BG BG

GTA 6: همه چیزهایی که می دانیم از شایعه تا واقعیت

90 بازدید
GTA 6: همه چیزهایی که می دانیم از شایعه تا واقعیت

Grand Theft Auto 6 دنباله ای برای GTA 5 و هم اکنون در دست ساخت و توسعه است. این بازی توسط استودیوی Rockstar North ساخته شده و برای کنسول های نسل بعدی منتشر خواهد شد. در ادامه همراه وبسایت پرنده بازی ها برای آشنایی بیشتر با این بازی و حواشی جذاب آن باشید...

داستان: داستان بازی GTA 6 در شهر معاون دهه 1970 و 1980 روایت می شود. بازیکنان به عنوان دو شخصیت اصلی، یکی مرد و دیگری زن بازی می کنند. مرد جنایتکار جوانی است که تلاش می کند به اوج برسد و زن یک مامور دولتی است که در مورد جنایات سازمان یافته تحقیق می کند.

مکان بازی: جهان GTA 6 در Vice City و Carcer City اتفاق می افتد. Vice City یک شهر ساحلی در میامی است، در حالی که Carcer City یک شهر صنعتی در فیلادلفیا است.

گیم پلی بازی: بازی GTA 6 نسبت به GTA 5 بسیار بهبود یافته است. بازی دارای گرافیک بهبود یافته، سیستم مبارزه ای جدید و اکشن های متنوع تر است.

تاریخ انتشار: هنوز تاریخ انتشار رسمی برای GTA 6 اعلام نشده است، اما شایعاتی مبنی بر عرضه این بازی در اواخر امسال میلادی یا سال 2024 یا 2025 به گوش می رسد.

 

GTA 6

 

شایعات بازی: شایعات زیادی در مورد GTA 6 وجود دارد، از جمله اینکه این بازی در دو شهر مختلف یکی در آمریکای جنوبی و دیگری در فلوریدا اتفاق می افتد. شایعه شده است که بازی دارای سیستم دو شخصیتی است که به بازیکنان اجازه می دهد دو شخصیت اصلی را کنترل کنند.

جزئیات دیگر: در اینجا برخی از جزئیات دیگر در مورد GTA 6 فاش شده است: این بازی از موتور RAGE جدید Rockstar استفاده می کند که از جلوه های بصری پیشرفته پشتیبانی می کند. این بازی دارای یک جهان باز بزرگ است که بازیکنان می توانند آزادانه آن را کشف کنند. این بازی داستانی طولانی و پیچیده دارد.

 

GTA 6

 

بازی GTA 6 یکی از مورد انتظارترین بازی های ویدئویی در سال های اخیر است. این بازی پتانسیل تبدیل شدن به یکی از بزرگترین و بهترین بازی های GTA را دارد. امیدواریم این بازی سریع منتشر بشه تا در سریع ترین زمان ممکن در وبسایت یا کانال تلگرامممون منتشرش کنیم... 😂

0 دیدگاه

کد امنیتی
رفرش


  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها