BG BG

دانلود Shastia School 1.20.0 – بازی ایرانی مدرسه شصتیا اندروید

 دانلود Shastia School 1.20.0 – بازی ایرانی مدرسه شصتیا اندروید
 • آپدیت:
 • پیش نیاز:
 • تعداد بازدید:339 نفر
 • دسته: | | |
 • دیدگاه ها0 دیدگاه
 • توسط:وحید
 • قیمت در سایت:رایگان :)

  این پست مورد پسند شما بود؟

  پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر

اسکرین شات ها

 دانلود Shastia School 1.20.0 – بازی ایرانی مدرسه شصتیا اندروید دانلود Shastia School 1.20.0 – بازی ایرانی مدرسه شصتیا اندروید دانلود Shastia School 1.20.0 – بازی ایرانی مدرسه شصتیا اندروید دانلود Shastia School 1.20.0 – بازی ایرانی مدرسه شصتیا اندروید

بازی مدرسه شصتیا


Shastia School - مدرسه شصتیا توسط یکی از استدیوهای بازی سازی ایرانی به نام گلیم گیمز (Glim Games) طراحی و برای دستگاه های هوشمند اندروید ارائه شده است. همانطور که از نام این بازی اندروید مشخص است، مدرسه ای مربوط به دهه شصت می باشد. شما نیز دانش آموز دهه شصتی بازیگوشی هستید که در کلاس معلم بدون اینکه متوجه شود، شیطنت و بازیگوشی می کنید. شما می توانید بازی مدرسه شصتیا Shastia School را از پی سی پلاس دانلود و نصب کنید و حسابی سرگرم شوید. اگر از کدام از جوانان متولد دهه شصت بپرسید چه خاطره ای در دوران مدرسه داشتید که در ذهنتان ماندگار شده است، یک خاطره را برایتان روایت می کند که آن هم تنبیه های بی حد و اندازه معلمان است. بازی اندروید مدرسه شصتیا شما را به آن سال های سخت جنگ می برد و در مدرسه‌ای با شاگردان شلوغ پشت نیمکت‌های کهنه، قدیمی و شکسته می نشاند.

 

بازی مدرسه شصتیا

 

در مدرسه شصتیا شما نقش بچه های یک مدرسه دوران دهه شصت را بر عهده دارید و روند بازی به گونه ای است که باید سعی کنید بدون اینکه معلم کلاس متوجه شود بازیگوشی های و شیطونی های بچه های دهه شصت بپردازید. گرافیک این بازی شاید زیاد بالا و خیره کننده نباشد ولی داستان بازی چنان جذاب و دوست داشتنی است که کاربران دقیقا با یک حال و هوای دهه شصت رو به رو میکند. 

جنگ بود،پدر ها جبهه بودند و مادر ها خانه را بدون مردشان مدیریت می کردند اما زیبا و به یاد ماندنی بود این جمله های یک جوان دهه شصتی است. اگر به هر کدام از این جوان های سختی کشیده متولد دهه شصت بگویید مدرسه چه خاطره ای را برایت تداعی می کند یک خاطره را برایتان روایت می کنند آن هم تنبیه های بی حد و اندازه معلمان است. بازی مدرسه شصتی ها در سفری جذاب شما را به آن سال های دلهره آور جنگ می برد و در مدرسه‌ای با شاگردان شلوغ پشت نیمکت‌های شکسته می نشاند. در بازی دهه شصتی ها شما مسئولیت شلوغ کردن کلاس را برعهده دارید البته باید دقت داشته باشید معلم متوجه نشود کار شما بوده چرا که اگر متوجه شود تنبیه تان می کند فقط اگه کارتون به اینجا رسید، سعی کنید تا میتونید از خط کش ها جاخالی بدید بعد تنبیه هم از کلاس اخراج می شوید.


جعبه دانلود پرنده بازی ها
نکات تکمیلی:
جهت حمایت از بازی سازان ایرانی ، نسخه مود منتشر نخواهد شد!


این پست در تاریخ سه شنبه 09 آبان 1402 آپدیت شده! در صورتی که آپدیت جدید منتشر شده لطفا در بخش دیدگاه ها گزارش آپدیت رو ارسال کنید. با این کار کمک بزرگی به تیم ما در رابطه با بررسی درخواست‌های جدید میکنید.

وبسایت :   darkroid.ir
منبع لینک ها
  کانال تلگرامی سایت افتتاح شد! برای ورود کلیک کنید 😍
کـانال تلگـرام

0 دیدگاه

نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
کد امنیتی :
کد امنیتی
رفرش
 
 


بازی های پربازدید امسال
بازی های پربازدید ماه

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها