی TT Isle of Man Ride on the Edge 2 را می‌توان یکی از خطرناک‌ترین رقابت‌های موتورسواری دانست که ارزش بالای خودش را در مسابقات قهرمانی به اثبات می‌رساند. اگر دلتان یک رقابت جدی و نفس‌گیر می‌کنید، این بازی می‌تواند شما را به قله‌ی بلندترین کوه برساند. یک مسیر ۶۰ کیلومتری انتظار شما را می‌کشد که با پیچ و خم‌های زیادی همراه شده است و تنها یک موتورسوار ماهر می‌توانید به‌سلامت و البته زنده آن را به اتمام برساند. مهارت‌های خود را در بخش تمرینی بازی بالا ببرید و سعی کنید که استقامت بالایی از نظر سرعت و پایداری روی موتور خود داشته باشید. ۱۷ مسیر مختلف در بازی تعریف شده است که می‌توانید همراه با ۱۸ موتورسیکلت مختلف آن‌ها را تجربه کنید. رقابت‌ها فراتر از چیزی است که تصورش را دارید و حرکات شما روی موتور باید حساب‌شده و از روی مهارت باشند.

  

TT Isle of Man Ride on the Edge 2

 

بازی TT Isle of Man Ride on the Edge 2 را طوری تجربه کنید که در بدترین شرایط در رقابت باقی بمانید. این روند به‌نفع شما است، چرا که موتورسواران زیادی سرنگون خواهند شد و شاید شما صرفا به‌خاطر زنده ماندن در شرایط سخت، استحقاق برتری بر دیگران را داشته باشید. می‌توانید تنظیمات موتور خود را تغییر دهید و در بهترین شرایط مسابقه دهید. هر چه قدر در مسابقات بیشتری شرکت داشته باشید، می‌توانید منابع مالی بهتری کسب کنید و با ارتقا موتور خود، شانس بالایی در مسیرهای خطرناک بازی خواهید داشت. امیدواریم که در نسخه اول بازی تجربیات لازم را کسب کرده باشید و این‌بار در نسخه‌ی دوم، آماده رویایی با هر چالشی را داشته باشید. عملکرد موتور را هم می‌توانید ارتقا دهید، به‌شرط اینکه نقاط ضعف آن را به‌خوبی شناسایی کنید و به‌صورت کلاسیک آن را با هوش بالا ارتقا دهید. می‌توانید چندان هم وارد جزئیات نشوید و ارتقا خودکار آن را به خود بازی بسپارید.

  

📌 سیستم مورد نیاز:

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: Intel Core 2 i5-2300 or AMD Phenom II X6 1100

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 630 2GB, or AMD Radeon HD 5870 2GB

DirectX: Version 11

Storage: 18 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i7-3770 or AMD FX-8350

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 780, 3 GB or AMD Radeon R9 290X, 4 GB

DirectX: Version 11

Storage: 18 GB available space

🛠 آموزش نصب یا اجرا:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه Crackfix-CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

   

جعبه دانلود پرنده بازی ها

لطفا درصورت مشکل در تصاویر ، لینک‌های دانلود یا خالی بودن جعبه دانلود از دیــدگاه‌ها به تیم مدیریت سایت اطلاع بدید....

  کانال تلگرامی سایت افتتاح شد! برای ورود کلیک کنید 😍
کـانال تلگـرام

0 دیدگاه

کد امنیتی
رفرش


برترین بازی های امسال

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها