BG BG

بازی محفل سرنوشت


Order of Fate 1.38.1 – دانلود بازی نقش‌ آفرینی محفل‌ سرنوشت اندروید + مود

Order of Fate 1.38.1 – دانلود بازی نقش‌ آفرینی محفل‌ سرنوشت اندروید + مود
 • آپدیت:
 • پیش نیاز:
 • تعداد بازدید:24 نفر
 • دسته: | | |
 • دیدگاه ها0 دیدگاه
 • توسط:وحید‌صحنه
 • قیمت در سایت:رایگان :)

  این پست مورد پسند شما بود؟

  پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر

اسکرین شات ها

Order of Fate 1.38.1 – دانلود بازی نقش‌ آفرینی محفل‌ سرنوشت اندروید + مود Order of Fate 1.38.1 – دانلود بازی نقش‌ آفرینی محفل‌ سرنوشت اندروید + مود Order of Fate 1.38.1 – دانلود بازی نقش‌ آفرینی محفل‌ سرنوشت اندروید + مود Order of Fate 1.38.1 – دانلود بازی نقش‌ آفرینی محفل‌ سرنوشت اندروید + مود

Order of Fate – محفل سرنوشت نامی از یک بازی نقش آفرینی و مهیج با المان های اکشن و Rougelike است که توسط شرکت بازی سازی Studio3.tech کشور روسیه تولید و به شکل رایگان برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است. این بازی با عنوان کامل Roguelike RPG Offline – Order of Fate در گوگل پلی به انتشار رسیده است. همان گونه که از نام بازی پیداست، این بازی در سبک Rougelike RPG طراحی و ساخته شده است. در Roguelike RPG Offline – Order of Fate شما در نقش یک قهرمان افسانه ای به قلب دشمن و شیاطین سفر کرده و در مکان های مختلف به مبارزه با آن ها بپردازید. داستان بازی به یک نفرین قدیمی مربوط است. این نفرین که معلوم نیست چطور فعال شده، باعث بیدار شدن نیرویی شیطانی و باستانی می شود. به دنبال آن، شیاطین و اهریمن های زیادی از خواب بیدار شده و شروع به نابود کردن انسان ها و شهرها می کنند. شما در نقش قهرمان داستان، باید جلوی شیاطین را گرفته و آن ها را نابود کنید تا انسان ها را از شر وجود این موجودات نجات دهید. مأموریت شما در یک قلعه باستانی بزرگ دنبال می شود. این قلعه روی یک کوهستان بنا شده و زیر آن سیاه چالی مرگبار و طویل وجود دارد. در این سیاه چال که پایگاه اصلی شیاطین است، دشمنان شما حضور دارند و این شما هستید که باید با هجوم به این منطقه و پاکسازی آن، دشمن را در پایگاه خودش شکست دهید.

 

بازی محفل سرنوشت

 

در بازی Roguelike RPG Offline – Order of Fate ماهیت اصلی به صورت نبردهای نوبتی و استراتژیکی است. در این نبردها شما در یک سمت و دشمنان شما در سمت دیگر حضور دارند. باید با انتخابی درست و تاکتیک های استراتژیکی، حمله های مناسبی علیه نیروهای دشمن ترتیب دهید و سپس منتظر حرکت آن ها باشید. می توانید در بخش های مختلف این بازی سلاح ها و تجهیزات مختلفی مثل زره به دست بیاورید. در Roguelike RPG Offline – Order of Fate بخشی تکامل یافته برای ارتقاء شخصیت قهرمان بازی تعبیه شده است که طی آن قادر هستید تا سطح قهرمان خود را افزایش داده و سلاح های خود را ارتقاء دهید. در طرف مقابل دشمنان شما نیز از انواع هیولاها و شیاطین هستند و هر کدام ویژگی های خاصی دارند. در طول مراحل و مأموریت ها شما می توانید دوستان و قهرمانان دیگری نیز ملاقات کرده و از کمک آن ها بهره بگیرید. در حین انجام مأموریت ها شما همچنین می توانید داستان یک محفل و گروه قدیمی و باستانی را نیز دنبال کنید. گروهی که اعضای آن قهرمانانی برای نجات بشریت بودند. اما این گروه حالا از هم پاشیده و شما قرار است به نوعی آن را بازسازی کنید. بازی Roguelike RPG Offline – Order of Fate به همراه نسخه مود شده آن به صورت تست شده از وبسایت پرنده بازی ها آماده دریافت می باشد. قابل ذکر است که بازی محفل سرنوشت تنها در کمتر از یک هفته بیشتر از 100 هزار بار در گوگل پلی دانلود داشته است و همچنین توانسته امتیاز 4.0 از 5.0 را کسب کند.

جعبه دانلود پرنده بازی ها

لطفا درصورت مشکل در تصاویر ، لینک‌های دانلود یا خالی بودن جعبه دانلود از دیــدگاه‌ها به تیم مدیریت سایت اطلاع بدید....

وبسایت :   farsroid.com
منبع لینک ها
  کانال تلگرامی سایت افتتاح شد! برای ورود کلیک کنید 😍
کـانال تلگـرام

0 دیدگاه

کد امنیتی
رفرش


برترین بازی های امسال

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها