BG BG

دانلود بازی Lords of the Fallen برای کامپیوتر – کرک جدید و سالم

دانلود بازی Lords of the Fallen برای کامپیوتر – کرک جدید و سالم
 • آپدیت:
 • پیش نیاز:
 • تعداد بازدید:132 نفر
 • دسته: | | |
 • دیدگاه ها0 دیدگاه
 • توسط:وحید
 • قیمت در سایت:رایگان :)

  این پست مورد پسند شما بود؟

  پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر

اسکرین شات ها

دانلود بازی Lords of the Fallen برای کامپیوتر – کرک جدید و سالم دانلود بازی Lords of the Fallen برای کامپیوتر – کرک جدید و سالم دانلود بازی Lords of the Fallen برای کامپیوتر – کرک جدید و سالم دانلود بازی Lords of the Fallen برای کامپیوتر – کرک جدید و سالم

Lords of the Fallen


+ آپدیت بازی UPDATE to v1.1.219-ElAmigos اضافه شد.

بازی Lords of the Fallen ماجراجویی جدیدی در سبک نقش آفرینی بوده و می‌توانید در دنیایی کاملا حماسی و گسترده قدم گذارید. چنین جهانی به هم پیوسته بوده و بیش از پنج برابر بزرگ‌تر از بازی اورجینال است. پس از اینکه دوران ظلم به بی رحمانه‌ترین شکل ممکن سپری می‌شود، سرانجام خدای شیطان یعنی آدیر شکست می‌خورد. این پایانی برای خدایان نیست و اکنون و سال‌ها بعد، رستاخیر آدیر تازه شروع شده است. حال به‌عنوان یکی از افسانه‌ای Dark Crusaders، باید در هر دو قلمرو زنده‌ها و مرده‌ها سفر کرده و ماموریت‌های خود را انجام دهید.

 

Lords of the Fallen

 

بازی شامل نبردهای عظیمی با حضور باس‌ها بزرگ بوده و مبارزات چالش برانگیزی با ریتم سریع خواهیم داشت. شخصیت‌های هیجان انگیز بازی با همدیگر برخورد کرده و یک داستان گویی عمیق و همه جانبه را در آن تجربه می‌کنیم. سوال اینجاست که افسانه‌ای که شما در حال سپری کردن آن هستید، در جناح نور است یا یکی از نیروهای تاریکی محسوب می‌شود؟ در این بازی وظیفه دارید که امید خود را حفظ کرده و دنیایی وسیع و به هم پیوسته را کاوش کنید. برای سرنگونی آدیر در دو دنیای گسترده و موازی سفر کرده و رقابتی حماسی را با کاراکترهای دیگر داشته باشید. در قلمرو بزرگ بازی، یک سری چالش‌های وحشیانه وجود دارد و شما را به دل قلمرو کابوس‌وار مردگان خواهد فرستاد.

مبارزات تاکتیکی و چالش برانگیز

قبل از اینکه یکی از نه کلاس کاراکتر خود را انتخاب کنید، می‌توانید ظاهر شخصیت خود را از بین طیف گسترده‌ای از گزینه‌های بصری سفارشی سازی کرده و کاراکتر مورد علاقه خود را بسازید. هر مسیری که در بازی شروع کنید،‌ یک سری سلاح‌های جدید به شما خواهد داد و می‌توانید از زره‌ها و جادوهای متعدد بازی هم استفاده کنید. باید شخصیت خود را با توجه به سبک‌تان توسعه داده و آمار خود را بهبود دهید. کاراکتر شما می‌تواند مبارزات تاکتیکی سیال و چالش برانگیزی داشته و استاد سرعت باشد.

جالب است بدانید که فقط کسانی می‌توانند در جهان بزرگ بازی زنده بمانند که در نبردهای عمیقی و تاکتیکی بهتر عمل کنند. می‌توانید از میان ۱۰۰ سلاح منحصر به فرد بازی انتخاب کرده و از فلز و دیگر منابع بازی برای پیاده سازی جادو و حملات ویرانگر استفاده کنید. امکان مخفی کاری هم در جهان بازی وجود دارد و در صورت علاقه می‌توانید به این روش پیشروی کنید. بخش چند نفره و آنلاین بازی حاوی ساعت‌ها محتوای سرگرم کننده بوده و می‌توانید همراه با دوستان خود وارد شوید. در بخش کمپین گسترده بازی می‌توانید تک نفره یا همراه با یکی از دوستان خود وارد شده و داستان را جاو ببرید. نفر دوم در ماجراجویی‌ها به شما کمک خواهد کرد.

ویژگی‌های مهم بازی

هر قهرمان دیگری که شما به بازی اضافه کنید، سبب افزایش قدرت باس‌ها خواهد شد و باید آماده رویارویی با آن‌ها باشید. شما فانوسی در اختیار دارید که دارای قدرت غیر خدایی بوده و برای عبور از دنیاهای مختلف کاربرد دارد. می‌توانید از این فانوس برای عبور تاریکی استفاده کرده و به مکان‌های فراموش شده برسید. این اماکن یک سری گنجینه‌های افسانه‌ای به همراه داشته و حتی می‌توانید از آن برای دستکاری روح دشمنان خود هم استفاده کنید. کاراکتر شما از مرگ برخیزیده است و در دنیای زندگان سقوط می‌کند. حال باید بار دیگر قدرت قبلی خود را به دست آورد.

شما اکنون فرصت نهایی را پیدا کرده‌اید که به زندگی بازگشته و وضعیت خود را سر و سامان دهید. همه گونه موجودات جهنمی با شما دشمن هستند و همین کارتان را بسیار سخت می‌کند. از ویژگی‌های کلیدی بازی می‌توانیم به دو دنیای گسترده و موازی اشاره کنیم که همان دنیای زنده‌ها و مرده‌ها است. بازی سیستم نبرد سریع، روان و چالش برانگیزی دارد و تسلط یافتن به گیم پلی بازی به همین سادگی‌ها نیست. باید بر باس‌ای حماسی و عظیم چیره شده و از بزرگی و طراحی جذاب آن‌ها لذت ببرید. یقینا این باس‌ها سال‌ها در ذهن‌تان باقی خواهند ماند. در این بازی می‌توانید حملات جادویی ویرانگری را پیاده سازی کرده و بیلد کاراکتر خود را به شکل متفاوت‌تری بسازید.

بازیکن دومی که شما وارد کمپین خواهید کرد، نقش مهمی داشته و حتی در بخش چندنفره هم می‌توانید از کمک وی استفاده کنید. طیفه گسترده‌ای از شخصیت‌ها را در بازی می‌بینیم که مشتاقانه آماده ملاقات با شما هستند. هر کدام داستانی دارند و رد و بدل شدن دیالوگ با آن‌ها را فراموش نکنید. در این بازی می‌توانید شخصیت منحصر به فرد خود را سفارشی سازی کرده و از بین ۹ کلاس شخصیتی انتخاب کنید. از بین آن‌ها می‌توانیم به Rouge، Knight و همچنین Fire Apprentice اشاره کنیم.


جعبه دانلود پرنده بازی ها
نکات تکمیلی:
حجم فایل: 34.09گیگابایت | 24.9گیگابایت
تاریخ انتشار: OCT-13-2023
قیمت: 59.99 دلار
رمز فایل: www.downloadha.com
BGShow/Hideسیستم مورد نیاز

BGShow/Hideدستورالعمل نصب و اجرااین پست در تاریخ سه شنبه 02 آبان 1402 آپدیت شده! در صورتی که آپدیت جدید منتشر شده لطفا در بخش دیدگاه ها گزارش آپدیت رو ارسال کنید. با این کار کمک بزرگی به تیم ما در رابطه با بررسی درخواست‌های جدید میکنید.


 دانلود آپدیت بازی Update v1.1.219-ElAmigos با لینک مستقیم

 دانلود آپدیت بازی Update v1.1.214-ElAmigos با لینک مستقیم

 دانلود آپدیت بازی Update v1.1.203-ElAmigos با لینک مستقیم

 دانلود آپدیت بازی Update v1.1.195-ElAmigos با لینک مستقیم

 دانلود آپدیت بازی Update v1.1.191-ElAmigos با لینک مستقیم

——————-

 دانلود کرک آنلاین بازی OnlineFiX با لینک مستقیم

 دانلود کرک نهایی آفلاین FLT + DLC Unlocker به صورت جداگانه

——————-

 دانلود بازی Lords of the Fallen-FLT :

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

دانلود پارت 4 با لینک مستقیم

دانلود پارت 5 با لینک مستقیم

دانلود پارت 6 با لینک مستقیم

دانلود پارت 7 با لینک مستقیم

دانلود پارت 8 با لینک مستقیم

دانلود پارت 9 با لینک مستقیم

دانلود پارت 10 با لینک مستقیم

دانلود پارت 11 با لینک مستقیم

دانلود پارت 12 با لینک مستقیم

——————-

 دانلود ریپک دی-او-دی Lords of the Fallen 2023 Deluxe Edition-DODI Repack :

توضیحات بیشتر: v1.1.184 + All DLCs + Bonus Content + MULTi13

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

دانلود پارت 4 با لینک مستقیم

دانلود پارت 5 با لینک مستقیم

دانلود پارت 6 با لینک مستقیم

دانلود پارت 7 با لینک مستقیم

دانلود پارت 8 با لینک مستقیم

دانلود پارت 9 با لینک مستقیم

وبسایت :   downloadha.com
منبع لینک ها
  کانال تلگرامی سایت افتتاح شد! برای ورود کلیک کنید 😍
کـانال تلگـرام

0 دیدگاه

نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
کد امنیتی :
کد امنیتی
رفرش
 
 


بازی های پربازدید امسال
بازی های پربازدید ماه

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها