BG BG

دانلود بازی Crowns and Pawns Kingdom of Deceit برای کامپیوتر

دانلود بازی Crowns and Pawns Kingdom of Deceit برای کامپیوتر

    این پست مورد پسند شما بود؟

    پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر

اسکرین شات ها

دانلود بازی Crowns and Pawns Kingdom of Deceit برای کامپیوتر دانلود بازی Crowns and Pawns Kingdom of Deceit برای کامپیوتر دانلود بازی Crowns and Pawns Kingdom of Deceit برای کامپیوتر دانلود بازی Crowns and Pawns Kingdom of Deceit برای کامپیوتر

Crowns and Pawns Kingdom of Deceit


بازی Crowns and Pawns Kingdom of Deceit شامل ماجراجویی بسیار جذاب و اسرارآمیزی است که در قلب اروپا می‌توانید به سراغش بروید. گیم‌پلی بازی اشاره و کلیک است و با الهام از آثار کلاسیکی مانند شمشیر شکسته، جزیره میمون‌ها و Half Life ساخته شدهاست. در این بازی تاریخ کمتر کشف شده اروپا را می‌بینیم که به دنبال ماجراجویان تبدیل شده است. داستان‌هایی از دوک نشین های بزرگ لیتوانی را می‌بینیم که شاخه شرارت در آن ریشه افکنده است و باید با انجام معماها و رعایت کردن یک سری نکات مهم، بازی را دنبال کنید. این نکات به شما کمک می‌کنند که تاج‌گذاری خوبی در بازی را تجربه کنید.

 

Crowns and Pawns Kingdom of Deceit

 

در این بازی داستان یک دختر اهل شیکاگو به نام میلدا را می‌بینیم که‌طور غیر منتظره‌ای از پدر بزرگی ارثی را دریافت می‌کند. خانه آن‌ها هم در لیتوانی قرار دارد. او به اروپا رفته و پس ورود، توسط مردی ناشناس تهدید می‌شود و از او می‌خواهد که ارثیه را به وی واگذار کند. او مصمم و شیفته خانه ویران شده بوده و قصد دارد که کاوش را در این جهان به شیوه متفاوتی ادامه دهد. او اسناد و سرنخ‌های قدیمی متعددی را پیدا می‌کند که قدمت آن‌ها به قرن پانزدهم باز می‌گردند. خیلی زود، میلدا به جستجوی خطرناکی رهسپار شده و قصد دارد که یک یادگار مرموز را پیدا کند. این اتفاقات کلیت داستان بازی را شکل می‌دهند. اما یقینا پایان ماجرا نیستند.


جعبه دانلود پرنده بازی ها

لطفا درصورت مشکل در تصاویر ، لینک‌های دانلود یا خالی بودن جعبه دانلود از دیــدگاه‌ها به تیم مدیریت سایت اطلاع بدید....

نکات تکمیلی:
حجم فایل: 638مگابایت
تاریخ انتشار: OCT-13-2023
قیمت: 24.99 دلار
رمز فایل: www.downloadha.com
BGShow/Hideسیستم مورد نیازوبسایت :   downloadha.com
منبع لینک ها
  کانال تلگرامی سایت افتتاح شد! برای ورود کلیک کنید 😍
کـانال تلگـرام

0 دیدگاه

نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
کد امنیتی :
کد امنیتی
رفرش
 
 


بازی های پربازدید امسال
بازی های پربازدید ماه

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها