BG BG

DH: Zombie Warfare 3.9.3 – دانلود آپدیت بازی اکشن هجوم زامبی ها اندروید

DH: Zombie Warfare 3.9.3 – دانلود آپدیت بازی اکشن هجوم زامبی ها اندروید
 • آپدیت:
 • پیش نیاز:
 • تعداد بازدید:328 نفر
 • دسته: | | |
 • دیدگاه ها0 دیدگاه
 • توسط:وحید
 • قیمت در سایت:رایگان :)

  این پست مورد پسند شما بود؟

  پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر

اسکرین شات ها

DH: Zombie Warfare 3.9.3 – دانلود آپدیت بازی اکشن هجوم زامبی ها اندروید DH: Zombie Warfare 3.9.3 – دانلود آپدیت بازی اکشن هجوم زامبی ها اندروید DH: Zombie Warfare 3.9.3 – دانلود آپدیت بازی اکشن هجوم زامبی ها اندروید DH: Zombie Warfare 3.9.3 – دانلود آپدیت بازی اکشن هجوم زامبی ها اندروید

بازی هجوم زامبی ها


DH: Zombie Warfare - هجوم زامبی ها یک بازی اکشن و هیجان انگیز از استودیوی بازی سازی Mobirate Ltd است. در این بازی شما با زامبی های ترسناک رو به رو می شوید. حمله ناگهانی زامبی ها به انسان ها جامعه و شرایط را درگرگون کرده است. شما یک گروهی شجاع و جسور هستید که، قصد دارید با سلاح های خود این موجودات را نابود کنید. باید ایستادگی کنید و منابع را جمع اوری کنید تا بتوانید با زامبی ها مقابله کنید. امتیاز به دست اورده بازی در گوگل پلی 4.5 از 5.0 از می باشد.

 

Dead Ahead Zombie Warfare

 

در بازی DH: Zombie Warfare شما در دنیایی هستید که همه جا پر از زامبی است. زامبی ها در همه جا حضور دارند از موانع و پناهگاه خود مراقبت کنید. با بازماندگان گروهی تشکیل دهید تا بتوانید با زامبی ها بجنگید. برای خود پناهگاهی ایجاد کنید و منابعی را برای ادامه زندگی بیابید. برای خود تجهیزات و سلاح هایی را جمع کنید و هرچیزی را که توانایی از بین بردن زامبی ها را دارد جمع اوری کنید. مانند شمشیر، تیر،کمان، نارنجک و کوکتل ،تفنگ و… از سلاح ها و ایتم های دفاعی خود به خوبی استفاده کنید و تمام مهارت های خود را برای نابودی زامبی ها به کار بگیرید. شما به یک قاتل زامبی تبدیل و معروف می شوید. منابع زامبی ها را برای خود غارت کنید.
از ویژگی های بازی عبارت است از: در بازی با یک جهان پر از زامبی رو به رو می شوید. در برابر حمله های پی در پی زامبی ها مقاومت کنید و برای نجات جان خود و بازماندگان تلاش کنید. وجود انواع زامبی و واحدهای بازماندگان. جمع آوری اقلام، تجهیزات و منابع مختلف. وجود انواع نقشه های مختلف برای راهنمایی بیشتر شما در بازی موجود است. شما می توانید انواع متفاوتی از واحد های مختلف را با یکدیگر ترکیب کنید. بنابراین اگر به دنبال یک بازی اکشن و زامبی طور هستید، بازی DH: Zombie Warfare را از وبسایت پرنده بازی ها دریافت کنید.

جعبه دانلود پرنده بازی ها
BGShow/Hideدستورالعمل نصب و اجرااین پست در تاریخ چهارشنبه 01 آذر 1402 آپدیت شده! در صورتی که آپدیت جدید منتشر شده لطفا در بخش دیدگاه ها گزارش آپدیت رو ارسال کنید. با این کار کمک بزرگی به تیم ما در رابطه با بررسی درخواست‌های جدید میکنید.

وبسایت :   farsroid.com
منبع لینک ها
  کانال تلگرامی سایت افتتاح شد! برای ورود کلیک کنید 😍
کـانال تلگـرام

0 دیدگاه

نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
کد امنیتی :
کد امنیتی
رفرش
 
 


بازی های پربازدید امسال
بازی های پربازدید ماه

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها