BG BG

mamad gholi – دانلود بازی تلفنی ممد قلی برای اندروید

mamad gholi – دانلود بازی تلفنی ممد قلی برای اندروید

    این پست مورد پسند شما بود؟

    پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر

اسکرین شات ها

mamad gholi – دانلود بازی تلفنی ممد قلی برای اندروید mamad gholi – دانلود بازی تلفنی ممد قلی برای اندروید mamad gholi – دانلود بازی تلفنی ممد قلی برای اندروید mamad gholi – دانلود بازی تلفنی ممد قلی برای اندروید

بازی ممدقلی


برنامه ممد قلی یا بازی ممد قلی که به تازگی در میان کاربران ایرانی محبوبیت زیادی پیدا کرده است برای دریافت شما کاربران عزیز آماده سازی شده است به وسیله این برنامه اندرویدی که نام آن ممد قلی نام دارد می توانید تماس های ساختگی و حالت طنز ایجاد کنید و با دوستان و آشنایان خود شوخی و مزاح کنید و همچنین با این برنامه می توانید برای ترساندن بچه ها و ساکت کردن آنها استفاده کنید که به شخصه همچین کاری را پیشنهاد نمی شود.

  

برنامه ممد قلی

 

می توانید با این برنامه مدت ها سرگرم شوید و با دوستان خود لحظه های شیرین ایجاد کنید برنامه های دیگر مانند ساخت اعلامیه ترحیم الکی نیز مشابه همین برنامه است که میتوانید در دستگاه خود نصب کنید هم اکنون برنامه ممد قلی یا بهتره بگویم بازی ممد قلی آخرین نسخه آن هم اکنون وبسایت پرنده بازی ها آماده دریافت می باشد با مشاهده اسکرین شات ها و نحوه کارکرد برنامه می توانید در صورت تمایل بازی را دریافت کنید در ادامه به ویژگی های این برنامه به چند مورد اشاره می کنیم.

  • برگزاری تماس جعلی با همه شماره های مخاطبین
  • مزاح و شوخی با دوستان و آشنایان خود
  • و سایر امکانات دیگر که بعد از نصب برنامه مشاهده می کنید

توجه!!  استفاده از این برنامه در برابر بچه هایی که قدرت تحمل ترسشان کم است به هیچ وجه توصیه نمی‌شه... پرنده بازی ها هیچ مسئولیتی در مورد عواقب آن ندارد...


جعبه دانلود پرنده بازی ها
نکات تکمیلی:
این برنامه صرفا جهت شوخی و خنده می‌باشد لطفا برای ترساندن کودکان شیرین استفاده نکنید :)


این پست در تاریخ سه شنبه 25 مهر 1402 آپدیت شده! در صورتی که آپدیت جدید منتشر شده لطفا در بخش دیدگاه ها گزارش آپدیت رو ارسال کنید. با این کار کمک بزرگی به تیم ما در رابطه با بررسی درخواست‌های جدید میکنید.

وبسایت :   birdgames.ir
منبع لینک ها
  کانال تلگرامی سایت افتتاح شد! برای ورود کلیک کنید 😍
کـانال تلگـرام

0 دیدگاه

نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
کد امنیتی :
کد امنیتی
رفرش
 
 


بازی های پربازدید امسال
بازی های پربازدید ماه

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها