Last Hope TD 4.2 – بازی استراتژی-برج‌دفاعی آفلاین “اخرین‌امید” اندروید + مود

Last Hope TD 4.2 – بازی استراتژی-برج‌دفاعی آفلاین “اخرین‌امید” اندروید + مود

    این پست مورد پسند شما بود؟

    پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر
Last Hope TD 4.2 – بازی استراتژی-برج‌دفاعی آفلاین “اخرین‌امید” اندروید + مود Last Hope TD 4.2 – بازی استراتژی-برج‌دفاعی آفلاین “اخرین‌امید” اندروید + مود Last Hope TD 4.2 – بازی استراتژی-برج‌دفاعی آفلاین “اخرین‌امید” اندروید + مود Last Hope TD 4.2 – بازی استراتژی-برج‌دفاعی آفلاین “اخرین‌امید” اندروید + مود

Last Hope TD بازی جدید و فوق العاده زیبای اخرین امید در سبک بازی های استراتژیک با بیس بازی معروف جنرال برای اندروید است که توسط استودیوی بازیسازی JE Software AB به صورت رایگان در مارکت گوگل عرضه شده است و امروز به درخواست کاربران تصمیم گرفته ایم نسخه جدید ان را به همراه مود حضور شما معرفی نماییم. در این بازی طیف گسترده ای از برج های دفاعی با قدرت های منحصر به فرد در اختیار شما قرار می گیرد تا با استراتژی های دلخواه و خاص خود گروه زامبی ها را یکی پس از دیگری نابود کنید و از سرزمین اصلی خود دفاع به عمل آورید. این بازی به صورت سه بعدی و اچ دی طراحی شده است و در ان با صدها مرحله متنوع و چالش برانگیز مواجهید که در هر مرحله باید دشمنانی با قدرت هایی خاص را با برج های دفاعیتان نابود کنید و مرحله به مرحله پیش بروید. اگر از علاقه مندان به بازی های استراتژیک برج دفاعی اندروید هستید و دوست دارید یکی از بهترین های این سبک را تجربه کنید بازی محبوب و جدید Last Hope TD را از دست ندهید.

 

Last Hope TD

 

بازی Last Hope TD هم اکنون در پلی استور دارای امتیاز 4.5 از 5.0 است که ما در پرنده بازی ها جدیدترین و اخرین نسخه عرضه شده ان را به همراه نسخه مود (سکه بی نهایت) برای دانلود قرار داده ایم و می توانید به دلخواه یکی از فایل های نصبی را از پرنده بازی ها دریافت نمایید. در آخر این موضوع نیز ذکر میشود که بازی توسط ما تست شده و بدون مشکل اجرا گردیده است.

  

📥 باکس دانلود پرنده بازی ها
🔰 حجم: 156 - 129 مگابایت
💰 قیمت: رایگان
💡 اندروید مورد نیاز: +5.1
🔐 منبع: فارسروید
Last Hope TD 4.2 – بازی استراتژی-برج‌دفاعی آفلاین “اخرین‌امید” اندروید + مود
باکس دانلود پرنده بازی ها

برترین بازی های امسال

جدیدترین مطالب

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها