دانلود بازی Conan Exiles Complete Edition برای کامپیوتر – نسخه FitGirl

دانلود بازی Conan Exiles Complete Edition برای کامپیوتر – نسخه FitGirl

    این پست مورد پسند شما بود؟

    پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر
دانلود بازی Conan Exiles Complete Edition برای کامپیوتر – نسخه FitGirl دانلود بازی Conan Exiles Complete Edition برای کامپیوتر – نسخه FitGirl دانلود بازی Conan Exiles Complete Edition برای کامپیوتر – نسخه FitGirl دانلود بازی Conan Exiles Complete Edition برای کامپیوتر – نسخه FitGirl

Conan Exiles یک بازی محیط باز سبک بقا است که وقایع آن در سرزمین کنان بربر رخ می‌دهد. شما یک تبعیدی هستید و باید در سرزمین‌های بی آب و علف منطقه اشاره شده برای نجات و بقای خود هر کاری را انجام دهید؛ جایی که ضعیف همیشه خرد می‌شود و تنها قدرتمند می‌تواند زندگی کند. این دنیا را نابود کرده و از نو بسازید. می‌توانید این کار را تنها یا با کمک هم پیمانان خود به صورت چند نفره آنلاین انجام دهید. بازی Conan Exiles یک سند باکس تهی نیست. این دنیایی پر از تاریخ و گذشته است که شما باید آن‌ها را کشف کرده و از دانش و رازهایی که در این دنیا موجود است به نفع خود استفاده کنید.

بیابان‌ جایی است که داستان اصلی و ماجراجویی‌های بازی Conan Exiles از آن شروع می‌شود. زمانی که به طرز ناگهانی از گروه و همراهان خود جدا می‌شوید باید به فکر صرفه‌جویی در مصرف منابع باشید زیرا که این منابع باید در طی پروسه‌های ساخت و ساز ابزار و یک پناه‌گاه برای دفاع از خود در مقابل عناصر مختلف درون بازی،‌ نیز استفاده شوند. تبعیدیان ماجراجو می‌توانند با استفاده از فرهنگ‌های نسل قبلی خود به بقا بپردازند. البته در صورتی که بتوانند به سلامت این بیابان خشن و بی‌رحم را پشت سر بگذارند. قلعه‌ها و معابد موجود در این عنوان می‌توانند به اندازه کافی خطرناک باشند؛ البته در صورتی که خودتان را از قبل آماده نکرده باشید؛ اما علیرغم این موضوع می‌توانند شما را به حد باورنکردنی به ثروت فراوان برسانند.

  

Conan-Exiles

  

از آنجایی که شما در آخرالزمان موجود در بازی Conan Exiles زندگی می‌کنید باید برای خود ابزار و وسایل جدیدی را بسازید تا بتوانید کارهای جذاب و جدیدی را نیز انجام دهید. چکش‌ها ابزار بسیار مناسبی برای تعمیر ساختمان‌ها و ابزارها هستند. همچنین چکش‌ها در مواقع ضروری می‌توانند یکی از بهترین ابزارهای موقت شما باشند. کلنگ‌های درون بازی به شما این اجازه را می‌دهند به سرعت سنگ‌های بسیار بزرگ را بشکانید؛ به این وسیله می‌توانید منابع بیشتری را جمع‌آوری کنید. هم اکنون خنجر به طرز اختصاصی‌ درون بازی قرار گرفته؛ این چاقوی قربانی و قوی به شما این اجازه را می‌دهد تا درون بازی Conan Exiles سر دشمنان خود را از تنشان جدا کنید و آن را قربانی کنید؛ ای خدایان مار.

   

📌 سیستم مورد نیاز:

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10 64 Bit

Processor: Intel Quad Core i5-2300 or AMD FX-6300

Memory: 6 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 560 (1GB) or AMD Radeon HD 7770 (1GB)

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 115 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 64 bit

Processor: Intel Quad Core i7 3770K or AMD Ryzen 5 1600X

Memory: 8 GB RAM

Graphics: nVidia GeForce GTX 780 Ti/970 (High settings) and 1070 (Ultra settings) or AMD R9 290/AMD RX480 (High settings)

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 115 GB available space

🛠 آموزش نصب یا اجرا:

آموزش نصب نسخه FitGirl:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد. پیش نیاز ویژوال استودیو 2017 یا همان Microsoft C++ Redist 2017 حتما باید پیش از نصب بازی بر روی سیستم شما نصب باشد. پکیج کامل Visual C++ را می توانید از اینجا دانلود کنید.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای فایل setup.exe به نصب بازی بپردازید.

3) توصیه می شود تیک نصب گزینه های اضافی در هنگام نصب، شامل Update DirectX و Net Framework و C++ را بردارید تا نیاز به اینترنت در هنگام نصب بازی نداشته باشید. این فایل ها را در صورت تمایل می توانید جداگانه دانلود کرده و نصب کنید.

  

📥 باکس دانلود پرنده بازی ها
🔰 حجم: 38.5گیگابایت
💰 قیمت: 59.99دلار
📅 تاریخ انتشار: JUN-29-2023
🔔 لطفا قبل از دانلود سیستم مورد نیاز را مطالعه کنید!

هشدار بسیار مهم!

نکته اول: برای نصب این ریپک، باید پیش نیاز Microsoft C++ Redist حتما بر روی ویندوز شما نصب باشد. این پیش نیاز را از اینجا می توانید دانلود و نصب کنید.

نکته دوم: نسخه جدید بازی که توسط FitGirl منتشرشده است، برای اجرای اولیه نیاز به اتصال اینترنت دارد. چراکه اعتبارسنجی جهت اجرای بازی، از سرورهای ۰xdeadc0de استفاده می‌کند. پس، حتما از اتصال سیستم خود به اینترنت، پیش از اجرای بازی مطمئن باشید.

——————–

 دانلود بازی Conan Exiles: Complete Edition – v4.0.0 (v513329/37621, Age of War Update)-FitGirl:

توضیحات بیشتر: Includes All DLCs + Bonus Content

دانلود پارت ۱ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۲ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۳ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۴ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۵ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۶ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۷ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۸ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۹ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۱۰ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۱۱ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۱۲ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۱۳ با لینک مستقیم

🔐 پسورد: www.downloadha.com
📣 منبع : دانلودها
دانلود بازی Conan Exiles Complete Edition برای کامپیوتر – نسخه FitGirl
باکس دانلود پرنده بازی ها

برترین بازی های امسال

جدیدترین مطالب

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها