BG BG

دانلود بازی Days of Doom برای کامپیوتر – نسخه GOLDBERG

دانلود بازی Days of Doom برای کامپیوتر – نسخه GOLDBERG

    این پست مورد پسند شما بود؟

    پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر

اسکرین شات ها

دانلود بازی Days of Doom برای کامپیوتر – نسخه GOLDBERG دانلود بازی Days of Doom برای کامپیوتر – نسخه GOLDBERG دانلود بازی Days of Doom برای کامپیوتر – نسخه GOLDBERG دانلود بازی Days of Doom برای کامپیوتر – نسخه GOLDBERG

Days of Doom


داستان بازی Days of Doom از جایی شروع می‌شود که آخرالزمان رخ می‌دهد، اما گویا این پایان دنیا محسوب نمی‌شود. بازی در سبک نقش آفرینی و تاکتیکی ارائه شده و شما را به چالش خواهد کشید. سرزمینی که روزی نوید بخش آرامش جاودانه بوده است، اکنون به هرج و مرجی بزرگ گرفتار شده است. باید با گروه کوچکی از بازماندگان حرکت کرده و مسیری را باز کنید که شما را به مقصد نهایی یعنی بقا بشریت برساند. تهدیدات بزرگی از جمله حمله زامبی‌ها در انتظار شما بوده و یک سری مهاجمین هم قصد تصرف سرزمین‌تان را خواهند داشت.

 

Days of Doom

 

در طول مسیر، گروهی از قهرمانان را استخدام کرده و می‌توانید از جامعه در حال رشد خود محافظت کنید. می‌توانید راه خود را باز کرده و با کشفیات خود پیشروی بیشتری در بازی داشته باشید. از توانایی منحصر به فرد خود استفاده کرده و وارد نبردهای نوبتی شوید. تنوع دشمنان رفته رفته بیشتر شده و یک سری شگفتی هم در بازی خواهیم داشت. می‌توانید از توانایی قهرمانان خود به صورت استراتژیکی استفاده کرده و یک سری آیتم‌های جدید هم به قهرمانان خود اضافه کنید. در صورت مرگ، مراحل تکراری به روی‌تان باز نمی‌شوند و ذاتا سازندگان سعی کرده‌اند که بازی المان‌های جدیدی برای‌تان داشته باشد.


جعبه دانلود پرنده بازی ها

لطفا درصورت مشکل در تصاویر ، لینک‌های دانلود یا خالی بودن جعبه دانلود از دیــدگاه‌ها به تیم مدیریت سایت اطلاع بدید....

نکات تکمیلی:
حجم فایل: 406مگابایت
تاریخ انتشار: SEP-21-2023
قیمت: 28.99 دلار
رمز فایل: www.downloadha.com
BGShow/Hideسیستم مورد نیازوبسایت :   downloadha.com
منبع لینک ها
  کانال تلگرامی سایت افتتاح شد! برای ورود کلیک کنید 😍
کـانال تلگـرام

0 دیدگاه

نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
کد امنیتی :
کد امنیتی
رفرش
 
 


بازی های پربازدید امسال
بازی های پربازدید ماه

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها