Real Farming 23 1.5 – بازی شبیه ساز مزرعه داری واقعی ۲۰۲۳ اندروید + مود

Real Farming 23 1.5 – بازی شبیه ساز مزرعه داری واقعی ۲۰۲۳ اندروید + مود

    این پست مورد پسند شما بود؟

    پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر
Real Farming 23 1.5 – بازی شبیه ساز مزرعه داری واقعی ۲۰۲۳ اندروید + مود Real Farming 23 1.5 – بازی شبیه ساز مزرعه داری واقعی ۲۰۲۳ اندروید + مود Real Farming 23 1.5 – بازی شبیه ساز مزرعه داری واقعی ۲۰۲۳ اندروید + مود Real Farming 23 1.5 – بازی شبیه ساز مزرعه داری واقعی ۲۰۲۳ اندروید + مود

Real Farming: Farm Sim 23 – شبیه ساز مزرعه داری واقعی 2023 نسخه ای دیگر از سری بازی های Farming Simulator از استودیوی TwoD’s است که در قالب یک عنوان رایگان اما با قابلیت پرداخت های درون برنامه ای عرضه شده است. در حالی که اغلب استودیوهای دیگر که بازی های مشابهی در همین سبک (شبیه ساز مزرعه داری) طراحی کرده اند و آن ها را به شکل پولی منتشر کرده اند اما TwoD’s تصمیم گرفته تا بازی خود را که به واقع جزو بازی های پرمیوم محسوب می شود به شکل رایگان در اختیار مخاطبین قرار دهد. این سیاست کاری باعث شده تا این شرکت بازی سازی از طریق پرداخت های درون برنامه ای به کسب درآمد بپردازد. Real Farming: Farm Sim 23 مثل خیلی دیگر از بازی های هم رده طرفداران بسیاری دارد و درست مثل یک شبیه ساز واقعی عمل کرده است. نکته جالب و قابل توجه در مورد این بازی این است که نسخه اندرویدی Real Farming: Farm Sim 23 نسخه پورت شده Nintendo Switch است که از نظر گرافیکی و گیم پلی بسیار نزدیک هستند.

  

Real Farming: Farm Sim 23

   

Real Farming: Farm Sim 23 همانطور که از نامش پیداست شبیه ساز واقعی مزرعه داری است که شما را در نقش یک مزرعه دار قرار می دهد. وظیفه شما در طول بازی کاشت و برداشت محصولات با کمک وسایل صنعتی و ماشین آلات کشاورزی است. سازنده بازی برای این مورد به جزئیات بسیار زیادی توجه کرده است که باعث شده Real Farming: Farm Sim 23 یک شبیه ساز واقع گرایانه باشد. بازی به وسیله موتور بازی سازی Unity Engine طراحی شده و از قابلیت بهینه سازی متغیر پشتیبانی می کند. این یعنی سطح گرافیک کلی بازی با توجه به قدرت سخت افزاری دستگاه شما متغیر خواهد بود تا در تمامی حالات بهترین تجربه ممکن قابل ارائه باشد. روند کلی بازی در شبیه ساز مزرعه داری واقعی 2023 با کاشت، رسیدگی و برداشت محصولات و همچنین پرورش حیوانات اهلی مزرعه و در نهایت فروش محصولات آن ها دنبال می شود. شما باید با خرید و استفاده از ماشین آلات مختلف مزرعه خود را گسترش داده و محصولات بیشتری تولید کنید. این ماشین آلات شامل دستگاه های صنعتی همچون تراکتورها، کامباین ها و … می شوند. گیم پلی بازی از نمای سوم شخص بوده و به صورت یک بازی جهان باز طراحی شده است. شما قادر به این هستید تا به صورت آزادانه در اطراف مزرعه خود چه به صورت پیاده و چه سوار بر ماشین های مختلف گشت و گذار کنید. این بازی می تواند مدت ها علاقه مندان به بازی های شبیه سازی را سرگرم کرده و راه های مختلفی برای شکوفا کردن خلاقیت هایشان فراهم کند. مدل سازی های واقع گرایانه و پر جزئیات، گرافیک چشم نواز و گیم پلی روان که قابل اجرا با نرخ 60 فریم بر ثانیه نیز است از جمله ویژگی های اصلی این بازی به حساب می روند.

  

📥 باکس دانلود پرنده بازی ها
🔰 حجم: 437 - 418 مگابایت
💰 قیمت: رایگان
💡 اندروید مورد نیاز: +5.1
🔐 منبع: فارسروید
Real Farming 23 1.5 – بازی شبیه ساز مزرعه داری واقعی ۲۰۲۳ اندروید + مود
باکس دانلود پرنده بازی ها

برترین بازی های امسال

جدیدترین مطالب

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها