Angry King: Scary Pranks 1.0 – بازی تفننی ترسناک پادشاه عصبانی اندروید

Angry King: Scary Pranks 1.0 – بازی تفننی ترسناک پادشاه عصبانی اندروید
  • آپدیت:
  • تعداد دانلود:40 بار
  • دسته: | |
  • توسط:VAHiD
  • دیدگاه ها0 دیدگاه

    این پست مورد پسند شما بود؟

    پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر
Angry King: Scary Pranks 1.0 – بازی تفننی ترسناک پادشاه عصبانی اندروید Angry King: Scary Pranks 1.0 – بازی تفننی ترسناک پادشاه عصبانی اندروید Angry King: Scary Pranks 1.0 – بازی تفننی ترسناک پادشاه عصبانی اندروید Angry King: Scary Pranks 1.0 – بازی تفننی ترسناک پادشاه عصبانی اندروید

Angry King: Scary Pranks – پادشاه عصبانی: شوخی های ترسناک نام فرانچایز دیگری از استودیوی خلاق و معروف Keplerians Horror Games کشور اسپانیا است که طی سال های اخیر با طراحی و عرضه مجموعه هایی همچون Ice Scream ، Evil Nun و Mr. Meat محبوبیت زیادی در بین تمام استودیوهای بازی سازی پیدا کرده است. این استودیو همانطور که از نامش پیداست تخصص اصلی اش ساخت بازی های ترسناک اما فانتزی و مخصوص نوجوانان است.

بعد از موفقیت قابل توجه از ساخت و انتشار بازی های قبلی، این استودیو به سراغ یک سری جدید رفته و طبق گفته ها و ادعاهای منابع معتبر، این سری نیز قرار است دنباله های متعددی مثل دیگر بازی های این توسعه دهنده داشته باشد. عنوانی که از آن صحبت می کنیم با نام Angry King: Scary Pranks عرضه شده و بدون شک در بین تمام عناوین منتشر شده توسط Keplerians Horror Games درجه ترس به مراتب کمتری دارد و از حالت ترسناک و هیجان انگیز به یک بازی تفننی و طنزآمیز تبدیل شده است. با این که رویکرد محتوایی توسعه دهندگان در ساخت این بازی متفاوت بوده اما همچنان سبک و سیاق طراحی ها، مدل سازی ها و از همه مهم تر گیم پلی بازی به شکل همیشه خود باقی مانده و شما در طول بازی روندی مشابه بازی های دیگر این توسعه دهنده را تجربه خواهید کرد.

  

Angry King: Scary Pranks

  

Angry King: Scary Pranks داستان پادشاه ریچارد که یک شخص ظالم و پلید و خشن است را بازگو می کند. این پادشاه یک خیانت کار است که مردم را مجبور به انجام کارهای شیطانی اش می کند و حکومتی ترسناک را برای همه رقم زده است. هیچکس جرأت مقابله با او را ندارد چرا که او بسیار خشمگین و عصبانی است. تنها کسی که از این قاعده مستثنی است شخصی به نام Leonard Goodfellow است که تصمیم می گیرد تا با دست انداختن پادشاه و مسخره کردن او، اعتبار او را در بین مردم از بین ببرد تا با این کار پادشاه افول کرده و مردم متوجه واقعیت ها شوند. شما در نقش این شخص (Leonard Goodfellow) هستید و قرار است با آماده سازی انواع و اقسام تله ها و شوخی ها پادشاه را به سخره گرفته و در مقابل اعیان آبروی او را ببرید! برای این کار شما باید به صورت مخفیانه به مکان هایی که پادشاه رفت و آمد دارد رفته و با آیتم های گوناگونی که در نقاط مختلف قلعه وجود دارد تله ها و شوخی های متعددی طراحی کنید! فراموش نکنید که چالش های شما صرفاً به حل پازل ها و پیدا کردن این آیتم های خلاصه نمی شود؛ بلکه یکی از مهم ترین چالش های شما پنهان ماندن از دید نگهبانان و خود پادشاه است. بازی Angry King: Scary Pranks از نمای اول شخص دنبال می شود و شما این امکان را دارید تا به صورت آزادانه و به شکل 360 درجه به اطراف حرکت کنید. شما می توانید با آیتم های مختلف تعامل برقرار کنید، در جاهای خاص مخفی شوید و با پریدن یا نشستن از مسیرهای متنوع به نقطه های مشخص شده بروید.

   

📥 باکس دانلود پرنده بازی ها
🔰 حجم: 163مگابایت
💰 قیمت: رایگان
💡 اندروید مورد نیاز: +5.1

دانلود فایل نصبی کامل بازی با لینک مستقیم - 163 مگابایت

توجه: بازی Angry King: Scary Pranks به صورت آنلاک شده در دسترس شما قرار گرفته است که در آن همه بخش های بازی قابل دسترسی هستند. در حال حاضر نسخه مود شده ای در آن منابع بازی نامحدود باشد و ... آماده نشده است اما در صورتی که این نسخه تهیه شود به قسمت دانلودباکس افزوده خواهد شد.

—————–

لینک دانلود نسخه مــــود بازی - عرضه نشده!

🔐 منبع:
Angry King: Scary Pranks 1.0 – بازی تفننی ترسناک پادشاه عصبانی اندروید
باکس دانلود پرنده بازی ها

برترین بازی های امسال

جدیدترین مطالب

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها