Idle Eleven 1.27.1 – بازی ورزشی- تفننی- کلیکر «تاجر فوتبالی» اندروید + مود

Idle Eleven 1.27.1 – بازی ورزشی- تفننی- کلیکر «تاجر فوتبالی» اندروید + مود
  • آپدیت:
  • پیش نیاز:
  • تعداد دانلود:18 بار
  • دسته: | |
  • توسط:VAHiD
  • دیدگاه ها0 دیدگاه

    این پست مورد پسند شما بود؟

    پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر

بازی تاجر فوتبالی

Idle Eleven 1.27.1 – بازی ورزشی- تفننی- کلیکر «تاجر فوتبالی» اندروید + مود Idle Eleven 1.27.1 – بازی ورزشی- تفننی- کلیکر «تاجر فوتبالی» اندروید + مود Idle Eleven 1.27.1 – بازی ورزشی- تفننی- کلیکر «تاجر فوتبالی» اندروید + مود Idle Eleven 1.27.1 – بازی ورزشی- تفننی- کلیکر «تاجر فوتبالی» اندروید + مود

Idle Eleven – تاجر فوتبالی که نام کامل آن در گوگل پلی Idle Eleven – Be a millionaire soccer tycoon است یک بازی تفننی و کلیکر دیگر می باشد که این بار در سبک بازی های ورزشی ساخته شده و در آن شما قرار است به عنوان یک تاجر در ورزش فوتبال ایفای نقش کنید. این بازی را استودیوی فرانسوی Gaminho سازنده بازی محبوب TOP SEED Tennis ساخته و به شکل رایگان در گوگل پلی به انتشار رسانده است. به درخواست شما عزیزان این بار هم اقدام به تهیه، بررسی و معرفی این بازی جذاب و سرگرم کننده خدمت شما کرده ایم. در بازی Idle Eleven – Be a millionaire soccer tycoon همانطور که از نامش مشخص و واضح است، شما قرار است در نقش یک تاجر فوتبالی، به یک میلیونر و شاید یک میلیاردر تبدیل شوید! کار شما مدیریت حرفه ای یک تیم و بازیکنان آن در قالب یک بازی کلیکر (Idle Tycoon) می باشد. قبل از شروع بازی لازم است تا تیم باشگاهی مورد نظر خود را در لیگ کشور مورد نظرتان انتخاب کنید. با شروع بازی شما می توانید از بین کشورهای مطرح در زمینه فوتبال، کشور دلخواه را انتخاب کرده و تیم انحصاری خود را در لیگ آن کشور راه اندازی کنید.

 

تاجر فوتبالی

 

در Idle Eleven – Be a millionaire soccer tycoon کار شما پرورش بازیکنان از سراسر جهان است. این بازیکنان همگی اسامی غیرواقعی دارند و در این عنوان خبری از فوتبالیست های واقعی نیست. تیم 11 نفره شما باید توسط انتخاب های شما تکمیل شود. شما همچنین می توانید نیمکت ذخیره و رزروهای خود را نیز داشته باشید و هر زمان که مایل بودید، بازیکنان ذخیره را با بازیکنان داخل ترکیب اصلی جایگزین کنید. کلیت بازی Idle Eleven – Be a millionaire soccer tycoon درست مثل دیگر بازی های سبک کلیکر می باشد. شما با کلیک روی هر بازیکن که مشخصات او مثل اسم، عکس، ملیت و پست بازی مشخص است، آن بازیکن را قوی تر کنید. وظیفه شما مدیریت همه بازیکنان می باشد اما می توانید در میان آن ها ستاره های فوتبال بسازید و با رسیدگی بیشتر به آن بازیکن، او را به یک بازیکن فوتبال فوق حرفه ای تبدیل کنید. بخش ها و پارامترهای مختلفی برای ارتقاء هر بازیکن مثل استقامت، سرعت، دریبل، شوت و … وجود دارد که شما می توانید آن ها را ارتقاء دهید. بعد از انجام این کار، بازیکن ها به بازی فرستاده شده و عملکردشان در بحث درآمدزایی برای شما تأثیرگذار خواهد بود. بنابراین بدیهی ست که هر بازیکنی که بیشتر برای او هزینه کرده باشید و او را ارتقاء داده باشید، بازیکن بزرگتری شده و درآمد بیشتری هم برای شما خواهد داشت. به جز بخش اصلی، بازی Idle Eleven – Be a millionaire soccer tycoon دارای بخش امتیازی و آیتم های جانبی دیگر نیز می باشد. این بازی سرگرم کننده را می توانید همین حالا به صورت تست شده در دو نسخه معمولی یا مود شده از وبسایت پرنده بازی ها دانلود کنید. برای آشنایی بیشتر با Idle Eleven نیز می توانید نگاهی به تصاویر اسکرین شات و یا ویدئوی تریلر بازی بی اندازید.

برترین بازی های امسال

جدیدترین مطالب

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها