BG BG

دانلود بازی Harvest Moon The Winds of Anthos برای پی اس 4

دانلود بازی Harvest Moon The Winds of Anthos برای پی اس 4
 • آپدیت:
 • پیش نیاز:
 • تعداد بازدید:107 نفر
 • دسته: | |
 • دیدگاه ها0 دیدگاه
 • توسط:وحید
 • قیمت در سایت:رایگان :)

  این پست مورد پسند شما بود؟

  پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر

اسکرین شات ها

دانلود بازی Harvest Moon The Winds of Anthos برای پی اس 4 دانلود بازی Harvest Moon The Winds of Anthos برای پی اس 4 دانلود بازی Harvest Moon The Winds of Anthos برای پی اس 4 دانلود بازی Harvest Moon The Winds of Anthos برای پی اس 4

Harvest Moon The Winds of Anthos


در Harvest Moon The Winds of Anthos باید دنیای شگفت انگیز Anthos را کشف کنید. آنتومس سرزمینی آرام بود که الهه هفائستوس بر آن حکومت می کرد و زندگی خوبی را برای مردم آن فراهم می کرد. اکنون ساکنان آنتوس با یک فاجعه طبیعی روبرو هستند و روح اورست برای محافظت از مردم وجود ندارد. با این حال، روزی آنتوس فوران شدید آتشفشانی را تجربه کرد و زندگی برای مردم این سرزمین بسیار دشوار بود. الهه این سرزمین مجبور بود از تمام نیروی باقی مانده خود برای امنیت مردم استفاده کند. این نیز منجر به جدا شدن روستاهای مختلف و از دست دادن اتحاد مردم شد. الهه این سرزمین معتقد است که روستا و جامعه دوباره به هم می پیوندند. اکنون 10 سال از آن حادثه می گذرد و این پیام به صورت بطری به آنها رسیده است.

بازی Harvest Moon The Winds of Anthos با الهه کشاورزی و چهار ارواح او که شاهد یک فوران آتشفشانی فاجعه بار هستند شروع می‌شود. هر روح منطقه متفاوتی را برای محافظت از ساکنان از این فاجعه محافظت می‌کند. الهه کشاورزی پیامی را در یک بطری می‌فرستد که زمینه را برای سفر شما فراهم می‌کند. ده سال بعد، شما در مزرعه‌ای در Lenctenbury بیدار می‌شوید که توسط دکتر جونیور در مورد هنر کشاورزی خلق شده است. در طول تلاش برای بازیابی یک مرغ فراری، به پیام الهه کشاورزی برخورد می‌کنید. این موضوع باعث آغاز سفری حماسی در خلق مزارع و برقراری صلح و دوستی در سراسر سرزمین خواهد شد.

از اینجا به بعد، مسئولیت مدیریت یک مزرعه و باز کردن تدریجی مناطق مسدود شده قبلی بر عهده شماست. دکتر جونیور نقش مهمی ایفا می‌کند و به طور مداوم ایده‌های مبتکرانه‌ای برای ساده کردن زندگی شما را ارائه می‌دهد. الهه کشاورزی نیز کمک جادویی خود را قرض می‌دهد و سفر کشاورزی شما را مسحورتر می‌کند. Harvest Moon The Winds of Anthos شامل تمام عناصری است که از یک بازی شبیه ساز کشاورزی انتظار می‌رود: کشاورزی، دامپروری، ماهیگیری، معدن، پخت و پز، صنایع دستی و جستجوی علوفه. با این حال، به شیوه‌ای منحصر به فرد به این فعالیت‌ها خواهد پرداخت که قبل از این مشاهده نکردید.

  

arvest Moon The Winds of Anthos

  

دانه‌های محصولات در فروشگاه‌ها موجود نیستند. در عوض، آنها را به عنوان موجودات کوچک قرمز رنگی که در سراسر جهان پراکنده شده‌اند، خواهید دید. درگیر شدن با این دانه‌ها، کیسه‌هایی از آن‌ها را به شما می‌دهد. این سیستم یک بعد اکتشافی می‌افزاید، زیرا هر منطقه جدید ممکن است انواع مختلفی از دانه‌ها، از جمله انواع کمیاب را تولید کند. مثلاً، دانه‌های بنفش اغلب بیش از یک محصول ارائه می‌دهند. چالش در حفظ ردیف‌های کشت سازمان یافته به دلیل مجموعه بذرهایی است که جمع آوری می‌کنید خواهد بود. تأثیرات گوناگون محیطی در بازی، مانند آب و هوا و فصل‌های مختلف، بر فعالیت‌های کشاورزی شما تأثیر می‌گذارد.

فراتر از حیوانات معمولی مانند جوجه‌ها و گاوها، می‌توانید انواع موجودات را در طول کاوش‌های خود رام کنید، از خرگوش‌ها و اسب‌ها گرفته تا حیوانات حتی عجیب‌تر مانند خرس و ببر. رام کردن نیاز به صبر دارد، اما تنوع موجودات جنبه منحصر به فردی به مزرعه شما می‌بخشد. استخراج معادن نیز متمایز است، زیرا بیشتر سنگ‌های معدنی از طریق تخلیه یافت می‌شوند که مکان‌های سنگ معدن را بر روی زمین نشان می‌دهد. در حین حفاری، باید مراقب سقوط سنگ‌هایی باشید که می‌توانند استقامت شما را کاهش دهند. اگر به دنبال یک بازی شبیه ساز مزرعه داری شاهکار و بی نظیر می‌گردید، تجربه این اثر جذاب و خاص را از دست ندهید.


جعبه دانلود پرنده بازی ها

لطفا درصورت مشکل در تصاویر ، لینک‌های دانلود یا خالی بودن جعبه دانلود از دیــدگاه‌ها به تیم مدیریت سایت اطلاع بدید....

نکات تکمیلی:
حجم فایل: 2.7گیگابایت + 2.11مگابایت | 224مگابایت
تاریخ انتشار: OCT-30-2023
قیمت: 49.99 دلار
رمز فایل: www.downloadha.com
BGShow/Hideسیستم مورد نیاز

BGShow/Hideدستورالعمل نصب و اجرا
وبسایت :   downloadha.com
منبع لینک ها
  کانال تلگرامی سایت افتتاح شد! برای ورود کلیک کنید 😍
کـانال تلگـرام

0 دیدگاه

نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
کد امنیتی :
کد امنیتی
رفرش
 
 


بازی های پربازدید امسال
بازی های پربازدید ماه

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها