Shadow of the Empire 1.8 – آپدیت بازی استراتژیک «سایه امپراطوری» اندروید

Shadow of the Empire 1.8 – آپدیت بازی استراتژیک «سایه امپراطوری» اندروید

    این پست مورد پسند شما بود؟

    پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر
Shadow of the Empire 1.8 – آپدیت بازی استراتژیک «سایه امپراطوری» اندروید Shadow of the Empire 1.8 – آپدیت بازی استراتژیک «سایه امپراطوری» اندروید Shadow of the Empire 1.8 – آپدیت بازی استراتژیک «سایه امپراطوری» اندروید Shadow of the Empire 1.8 – آپدیت بازی استراتژیک «سایه امپراطوری» اندروید

Shadow of the Empire – سایه امپراطوری نامی از یک بازی جالب و سرگرم کننده در سبک استراتژیکی می باشد که به شکل رایگان و کاملاً انحصاری برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. استودیوی روسی و بی نام و نشان ForgeOfGames این بازی را تولید و توسعه داده است. Shadow of the Empire ماهیتی کلاسیک مانند دارد و در ساخت آن کاملاً از روی بازی های قدیمی در این سبک به خصوص سری بازی های معروف و پرمخاطب Age of Empires یا سری Stronghold الگوبرداری شده است.

اگر چنین بازی هایی را تجربه کرده باشید، به محض اینکه بازی را اجرا کنید متوجه ساختار آن با این بازی ها خواهید شد و اگر هم با عناوین نام برده ارتباط خوبی برقرار کرده بودید، احتمالاً از انجام بازی Shadow of the Empire نیز لذت خواهید برد. سازنده این بازی هیچ توضیحاتی برای معرفی این عنوان ارائه نداده است و به نظر می رسد این بازی با یک پوشش آزمایشی به انتشار رسیده است. با این حال باید گفت که در تست ما از نسخه آزمایشی، این بازی عملکرد خوبی داشت. Shadow of the Empire یک بازی استراتژیکی در دو بخش مختلف می باشد. بخش اول بخش آفلاین یا انفرادی و بخش دوم بخش آنلاین یا چندنفره می باشد.

 

Shadow-of-the-Empire

 

در Shadow of the Empire می توانید در بخش انفرادی بازی را به صورت تک نفره و در مقابل هوش مصنوعی انجام دهید. قبل از شروع می توانید تغییراتی را مثل نیروهای بازی (که دو امپراطوری مختلف هستند) انتخاب کنید و نقشه محل بازی را نیز تعیین کنید. سپس می توانید وارد بازی شده و آن را انجام دهید. مثل بازی های سبک کلاسیک استراتژیکی، در ابتدای بازی شما چیزی جز یک خانه اصلی ندارید و می بایست با سرعت مناسب و تصمیمات درست، امپراطوری خود را توسعه دهید. برای این کار به کارگرها نیاز دارید. کارگرها نیروهایی هستند که به صورت اتوماتیک کارهایی که لیست کنید را انجام می دهند و از این لحاظ هوش مصنوعی بازی قابل تحسین است و شما نیازی به تعیین کردن امور برای کارگرها ندارید.

اما بخش جالب تر و بسیار جذاب بازی، بخش چندنفره آن است که می توان آن را به صورت اینترنتی یا LAN انجام داد. برای بازی به شکل اینترنتی کافیست یک اتاق بسازید و یا به جستجوی اتاق ها بپردازید که البته به خاطر ناشناس بودن بازی پیدا کردن یک بازی ممکن است خیلی طول بکشد. اما اگر هم بخواهید می توانید این بازی را به صورت دو نفره (آفلاین) نیز انجام دهید. برای این کار باید نسخه یکسان بازی روی دو دستگاه اندرویدی نصب باشد و هر دو دستگاه از طریق Wi-Fi به یک روتر (مثل یک مودم) مشابه متصل باشند. سپس یک بازیکن می تواند از بخش LAN یک اتاق بسازد و نفر دوم اتاق را پیدا کرده و به آن وارد شود تا بازی برای هر دو نفر آغاز شود. در ادامه می توانید آخرین نسخه این بازی را به صورت تست شده از BirdGames.ir دانلود کنید.

 

📥 باکس دانلود پرنده بازی ها
🔰 حجم:
💰 قیمت: رایگان
💡 اندروید مورد نیاز: +5.1

دانلود فایل نصبی اصلی بازی با لینک مستقیم - 284 مگابایت - آپدیت 1 تیر

—————–

لینک دانلود نسخه مــــود بازی - عرضه نشده!

🔐 منبع: فارسروید
Shadow of the Empire 1.8 – آپدیت بازی استراتژیک «سایه امپراطوری» اندروید
باکس دانلود پرنده بازی ها

برترین بازی های امسال

جدیدترین مطالب

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها