دانلود بازی EBOLA 3 برای کامپیوتر – نسخه فشرده FitGirl

دانلود بازی EBOLA 3 برای کامپیوتر – نسخه فشرده FitGirl

    این پست مورد پسند شما بود؟

    پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر
دانلود بازی EBOLA 3 برای کامپیوتر – نسخه فشرده FitGirl دانلود بازی EBOLA 3 برای کامپیوتر – نسخه فشرده FitGirl دانلود بازی EBOLA 3 برای کامپیوتر – نسخه فشرده FitGirl دانلود بازی EBOLA 3 برای کامپیوتر – نسخه فشرده FitGirl

EBOLA 3 یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، ماجراجویی و نقش آفرینی است که توسط شرکت indie_games_studio توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در سپتامبر 2022 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. در این بازی شما با دوربین اول شخص کنترل شخصیت اصلی را خواهید داشت که باعث می شود احساس کنید در یک فیلم ترسناک واقعی هستید. هر چه بیشتر در این ماجراجویی اسرارآمیز شیرجه می‌زنید، بیشتر درباره وقایع تکان‌دهنده‌ای که در زندگی دیوید و کلینیک در خیابان بروت رخ داده است، می‌آموزید. داستان به سرعت توسعه می‌یابد و شما را در یک سری اتفاقات عرفانی و خطرناک قرار می دهد. در طول بازی "ابولا 3" شما از بسیاری از مکان‌های تاریک و جوی دیدن خواهید کرد، معماهای مختلف را حل می‌کنید با دشمنان مختلف مبارزه می‌کنید و در طول مسیر تصمیم‌های مختلفی می‌گیرید. از ویژگی های بازی نیز می توان به 12 مکان مختلف از خیابان، بیمارستان و ایستگاه های زیرزمینی، سلاح های متنوع، گیم پلی ترسناک و دلهره آور، 3 پایان و ... اشاره کرد که ساعت ها شما را سرگرم خواهد کرد. 

  

EBOLA 3

 

از ویژگی‌های بازی EBOLA 3 به نقشه بزرگی باید اشاره کنیم که ۱۲ لوکشین مختلف داشته و شامل ۳ طبقه بیمارستانی است. ۱۰ طبقه هم در ایستگاه زیرزمینی علمی می‌بینیم و هر طبقه هم به صورت منحصربه‌فرد طراحی شده است. بازی قابلیت تکرار بالایی هم دارد. امکان تعامل با بسیاری از اشیا در بازی وجود داشته و داستان غیر خطی روایت خواهد شد. دشمنان مختلفی در بازی وجود دارد و مقابله با آن‌ها چندان ساده نخواهد بود. باس‌هایی را می‌بینیم که نبردهای حماسی داشته و باید نقطه ضعف‌شان را شناسایی کنید. گلوله‌ها را خودتان ساخته و باید متریال لازم را برای‌شان پیدا کنید.

  

📌 سیستم مورد نیاز:

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7/8/10

Processor: Intel CORE i5

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia Geforce 820m

Storage: 26 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7/8/10

Processor: Intel CORE i7

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060

Storage: 26 GB available space

🛠 آموزش نصب یا اجرا:

وارد نشده! :(

   

📥 باکس دانلود پرنده بازی ها
🔰 حجم: 17.6گیگابایت
💰 قیمت: 14.99دلار
📅 تاریخ انتشار: SEP-19-2022
🔔 لطفا قبل از دانلود سیستم مورد نیاز را مطالعه کنید!
🔐 پسورد: www.downloadha.com
📣 منبع : دانلودها
دانلود بازی EBOLA 3 برای کامپیوتر – نسخه فشرده FitGirl
باکس دانلود پرنده بازی ها

برترین بازی های امسال

جدیدترین مطالب

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها