Sniper Master 1.7.2 – بازی اکشن-اسنایپری استاد تک تیراندازی اندروید + مود

Sniper Master 1.7.2 – بازی اکشن-اسنایپری استاد تک تیراندازی اندروید + مود
  • آپدیت:
  • تعداد دانلود:23 بار
  • دسته: | |
  • توسط:VAHiD
  • دیدگاه ها1 دیدگاه

    این پست مورد پسند شما بود؟

    پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر
Sniper Master 1.7.2 – بازی اکشن-اسنایپری استاد تک تیراندازی اندروید + مود Sniper Master 1.7.2 – بازی اکشن-اسنایپری استاد تک تیراندازی اندروید + مود Sniper Master 1.7.2 – بازی اکشن-اسنایپری استاد تک تیراندازی اندروید + مود Sniper Master 1.7.2 – بازی اکشن-اسنایپری استاد تک تیراندازی اندروید + مود

Sniper Master : City Hunter – استاد تک تیراندازی: شکارچی شهر یک بازی اکشن و سرگرم کننده از استودیوی JoyMore GAME چینی است که به شکل رایگان توسعه یافته و برای دستگاه های اندرویدی به انتشار رسیده است. وبسایت پرنده بازی ها همزمان با انتشار نسخه جدید این بازی آن را تهیه و همراه با یک نسخه مود به شکل جداگانه تدارک دیده است. Sniper Master : City Hunter یک بازی الگوبرداری شده از بازی های معروفی همچون Sniper 3D Assassin و بازی های مشابه دیگر در همین سبک است که با ایده برداری از نقاط قوت این بازی ها طراحی و توسعه یافته است. با این حال نمی توان تازه کار بودن استودیوی سازنده این بازی را نیز نادیده گرفت. در بازی Sniper Master : City Hunter شما برای مأموریت های مختلف و چالش برانگیزی انتخاب شده اید که بسیار حساس هستند. یک لحظه اشتباه در این مراحل منجر به شکست خواهد شد و به همین خاطر این مأموریت ها به استاد تک تیراندازی یعنی شما محول شده است! پس خودتان را برای مأموریت هایی نفس گیر و سخت آماده کنید.

  

Sniper Master

   

در بازی Sniper Master : City Hunter شما در نقش یک تک تیرانداز متبهر و حرفه ای هستید که برای مأموریت هایی مخفی و محرمانه و البته بسیار مهم و دشوار انتخاب شده است. مهارت های خودتان را به نمایش بگذارید و در این مأموریت ها موفق ظاهر شوید. وظیفه شما رفتن به نقاط مختلف یک شهر است که در آن تبهکارانی خطرناک در حال فعالیت روی مأموریت هایی مختلف هستند. شما برای متوقف کردن این افراد مأمور شده اید. چاره ای جز نابود کردن این خلافکاران نیست. آن ها با سیاست زیاد در بین مردم رفت و آمد می کنند و پیدا کردن آن ها از بین مردم عادی کار راحتی نیست. بنابراین شما باید با کمک تکنیک های مخصوصی آن ها را پیدا کرده و با یک شلیک از راه دور آن ها را از بین ببرید. مراقب باشید چرا که در بازی Sniper Master : City Hunter هر مرحله اهداف خاصی دارد و شما با شلیک به اهداف اشتباه باعث شکست خوردن مأموریت می شوید. شما می توانید انواع و اقسام سلاح های تک تیرانداز (Sniper) را در این بازی تجربه کنید و با پیشروی در مراحل بازی اقدام به خرید آیتم ها و سلاح های دیگر کنید. Sniper Master : City Hunter با گرافیک سه بعدی و جزئیات قابل قبول خود به نسبت حجم، می تواند یک بازی سرگرم کننده برای علاقه مندان به بازی های FPS یا اول شخص شوتر باشد. سازنده بازی مدعی شده که در بازی استاد تک تیراندازی به جز بخش آفلاین، یک بخش آنلاین برای رقابت با دیگر بازیکنان نیز وجود دارد. برای آشنایی بیشتر با شکل و شمایل بازی می توانید نگاهی به تصاویر اسکرین شات بازی بی اندازید و سپس در صورتی که مایل بودید آخرین نسخه بازی را به شکل رایگان از سرورهای پرنده بازی ها دریافت کنید.

 

📥 باکس دانلود پرنده بازی ها
🔰 حجم: 433 - 415 مگابایت
💰 قیمت: رایگان
💡 اندروید مورد نیاز: +5.1
🔐 منبع: فارسروید
Sniper Master 1.7.2 – بازی اکشن-اسنایپری استاد تک تیراندازی اندروید + مود
باکس دانلود پرنده بازی ها

برترین بازی های امسال

جدیدترین مطالب

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها