BG BG

دانلود بازی Potionomics – Deluxe Edition برای کامپیوتر

دانلود بازی Potionomics – Deluxe Edition برای کامپیوتر

    این پست مورد پسند شما بود؟

    پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر

اسکرین شات ها

دانلود بازی Potionomics – Deluxe Edition برای کامپیوتر دانلود بازی Potionomics – Deluxe Edition برای کامپیوتر دانلود بازی Potionomics – Deluxe Edition برای کامپیوتر دانلود بازی Potionomics – Deluxe Edition برای کامپیوتر

Potionomics


داستان بازی Potionomics از آنجا شروع می شود که پس از مرگ عموی شما جادوگری به نام سیلویا وارد می شود و خود را در نقش صاحب معجون قرار می دهد. این وظیفه شماست که از میراث عموی خود محافظت کنید و داروخانه را نجات دهید. خوشبختانه لازم نیست تنها باشید، می توانید از شبکه دوستان استفاده کنید و مهارت های ارتباطی داشته باشید. از رقبای خود بیاموزید و ببینید چگونه می توانید به فروشگاه شماره یک داروسازی در کشورهای RAFTA تبدیل شوید. نیاز به مهارت دارد که باید کم کم به آن دست پیدا کنید و در دنیای بازی پیشرفت کنید.

بازی Potionomics دارای ویژگی های جالبی است و شما باید مکانیک تجارت را یاد بگیرید. می توانید به مذاکرات پرتنش ادامه دهید و با انتخاب کارت های مناسب به راحتی استرس سیلویا را مدیریت کنید. شما دوستانی پیدا خواهید کرد که هر کدام ماجراهای زیادی در پیش دارند. می توانید به سراغ معامله گران دیگر در این کشور بروید و تاکتیک های آنها را یاد بگیرید. می توانید مذاکرات بیشتری با آنها داشته باشید. برای موفقیت، باید دستور العمل هایی داشته باشید و بتوانید بهترین ترکیبات معجون را یاد بگیرید تا بتوانید گزینه های جدیدی را نیز به مشتریان خود ارائه دهید. در پایان قبل دانلود این بازی کامپیوتر جذاب لطفا سیستم مورد نیاز را مطالعه فرمایید و سپس بازی را دانلود کنید. پرنده بازی ها این بازی را تست کرده پس با خیال راحت دانلود فرمایید.


جعبه دانلود پرنده بازی ها

لطفا درصورت مشکل در تصاویر ، لینک‌های دانلود یا خالی بودن جعبه دانلود از دیــدگاه‌ها به تیم مدیریت سایت اطلاع بدید....

نکات تکمیلی:
حجم فایل: 4.7گیگابایت
تاریخ انتشار: NOV-16-2023
قیمت: 39.99دلار
رمز فایل: www.downloadha.com
BGShow/Hideسیستم مورد نیاز

BGShow/Hideدستورالعمل نصب و اجرا
وبسایت :   downloadha.com
منبع لینک ها
  کانال تلگرامی سایت افتتاح شد! برای ورود کلیک کنید 😍
کـانال تلگـرام

0 دیدگاه

نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
کد امنیتی :
کد امنیتی
رفرش
 
 


بازی های پربازدید امسال
بازی های پربازدید ماه

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها