Royal Revolt 2 9.2.2 – آپدیت بازی استراتژی چندنفره شورش‌پادشاهی۲ اندروید

Royal Revolt 2 9.2.2 – آپدیت بازی استراتژی چندنفره شورش‌پادشاهی۲ اندروید

    این پست مورد پسند شما بود؟

    پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر
Royal Revolt 2 9.2.2 – آپدیت بازی استراتژی چندنفره شورش‌پادشاهی۲ اندروید Royal Revolt 2 9.2.2 – آپدیت بازی استراتژی چندنفره شورش‌پادشاهی۲ اندروید Royal Revolt 2 9.2.2 – آپدیت بازی استراتژی چندنفره شورش‌پادشاهی۲ اندروید Royal Revolt 2 9.2.2 – آپدیت بازی استراتژی چندنفره شورش‌پادشاهی۲ اندروید

Royal Revolt 2 – شورش پادشاهی 2 نسخه ی دوم از بازی فوق العاده زیبا و پرطرفدار شورش پادشاهی از استودیوی بازیسازی flaregames برای دستگاه های اندروید است که تا به این لحظه توانسته است بیش از 10 میلیون بازیکن از سراسر جهان را به سمت خودش بکشاند و به عنوان یکی از محبوب ترین و زیباترین بازیهای سبک اکشن اندروید به شمار برود. مدت ها پیش نسخه ی یک این بازی را برای شما معرفی کرده بودیم که داستان آن حول نبرد میان شما و بستگانتان برای باز پس گرفتن تاج و تخت پادشاهی بود و هم اکنون در نسخه ی دوم شما تاج و تخت پادشاهی را پس گرفته اید و برای این تلاش می کنید که به همه ثابت کنید تنها شما پادشاه کل جهان هستید! این بازی که سبک برج دفاعی و اکشن را دارد، شما را به مکان هایی فوق العاده برای از بین بردن دشمنان می کشاند که در کنار این جنگ ها باید با ساخت قلعه از پادشاهی خود محافظت به عمل بیاورید. اگر به بازی های اکشن آنلاین علاقه مندید و دوست دارید یکی از بهترین های این سبک را تجربه کنید به هیچ وجه شورش پادشاهی 2 را از دست ندهید ؛ این بازی با ساخت فوق العاده اش نظر هر کاربر دوستدار بازیهای اکشن را به خودش جلب می کند.

   

Royal Revolt 2

  

توجه داشته باشید که :

1 – بازی Royal Revolt 2 برای اجرا همیشه به اینترنت نیاز دارد – در ابتدا مقداری دانلود صورت میگیرد و برای دفعه های بعدی نیازی به دانلود نیست و تنها اتصال نیاز هست.
2 – در صورت منتشر شدن نسخه ی جدید این بازی، بدون شک پرنده بازی ها جزو اولین وبسایتی هایی خواهد بود که در اسرع وقت آن را آپدیت می کند.
3 – بازی Royal Revolt 2 هک نمیشود و نسخه مود ندارد .

  

📥 باکس دانلود پرنده بازی ها
🔰 حجم: 95 مگابایت
💰 قیمت: رایگان
💡 اندروید مورد نیاز: +5.1

دانلود فایل نصبی آپدیت بازی با لینک مستقیم - 95 مگابایت-آپدیت 19 مرداد

—————–

لینک دانلود نسخه مــــود بازی - عرضه نشده!

🔐 منبع: فارسروید
Royal Revolt 2 9.2.2 – آپدیت بازی استراتژی چندنفره شورش‌پادشاهی۲ اندروید
باکس دانلود پرنده بازی ها

برترین بازی های امسال

جدیدترین مطالب

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها