BG BG

Universal Truck Simulator – دانلود بازی شبیه‌ساز کامیون‌جهانی + مود

Universal Truck Simulator – دانلود بازی شبیه‌ساز کامیون‌جهانی + مود

    این پست مورد پسند شما بود؟

    پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر

اسکرین شات ها

Universal Truck Simulator – دانلود بازی شبیه‌ساز کامیون‌جهانی + مود Universal Truck Simulator – دانلود بازی شبیه‌ساز کامیون‌جهانی + مود Universal Truck Simulator – دانلود بازی شبیه‌ساز کامیون‌جهانی + مود Universal Truck Simulator – دانلود بازی شبیه‌ساز کامیون‌جهانی + مود

بازی شبیه ساز رانندگی کامیون


Universal Truck Simulator – شبیه ساز رانندگی کامیون عنوان یک بازی رانندگی جذاب و مهیج از استودیو بازی سازی DualCarbon Games برای اندروید است که بصورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. یکی از داغ ترین بازی های شبیه سازی رانندگی کامیون امروزی است. در این بازی شما به یک راننده کامیون تبدیل می شوید و امپراتوری حمل و نقل قدرتمند خود را می سازید. اما ابتدا باید رانندگی کامیون را به خوبی انجام دهید تا سود ثابتی کسب کنید. برای دانلود و معرفی بیشتر این بازی اندروید جذاب همراه پرنده بازی ها باشید.

ویژگی های بازی Universal Truck Simulator

  • مکان هایی از دنیا واقعی

  • مجموعه کامل از تریلر ها

  • دارا بودن گاراژ شخصی خود

  • امکان شخصی سازی کامیون 

  • شامل اسیب فیزیکی واقعی 

  •  کامیون های اروپایی و آمریکایی

  

شبیه ساز رانندگی کامیون

  

رانندگی با کامیون یکی از مشاغلی است که اصلاً آسان نیست زیرا کامیون وزن نسبتاً زیادی دارد و در شرایط ترافیکی تحمل آن دشوارتر است. در عین حال وظیفه راننده کامیون نه تنها رانندگی با خودرو بلکه حمل کالا به مکان مشخص شده است.به Universal Truck Simulator بپیوندید، این فرصت را خواهید داشت که به یک راننده واقعی تبدیل شوید و فعالیت های روزانه آنها را کشف کنید. می توانید آزادانه به روش خود کامیون را کنترل کنید. اما در عین حال، باید از برخورد با وسایل نقلیه دیگر یا گرفتن بلیط برای سرعت غیرمجاز نیز خودداری کنید. ما معتقدیم که رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در این بازی به شما کمک می کند تا با خیال راحت تر رانندگی کنید. بازی Universal Truck Simulator یک گزینه خاص برای عاشقان رانندگی با کامیون می باشد. استودیو سازنده این بازی نهایت تلاش خود را به کار برده است تا با داشتن توجه به کوچک ترین المان های به کار رفته در کامیون ها تجربه ای بی نظیر از رانندگی با کامیون ها را در اختیارتان قرار دهد. شما هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه معمولی و مود این بازی را به صورت جداگانه و رایگان از پرنده بازی ها دریافت نمایید.


جعبه دانلود پرنده بازی ها

0 دیدگاه

نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
کد امنیتی :
کد امنیتی
رفرش
 
 


بازی های پربازدید امسال
بازی های پربازدید ماه

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها