BG BG

SuchArt


دانلود بازی SuchArt – Miserable Artist Experience برای کامپیوتر

دانلود بازی SuchArt – Miserable Artist Experience برای کامپیوتر

    این پست مورد پسند شما بود؟

    پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر

اسکرین شات ها

دانلود بازی SuchArt – Miserable Artist Experience برای کامپیوتر دانلود بازی SuchArt – Miserable Artist Experience برای کامپیوتر دانلود بازی SuchArt – Miserable Artist Experience برای کامپیوتر دانلود بازی SuchArt – Miserable Artist Experience برای کامپیوتر

در بازی SuchArt Genius Artist Simulator شما نقش یک نابغه را خواهید داشت که در سال ۲۱۳۰ زندگی می‌کند. شما صاحب یک استودیوی فضایی هستید که می‌توانید استفاده‌های زیادی از آن داشته باشید. طیف وسیعی از ابزارهای هنری در اختیار شما بوده و می‌توانید با آن‌ها، به فردی مشهور در جهان موسیقی تبدیل شوید. دنیای اطراف شما در اختیارتان است و هر کاری می‌توانید انجام دهید. می‌توانید رنگ را روی زمین ریخته و آن را اکسپرسیونیسم انتزاعی بنامید. مجموعه‌ای از نقاشی‌های مختلف هم در بازی وجود دارد که طراحی خاصی داشته و به شما کمک می‌کنند که بیش از پیش به هدف خود دست پیدا کنید.

 

SuchArt Genius Artist Simulator

 

اگر در بازی SuchArt Genius Artist Simulator از ظاهر استودیوی خود راضی نیستید، می‌توانید قفل اتاق‌های جدید را پیدا کرده و با خرید چند مبلمان ساده و دکوراسیون جدید، محیط دیگری را برای خود شکل دهید. می‌توانید به مکان‌های مختلف رفته و در آن خانه سازی کنید. اگر هم پول کافی ندارید، می‌توانید هنر تولید شده توسط خوتان را فروخته و به درآمدزایی برسید. می‌توانید نقاشی‌های خود را در بازار فروخته و سفارشات جدیدی را کسب کنید. می‌توانید از رنگ‌های جدید هم برای خانه خود استفاده کرده و کاری کنید که هنرتان بیش از پیش به چشم بیاید.

در بازی می‌توانید زمینی از ربات‌ها را در اختیار داشته و از آن‌ها برای کارهای بزرگ استفاده کنید. بازی گرافیک و موسیقی خاصی دارد و در گیم پلی آن غرق خواهید شد. بازی تجربه‌ای سرگرم کننده است که برای علاقه مندان هنر و موسیقی آماده شده است و می‌توانید تا انتها و بدون خستگی آن را ادامه دهید.

جعبه دانلود پرنده بازی ها

لطفا درصورت مشکل در تصاویر ، لینک‌های دانلود یا خالی بودن جعبه دانلود از دیــدگاه‌ها به تیم مدیریت سایت اطلاع بدید....

نکات تکمیلی:
حجم فایل: 1.04گیگابایت | 765مگابایت
تاریخ انتشار: SEP-18-2023
قیمت: 19.99 دلار
رمز فایل: www.downloadha.com
BGShow/Hideسیستم مورد نیاز

وبسایت :   downloadha.com
منبع لینک ها
  کانال تلگرامی سایت افتتاح شد! برای ورود کلیک کنید 😍
کـانال تلگـرام

0 دیدگاه

کد امنیتی
رفرش


برترین بازی های امسال

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها