BG BG

I, The One 3.48.02 – بازی مبارزه‌ای من قهرمان هستم اندروید + مود

I, The One 3.48.02 – بازی مبارزه‌ای من قهرمان هستم اندروید + مود
 • آپدیت:
 • پیش نیاز:
 • تعداد بازدید:81 نفر
 • دسته: | |
 • دیدگاه ها0 دیدگاه
 • توسط:وحید
 • قیمت در سایت:رایگان :)

  این پست مورد پسند شما بود؟

  پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر

اسکرین شات ها

I, The One 3.48.02 – بازی مبارزه‌ای من قهرمان هستم اندروید + مود I, The One 3.48.02 – بازی مبارزه‌ای من قهرمان هستم اندروید + مود I, The One 3.48.02 – بازی مبارزه‌ای من قهرمان هستم اندروید + مود I, The One 3.48.02 – بازی مبارزه‌ای من قهرمان هستم اندروید + مود

بازی من قهرمان هستم


I, The One – Action Fighting Game – من قهرمان هستم یک بازی بسیار جالب و طنزآمیز در سبک اکشن از دسته بازی های مبارزه ای می باشد. بازی از استودیوی CASUAL AZUR می باشد. بازی من قهرمان هستم در حقیقت یک عنوان تفننی و ترکیب با ژانر اکشن و مبارزه ای است. در این بازی باید به میدان های نبردی می روید که مشت و لگد در آن حرف اول را می زند. میدان های نبرد خبری از سلاح های گرم نیست و شما باید از مهارت های مبارزه ای و رزمی خودتان برای مقابله با رقبا استفاده کنید. امتیاز به دست اورده بازی در گوگل پلی 4.6 از 5.0 امتیاز می باشد

 

بازی من قهرمان هستم

 

بازی اندروید I The One – Fun Fighting شما باید در داخل رینگ به دشمنان مشت بزنید و یا از مهارت های بوکس و MMA برای شکست سایر بازیکنان استفاده کنید. در میدان نبرد بصورت آنلاین چند نفره و PvP مبارزه کنید و رقیبان را از میدان نبرد بیرون کنید. آماده شوید تا در مسابقات بوکس شرکت کنید و قهرمان شوید. جنگوی خود را انتخاب کنید و به عرصه نبرد آنلاین بپیوندید و آخرین مرد ایستاده روی رینگ باشید. برای هر مشت امتیاز کسب می کنید. به رقبای خود، لگد، مشت و ضربات فنی بزنید و در مسابقات بوکس برنده شوید.
روش بازی I The One – Fun Fighting به این صورت است که، در حالت افقی از دکمه‌های جوی استیک و حمله استفاده کنید. حالت عمودی از دکمه‌ی تک انگشتی جوی استیک استفاده کنید. برای حرکت دادن روی صفحه بکشید. برای حمله، صفحه را رها کنید.روش بازی به این صورت است که، در حالت افقی از دکمه‌های جوی استیک و حمله استفاده کنید. حالت عمودی از دکمه‌ی تک انگشتی جوی استیک استفاده کنید. برای حرکت دادن روی صفحه بکشید. برای حمله، صفحه را رها کنید.


جعبه دانلود پرنده بازی ها


این پست در تاریخ شنبه 05 اسفند 1402 آپدیت شده! در صورتی که آپدیت جدید منتشر شده لطفا در بخش دیدگاه ها گزارش آپدیت رو ارسال کنید. با این کار کمک بزرگی به تیم ما در رابطه با بررسی درخواست‌های جدید میکنید.

وبسایت :   farsroid.com
منبع لینک ها
  کانال تلگرامی سایت افتتاح شد! برای ورود کلیک کنید 😍
کـانال تلگـرام

0 دیدگاه

نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
کد امنیتی :
کد امنیتی
رفرش
 
 


بازی های پربازدید امسال
بازی های پربازدید ماه

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها