دانلود Cover Fire 1.24.1 – بازی کاور فایر ”پوشش آتش” اندروید + مود

 دانلود Cover Fire 1.24.1 – بازی کاور فایر ”پوشش آتش” اندروید + مود

    این پست مورد پسند شما بود؟

    پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر
 دانلود Cover Fire 1.24.1 – بازی کاور فایر ”پوشش آتش” اندروید + مود  دانلود Cover Fire 1.24.1 – بازی کاور فایر ”پوشش آتش” اندروید + مود  دانلود Cover Fire 1.24.1 – بازی کاور فایر ”پوشش آتش” اندروید + مود  دانلود Cover Fire 1.24.1 – بازی کاور فایر ”پوشش آتش” اندروید + مود

Cover Fire – پوشش آتش "کاور فایر" بازی جدید و فوق العاده زیبا در سبک بازی های اکشن از استودیو مطرح Genera Games برای اندروید است که به صورت رایگان در مارکت گوگل منتشر شده است. با نصب این بازی برروی گوشی اندروید خود رهبری گروهی از قهرمانان را به دست بگیرید که علیه کمپانی Tetracorp باید بجنگند و در نقش منجی جهان ظاهر شوند!

این روزها بازی‌های مبتنی بر کاورگیری و تیراندازی تا حد زیادی اطراف ما را پر کرده و کمتر پیش می‌آید بازی در این سبک بتواند به نوعی فوق‌العاده عمل کرده و خوش بدرخشد. بازی آیفون و اندروید Cover Fire ساخته استودیو Genera Games یکی از همین بازی‌های معدود و خوش ساخت است که با بهره‌گیری صحیح از المان‌های کاورگیری و تیراندازی در موقعیت مناسب، همراه با کنترل و گیم‌پلی عالی شما را در قلب میدان‌های نبرد نفس‌گیر قرار می‌دهد که نمونه آن را روی تبلت و تلفن‌های همراه تاکنون تجربه نکرده‌ یا خیلی کم مشاهده کرده‌اید.

بازی Cover Fire شما را در عمق یک داستان درگیرکننده قرار می‌دهد، جایی که در نقش رهبر گروهی از قهرمانان، باید از جهان در مقابل تهدید فرقه‌ی Tetracorp مقابله کنید، گروهی که با تولید موادی مخصوص قصد از بین بردن دنیا را دارند. داستان بازی با بهره‌گیری میان پرده‌های کمیک بوک‌وار و روایت عالی در حالی که مورد نوآورانه‌ای ندارد، یکی از بهترین ها در نوع خود محسوب می‌شود. توجه به جزئیات و روایت داستان به‌ویژه در میان‌پرده‌ها به شما در درک هرچه بهتر ابعاد داستانی و شخصیت پردازی کاراکترها کمک شایانی می‌کند که به‌خوبی نمایانگر توجه ویژه استودیو سازنده بر روی بخش داستانی است. به طور کلی بخش داستانی حالت اپیزودیک دارد که هر قسمت از چندیدن مرحله متفاوت تشکیل شده است.

توجه کنیدکه مود بازی دیتا ندارد و بصورت اتوماتیک از داخل بازی بصورت آفلاین نصب می شود کافیست بعد از نصب نسخه مورد نظر محل ذخیره بازی را انتخاب کرده و بروی iNstall کلیک کنید تا بازی بصورت اتوماتیک بروی گوشی شما نصب شود. 

  

📥 باکس دانلود پرنده بازی ها
🔰 حجم: 308 - 336 | 336 مگابایت
💰 قیمت: رایگان
💡 اندروید مورد نیاز: +5.1
🔐 منبع: فارسروید
 دانلود Cover Fire 1.24.1 – بازی کاور فایر ”پوشش آتش” اندروید + مود
باکس دانلود پرنده بازی ها

برترین بازی های امسال

جدیدترین مطالب

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها