دانلود بازی Cartel Tycoon – San Rafaela برای کامپیوتر

دانلود بازی Cartel Tycoon – San Rafaela برای کامپیوتر

    این پست مورد پسند شما بود؟

    پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر

Cartel Tycoon

دانلود بازی Cartel Tycoon – San Rafaela برای کامپیوتر دانلود بازی Cartel Tycoon – San Rafaela برای کامپیوتر دانلود بازی Cartel Tycoon – San Rafaela برای کامپیوتر دانلود بازی Cartel Tycoon – San Rafaela برای کامپیوتر

Cartel Tycoon بازی در سبک اکشن و استراتژیک است که توسط شرکت Moon Moose ساخته و به وسیله tinyBuild در سال 2022 برای کامپیوتر منتشر شده است.بازی در سبک بقا است که از حوادث و اتفاقات آمریکای لاتین و تجارت مواد مخدر در دهه 80 و 90 الهام گرفته شده است گسترش و تسخیر، مبارزه با اراذل و اوباش رقیب و فرار از مقامات تنها بخشی از ماموریت های بازی میباشد. در گیم پلی بازی شما باید سعی کنید تا وفاداری مردم را به دست آورید و برای غلبه بر سرنوشت تلاش کنید.داستان بازی در دهه 80 آمریکای لاتین تخیلی رخ میدهد و داستان زمانی را روایت میکند که کوکائین ابتدا ایالات متحده و سپس کل جهان را اشغال کرد.پادشاهان مواد مخدر به طرز مضحکی بر امپراطوری های باشکوه حکومت میکنند و هزاران شغل ایجاد میکنند. اما گردابی از خشونت این دنیای زیرین جنایتکار را از درون تهدید میکند.

  

  

Cartel Tycoon

  

در بازی Cartel Tycoon می‌توانید مقامات ایالتی را خریده و افکار عمومی را به سمت خود برگردانید. بازی امپراطوری تولید و قاچاق مواد مخدر را به همراه خواهد داشت و می‌توانید بلندپروازی‌های خود را در این اثر ادامه دهید. شما باید با رویه مواد مخدر بازی سازگار شده و همه چیز را تحت کنترل داشته باشید. دنیای بازی بی رحم و خطرناک است و شما باید امپراطوری خود را بار دیگر از ویرانه‌ها بسازید. کارتل‌های رقیب هم در بازی وجود دارند و در کنار آن‌ها، سی آی ای، ارتش و DEA به دنبال شما خواهند بود تا دستگیرتان کنند. شما تهدیدی برای جامعه هستید و بنابراین باید احتیاط لازم را داشته باشید تا گیر نیفتید. بازی شما را به جایگزینی برای کارتل‌های مواد مخر تبدیل کرده است و می‌توانید گاهی اوقات این ایمان را داشته باشید که مرگ پایان همه جیز نیست. در این بازی باید شکست ناپذیر عمل کرده و حتی در صورت دستگیری نیز با کمک رشوه دادن و دوستان خود، رهایی یابید.

📌 منبع و رمز (در صورت نیاز) :  www.downloadha.com
نکات تکمیلی:
حجم فایل: 2.9گیگابایت | 2.4گیگابایت
تاریخ انتشار: SEP-25-2023
قیمت: 24.99 دلار
رمز فایل: www.downloadha.com
دانلود بازی Cartel Tycoon – San Rafaela برای کامپیوتر
باکس دانلود پرنده بازی ها
BGShow/Hideسیستم مورد نیاز

BGShow/Hideدستورالعمل نصب و اجرا

برترین بازی های امسال

جدیدترین مطالب

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها