BG BG

دانلود بازی The Front برای کامپیوتر – نسخه Early-Access

دانلود بازی The Front برای کامپیوتر – نسخه Early-Access
 • آپدیت:
 • پیش نیاز:
 • تعداد بازدید:81 نفر
 • دسته: | |
 • دیدگاه ها0 دیدگاه
 • توسط:وحید
 • قیمت در سایت:رایگان :)

  این پست مورد پسند شما بود؟

  پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر

اسکرین شات ها

دانلود بازی The Front برای کامپیوتر – نسخه Early-Access دانلود بازی The Front برای کامپیوتر – نسخه Early-Access دانلود بازی The Front برای کامپیوتر – نسخه Early-Access دانلود بازی The Front برای کامپیوتر – نسخه Early-Access

The Front


The Front در دنیای ماسه‌بازی پسا آخرالزمانی با جهش‌یافته‌ها و جناح‌های متخاصم اتفاق می‌افتد. تا پایان این مقاله با پرنده بازی ها همراه باشید. در این کشور جنگ زده، بازیکنان با نیروهای ظالم امپراتوری، تبعیدی ها، تبهکاران و شورشیان درگیر نبردی حماسی می شوند که سرنوشت بشریت را رقم می زند. با دوستان خود متحد شوید، خرابه ها و مناطق دشمن را کشف کنید، سلاح ها و تجهیزات را بسازید. پایگاه هایی بسازید و با تله های برج دفاعی از آنها دفاع کنید، فناوری را ارتقا دهید، تانک ها و هلیکوپترهای خلبان را ارتقا دهید، با عناصر مبارزه کنید و با دشمنان وحشتناک مبارزه کنید! برای محافظت از منابع خود و محافظت از خود در برابر این دنیای بی‌رحم، پایگاه‌هایی را از صدها جزء مختلف ساختمان بسازید. به طور استراتژیک هیولاها را از طریق پرچمی وحشیانه از تله‌هایی که برای سلاخی جانوران انفجاری، قاتلان نامرئی، سربازان پرنده و سایر مهاجمان قدرتمند فاجعه‌آمیز طراحی شده‌اند، هدایت کنید.

بیش از 20 نوع وسیله نقلیه کاربردی، از جمله کامیون های وانت، کامیون های چوب بری، کامیون های معدن، اسلحه های خودکششی، هلیکوپترهای تهاجمی و موارد دیگر را در خط مقدم بسازید و برانید. در آینده، The Front دارای وسایل نقلیه قابل شخصی سازی خواهد بود که به بازیکنان اجازه می دهد غول های فلزی بسازند. از سنسورهایی مانند صفحات فشار و سنسورهای مادون قرمز با مدارهای کامل برای ایجاد یک سیستم دفاع شخصی استفاده کنید. خود را به انواع سلاح های غوغا، تفنگ، مواد منفجره، حتی تانک و هلیکوپتر مجهز کنید، سپس از این سلاح ها برای حمله به پایگاه های بازیکنان دیگر استفاده کنید یا به سادگی از قلمرو خود دفاع کنید. از Jammer برای کنترل NPC هایی که در دنیا با آنها روبرو می شوید استفاده کنید. این NPCها علاوه بر کمک به شما در جنگ، مهارت‌های خود را نیز برای کمک به بهبود عملیات شما و ایجاد سریع‌تر چیزها به میز می‌آورند.

تجهیزاتی با انرژی آب ایجاد کنید، سپس از آنها برای بهبود سیستم کشاورزی خود از جمله سمپاشی و کاشت استفاده کنید. از بین ده ها دستور العمل خوشمزه انتخاب کنید. برای یافتن مناطق ناشناخته و خطرناک مانند تأسیسات تحقیقاتی زیرزمینی و پایگاه‌های نظامی محدود، در بیابان‌ها، جنگل‌ها، میدان‌های برفی، باتلاق‌ها و موارد دیگر قدم بزنید. در طول مسیر خود، سازه‌ها را غارت می‌کنید، نقشه‌های ابتدایی را جمع‌آوری می‌کنید و برای تثبیت خود به عنوان یک قدرت از هوابرد کمک می‌خواهید. در پایان پرنده بازی ها از شما بخاطر مطالعه این متن تشکر می‌کنید همچنین باید یادآوری کنیم که قبل دانلود این بازی کامپیوتر جذاب لطفا سیستم مورد نیاز را مطالعه فرمایید و سپس بازی را دانلود کنید تا دچار مشکل نشوید.


جعبه دانلود پرنده بازی ها

لطفا درصورت مشکل در تصاویر ، لینک‌های دانلود یا خالی بودن جعبه دانلود از دیــدگاه‌ها به تیم مدیریت سایت اطلاع بدید....

نکات تکمیلی:
حجم فایل: 37.6گیگابایت
تاریخ انتشار: NOV-16-2023
قیمت: 19.99 دلار
رمز فایل: www.downloadha.com
BGShow/Hideسیستم مورد نیاز
وبسایت :   downloadha.com
منبع لینک ها
  کانال تلگرامی سایت افتتاح شد! برای ورود کلیک کنید 😍
کـانال تلگـرام

0 دیدگاه

نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
کد امنیتی :
کد امنیتی
رفرش
 
 


بازی های پربازدید امسال
بازی های پربازدید ماه

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها