Slingshot Stunt Driver 1.9.33 – بازی فیزیک راننده ماشین تیر و کمانی + مود

Slingshot Stunt Driver 1.9.33 – بازی فیزیک راننده ماشین تیر و کمانی + مود

    این پست مورد پسند شما بود؟

    پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر
Slingshot Stunt Driver 1.9.33 – بازی فیزیک راننده ماشین تیر و کمانی + مود Slingshot Stunt Driver 1.9.33 – بازی فیزیک راننده ماشین تیر و کمانی + مود Slingshot Stunt Driver 1.9.33 – بازی فیزیک راننده ماشین تیر و کمانی + مود Slingshot Stunt Driver 1.9.33 – بازی فیزیک راننده ماشین تیر و کمانی + مود

Slingshot Stunt Driver – راننده ماشین تیر و کمانی یک بازی ساده اما بسیار جذاب و سرگرم کننده است که با ایده ای نه چندان خاص اما مهیج طراحی و توسعه یافته است. این بازی به شکل رایگان طراحی شده و توسط استودیوی لهستانی TapNice برای موبایل ها و تبلت های اندرویدی به انتشار رسیده است. در بازی Slingshot Stunt Driver شما به دنیایی جالب از یک ماشین اسباب بازی سفر می کنید که با یک شبیه سازی جالب، درست مثل یک ماشین اسپرت واقعی عمل می کند. کار شما این است که در این بازی مراحل مختلف را پشت سر بگذارید و برای اینکه در هر مرحله موفق باشید، باید هدف اصلی هر کدام از این مراحل را به درستی انجام دهید. هدف اصلی مراحل بازی Slingshot Stunt Driver این است که با شروع بازی، یک مکان مربع شکل که چند ده یا حتی چند صد متر دور از تر شما است قرار دارد. شما باید ماشین خودتان را به این نقطه برسانید. اما چطور باید این کار را انجام دهید؟ با کمک یک تیرکمان اسلینگ شات! اسلینگ شات به تیرکمان های کودکانه استفاده می شود که از یک چوب دو گانه و متصل به هم ساخته شده و یک کش به دو طرف این چوب ها وصل شده است. وسط این کش هم یک بخش پارچه ای یا پلاستیکی بزرگ تر قرار دارد که تیر (غالباً سنگ های کوچک) داخل آن قرار بگیرد. حالا همان تیرکمان را تصویر کنید که به جای سنگ، یک ماشین اسباب بازی در آن قرار گرفته باشد!

 

Slingshot-Stunt-Driver

 

در Slingshot Stunt Driver شما باید با شروع هر مرحله از بازی، ماشین را به عقب بکشید تا کش حالت کشسانی پیدا کند. سپس باید هدف گیری کنید و مقدار انرژی، مقدار و درجه هدف را مشخص کنید و بعد از آن ماشین را رها کنید تا با نیروی فنری و جمع شده به یک باره به جلو پرتاب شود. دقت کنید که ملاک اصلی به هیچ وجه بیشتر نگه داشتن کش تیرکمان نیست. ملاک اصلی، هدف گیری صحیح و پر کردن انرژی به مقدار لازم است تا حدی که ماشین شما به نقطه مشخص شده برسد. ماشین شما چه عقب تر از جایگاه مربوطه بایستد یا از آن عبور کند شما بازنده هستید و باید دوباره آن مرحله را تکرار کنید. پس فراموش نکنید که باید ماشین را طوری پرتاب کنید که با یک انرژی مشخص به سمت قسمت مربع شکل حرکت کرده و وارد آن شود. با پایان هر مرحله از بازی شما می توانید سه آیتم اصلی بازی یعنی Bonus , Engine و Slingshot را در چند ده مرحله ارتقاء دهید. شما همچنین می توانید ماشین خود را از بخش فروشگاه تغییر دهید و به صورت تصادفی ماشین های بهتر و متفاوت تری خریداری و آنلاک کنید. بازی Slingshot Stunt Driver از نظر گرافیکی اگرچه چیز خاصی برای ارائه ندارد اما حقیقت این است که ساختار کلی گرافیک بازی بسیار عالی است و به نسبت حجم جزئیات خوبی در آن استفاده شده است. حرکات ماشین، برخورد با موانع و مسائلی از این قبیل همگی طبق اصول فیزیکی و واقع گرایانه طراحی شده اند.

  

📥 باکس دانلود پرنده بازی ها
🔰 حجم: 157 - 124 مگابایت
💰 قیمت: رایگان
💡 اندروید مورد نیاز: +5.1
🔐 منبع:
Slingshot Stunt Driver 1.9.33 – بازی فیزیک راننده ماشین تیر و کمانی + مود
باکس دانلود پرنده بازی ها

برترین بازی های امسال

جدیدترین مطالب

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها