دانلود Detectives Club 1.12 – بازی “کلوپ کاراگاهان“ اندروید

دانلود Detectives Club 1.12 – بازی “کلوپ کاراگاهان“ اندروید

    این پست مورد پسند شما بود؟

    پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر
دانلود Detectives Club 1.12 – بازی “کلوپ کاراگاهان“ اندروید دانلود Detectives Club 1.12 – بازی “کلوپ کاراگاهان“ اندروید دانلود Detectives Club 1.12 – بازی “کلوپ کاراگاهان“ اندروید دانلود Detectives Club 1.12 – بازی “کلوپ کاراگاهان“ اندروید

Detectives Club - کلوپ کاراگاهان عنوان یک بازی فوق العاده زیبا، محبوب و سرگرم کننده در سبک بازی های اکشن و معمایی از استودیو بازی سازی Aanimator برای دستگاه های اندرویدی است که به صورت رایگان عرضه شده است. داستان بازی در مورد پرونده قتلي ست که در اوايل قرن صورت گرفته ، دقيقاً درزماني که ايران دچار تنش‌ها سياسي شده و دستگاه قضايي و باز‌رسي آن بي‌ثباتي است و شما باید آن را حل کنید. 

  

 

داستان پرونده قتلي ست که در اوايل قرن صورت گرفته ، دقيقاً درزماني که ايران دچار تنش‌ها سياسي شده و دستگاه قضايي و باز‌رسي آن بي‌ثباتي است . حال در اين کش و قوس‌ها يکي از ثروتمندان پايتخت که نزديک به دربار شاهنشاهي ست به طرز فجيعي به قتل مي‌رسد ، قتل در مهمان‌خانه به‌طوري صورت گرفته که خدمه خانه و همسر مقتول متوجه آن نشدن ، جسد در ساعت 6 صبح توسط مستخدم خانه پيداشده و شواهد نشان مي‌دهد که او تا ساعت يک و نيم نيمه‌شب در اتاق خود بوده و بعد به مهمان‌خانه رفته . به دليل اهميت داشتن اين موضوع ، مقامات بالا يکي از زبده‌ترين کارآگاهان را براي رسيدگي به اين پرونده انتخاب مي‌کنند تا مجرم را پيدا کند .

  

 

📥 باکس دانلود پرنده بازی ها
🔰 حجم: 98 مگابایت
💰 قیمت: رایگان
💡 اندروید مورد نیاز: +5.1

لینک دانلود نسخه اصلی بازی - 98 مگابایت

—————–

لینک دانلود نسخه مــــود بازی - عرضه نشده!

🔐 منبع: دارک روید
دانلود Detectives Club 1.12 – بازی “کلوپ کاراگاهان“ اندروید
باکس دانلود پرنده بازی ها

برترین بازی های امسال

جدیدترین مطالب

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها