BG BG

Beat Shooter 2.2.9 – دانلود بازی موزیکال بیت‌شوتر: بازی‌ریتمیک‌تیراندازی + مود

Beat Shooter 2.2.9 – دانلود بازی موزیکال بیت‌شوتر: بازی‌ریتمیک‌تیراندازی + مود
 • آپدیت:
 • پیش نیاز:
 • تعداد بازدید:43 نفر
 • دسته: | | |
 • دیدگاه ها0 دیدگاه
 • توسط:آریان
 • قیمت در سایت:رایگان :)

  این پست مورد پسند شما بود؟

  پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر

اسکرین شات ها

Beat Shooter 2.2.9 – دانلود بازی موزیکال بیت‌شوتر: بازی‌ریتمیک‌تیراندازی + مود Beat Shooter 2.2.9 – دانلود بازی موزیکال بیت‌شوتر: بازی‌ریتمیک‌تیراندازی + مود Beat Shooter 2.2.9 – دانلود بازی موزیکال بیت‌شوتر: بازی‌ریتمیک‌تیراندازی + مود Beat Shooter 2.2.9 – دانلود بازی موزیکال بیت‌شوتر: بازی‌ریتمیک‌تیراندازی + مود

بیت شوتر: بازی ریتمیک تیراندازی


Beat Shooter – Gunshots Rhythm Game - بیت شوتر: بازی ریتمیک تیراندازی نام یک بازی اندروید در سبک موزیکال است که توسط استودیو بازی سازی Badsnowball Limited برای دستگاه‌ های اندروید منتشر شده است .بازی بیت شوتر تاکنون توسط بیش از صد هزار نفر دانلود شده است. نظرات و آرای ارائه شده توسط افراد زیادی که از تجربه انجام بازی رضایت داشته اند موجب شده در گوگل پلی امتیاز خوب 4.5 از 5.0 را به خود اختصاص دهد. این بازی جذاب برای همه افراد در رده های سنی مختلف مناسب می باشد. قابلیت دانلود و دسترسی به همه قسمت های بازی به صورت کاملا رایگان امکان پذیر است.

.

  

Beat Shooter

 

بازی های ریتمیک در سال‌ های اخیر رشد قابل ملاحظه ای داشته اند و با گسترش قابلیت های پلتفرم های موبایلی، این بازی های ساده و کوچک هم روز به روز تعدادشان بیشتر و بیشتر شده است. Beat Shooter – Gunshots Rhythm Game هم یکی از همین بازی هاست که گیم پلی بسیار ساده ای دارد و تمرکز اصلی آن روی موسیقی است. وظیفه شما در این بازی این است که سعی کنید در طول بازی ریتم موسیقی هایی که پخش می شوند را حفظ کنید. این ایده ساده به مرور و در هر مرحله با موسیقی های مختلف و تغییر در ریتم، کار را برای شما دشوار تر می کند و شما را به چالش می کشد. البته باید گفت این چالش آنقدر ها هم شما را با مشکل مواجه نمی کند چراکه هدف اصلی این بازی انقال حس خوب از طریق موسیقی های زیبا است. به همین جهت هم کنترل ها بسیار آسان هستند. برای حفظ کردن ریتم موسیقی ها، تنها کافی است انگشتان را روی صفحه نمایش دستگاه تان بکشید و به سمت آیتم هایی که از بالا به سمت پایین می آیند حرکت دهید. در این حالت، تیراندازی به صورت خودکار انجام می شود و ریتم موسیقی با شکستن آیتم ها حفظ می شود.

در بازی Beat Shooter گاهاً برخی آیتم ها طولانی تر هستند که در این حالت اسلحه شما به صورت خودکار از تیراندازی تک تیر به تیراندازی رگبار تغییر وضعیت می دهد. همانطور که در بازی هم مشاهده خواهید کرد، حفظ کردن ریتم اصلاً کار دشواری نیست و فقط باید کمی دقت کنید و با ریتم موسیقی در حال پخش همزمان انگشت تان را حرکت دهید. خط داستانی خاصی در بازی وجود ندارد که بخواهیم به آن بپردازیم. از قرار معلوم شما کنترل یک کاراکتر را به عهده دارید که به همراه حیوان دست آموز خودش در فضا تیراندازی می کند و یک به یک مراحل بازی را پشت سر می گذارد و امتیاز دریافت می کند.


0 دیدگاه

نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
کد امنیتی :
کد امنیتی
رفرش
 
 


بازی های پربازدید امسال
بازی های پربازدید ماه

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها