Magic Rush: Heroes 1.1.340 – بازی نقش محور تاخت و تاز جادویی : قهرمانان

Magic Rush: Heroes 1.1.340 – بازی نقش محور تاخت و تاز جادویی : قهرمانان

    این پست مورد پسند شما بود؟

    پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر

بازی تاخت و تاز جادویی

Magic Rush: Heroes 1.1.340 – بازی نقش محور تاخت و تاز جادویی : قهرمانان Magic Rush: Heroes 1.1.340 – بازی نقش محور تاخت و تاز جادویی : قهرمانان Magic Rush: Heroes 1.1.340 – بازی نقش محور تاخت و تاز جادویی : قهرمانان Magic Rush: Heroes 1.1.340 – بازی نقش محور تاخت و تاز جادویی : قهرمانان

Magic Rush: Heroes – تاخت و تاز جادویی: قهرمانان یک بازی اکشن – نقش آفرینی محبوب و فوق العاده زیبا از Elex برای دستگاه های اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و با ده ها میلیون دریافت، از پردانلودترین بازیهای دسته بندی Role Playing به شمار می رود و آخرین آپدیت اش را حضورتان معرفی کنیم. با نصب Magic Rush: Heroes برروی تبلت و یا گوشی اندرویدی تان، می توانید ترکیب جالبی از بازی های اکشن – نقش محور را به ارمغان بیاورید که در آن قادرید تیراندازی کنید، با دیگر بازیکنان رقابت کنید و در نبردهای جهانی شرکت کنید و بازی های استراتژی اعتیاد آور در سبک دفاع از قلعه را تجربه کنید! این بازی شما را به سفری هیجان انگیز می برد که به هیچ وجه از رفتن به ان پشیمان نمی شوید! امکان نشانه روی ماهرانه در بازی وجود دارد که در آن قادرید هدف یا جهت خود را انتخاب و تیراندازی کنید یا دشمن خود را گیج کرده و از هوا به او حمله کنید، شما حتی می توانید در حمله دشمن نیز اخلال کنید ؛ اگر تاکتیک های خود را درست انتخاب کنید، پیروزی از آن شماست! از میان ده ها قهرمان خاص یکی را به دلخواه انتخاب کنید و وارد نبردهایی سهمگین شوید! اگر از علاقه مندان به بازیهای نقش آفرینی هستید بدون شک این بازی نظرتان را جلب میکند و ارزش امتحان کردن را دارد..

 

Magic Rush: Heroes

  

بازی Magic Rush: Heroes تا به این لحظه میلیون ها بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان از گوگل پلی دریافت شده و توانسته امتیاز 4.5 از 5.0 را کسب کند که ما در وبسایت پرنده بازی ها جدیدترین و آخرین نسخه اش را برای دانلود عرضه کرده ایم. شما می توانید ابتدا تصاویری از گیم پلی این بازی محبوب را مشاهده بکنید و در اخر اگر مایل بودید با یک کلیک اقدام به دانلود بکنید. در اخر بهتر است این موضوع نیز ذکر شود که بازی توسط ما تست شده و بدون هیچ مشکلی اجرا گردیده است.

نکات تکمیلی:
1 – بازی اینترنتی و آنلاین است
2 – سرور بازی فیلتر است و برای ورود به فیلت-رشکن نیاز دارید
3 – بازی هک نمیشود و نسخه مود ندارد
4 – از این به بعد جدیدترین آپدیت بازی را همزمان با انتشار از همین صفحه پرنده بازی ها بخواهید.

برترین بازی های امسال

جدیدترین مطالب

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها