دانلود بازی Survival Fountain of Youth برای کامپیوتر

دانلود بازی Survival Fountain of Youth برای کامپیوتر
چه امتیازی به این پست می‌دهید؟
  • امتیاز: 3
  • توسط: 0 نفر

اسکرین شات ها

دانلود بازی Survival Fountain of Youth برای کامپیوتر دانلود بازی Survival Fountain of Youth برای کامپیوتر دانلود بازی Survival Fountain of Youth برای کامپیوتر دانلود بازی Survival Fountain of Youth برای کامپیوتر

Survival Fountain of Youth

شما در بازی Survival Fountain of Youth یکی از اعضای اکسپدیشن خوان پونس د لئون هستید و باید سرنوشت جوانی را دنبال کنید که بر اساس یک رویداد تاریخی واقعی دنبال می‌شود. باید یاد بگیرید که چگونه در زمین‌های متروکه زنده مانده و از ابزارهای مختلف برای ساخت سر پناه استفاده کنید. از آن‌ها برای شکار طعمه‌های مختلف خود استفاده کرده و با شکارچیان مختلف هم نبرد داشته باشید. می‌توانید جزایر زیادی را در جستجوی همتایان خود کاوش کرده و سرنوشت یک تمدن باستانی منقرض شده را هم کشف کنید.

 

Survival Fountain of Youth

 

افسانه‌ها را دنبال کرده و ببینید که در قرن شانزدهم چه اتفاقاتی روی داده بود. به حیوانات و خطرات آن‌ها توجه کرده و از گیاهان برای درمان بیماری خود استفاده کنید. بیش از ۳۰ گونه جانوری در بازی وجود دارد و هر کدام از آن‌ها می‌توانند رفتارها و زیستگاه‌های مختلفی هم داشته باشند. موجودات مختلفی برای شکار و پخت وجود دارد و ممکن است که بعضی از آن‌ها هم طعمه‌ای برای گیر انداختن شما باشند. در بخشی هم باید با گرمای سوزان مقابله کرده و از طوفان‌های بی امان هم به درستی فرار کنید. از صنایع دستی هم می‌توانید برای گرم نگه داشتن خود استفاده کنید.

دانلود بازی Survival Fountain of Youth برای کامپیوتر
باکس دانلود

این مطلب آخرین با در شنبه 07 بهمن 1402 بروز شده!
درصورتی که نسخه جدید منتشر شده یا لینک دانلودی وجود ندارد ؛ لطفا از بخش دیدگاه‌ها به اطلاع ما برسانید تا مشکل سریعا رفع شود :)


حجم فایل: 11.8گیگابایت
تاریخ انتشار: DEC-30-2023
قیمت: 22.99 دلار
رمز فایل: www.downloadha.com
کانال تگرام پرنده بازی ها افتتاح شد. 🥳
برای ورود به کانال کلیک کنید...
فوری

دیدگاه ها / ارسال دیدگاه

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
کد امنیتی :
کد امنیتی
رفرش
 
 

جدیدترین مطالب

بازی های پربازدید امسال
بازی های پربازدید ماه
خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها
background