World War 2 Reborn 3.57 – بازی اکشن تولد دوباره ی جنگ جهانی دوم + مود

World War 2 Reborn 3.57 – بازی اکشن تولد دوباره ی جنگ جهانی دوم + مود
  • آپدیت:
  • تعداد دانلود:115 بار
  • دسته: | |
  • توسط:VAHiD
  • دیدگاه ها0 دیدگاه

    این پست مورد پسند شما بود؟

    پرنده بازی ها | دانلود بازی اندروید و کامپیوتر
World War 2 Reborn 3.57 – بازی اکشن تولد دوباره ی جنگ جهانی دوم + مود World War 2 Reborn 3.57 – بازی اکشن تولد دوباره ی جنگ جهانی دوم + مود World War 2 Reborn 3.57 – بازی اکشن تولد دوباره ی جنگ جهانی دوم + مود World War 2 Reborn 3.57 – بازی اکشن تولد دوباره ی جنگ جهانی دوم + مود

World War 2 Reborn – تولد دوباره جنگ جهانی دوم یک بازی اکشن اول شخص آفلاین است که توسط استودیویی به همین نام یعنی World War 2 Reborn ساخته و عرضه شده است. اطلاعات زیادی از این توسعه دهنده نوپا و نا آشنا در دسترس نیست اما نکته جالب اینجاست که این استودیو با تمام بی تجربگی و نوپا بودن اما یک بازی خوب و خوش ساخت را ارائه کرده است. پرنده بازی ها همزمان با انتشار این بازی در سطح وب آن را تهیه و همراه با یک نسخه مود شده انحصاری برای شما دوستان تدارک دیده است. World War 2 Reborn برخلاف تقریباً اکثر بازی های مشابه در همین سبک که صرفاً آنلاین و چند نفره هستند، یک بازی تفننی و اکشن است که به صورت آفلاین قابل اجرا است.

خیلی از بازیکنان علاقه ای به بازی های اکشن جنگی آنلاین ندارند و ترجیح می دهند هزینه اینترنت و پینگ پایین و … را فاکتور گرفته و یک بازی مشابه اما آفلاین را تجربه کنند. اگرچه که بازی World War 2 Reborn در سبک مشابه همان بازی ها یعنی نبردهای گروهی طراحی شده اما تنها تفاوت اصلی این است که به جای بازیکنان واقعی شما می توانید با هوش مصنوعی و ربات ها بازی کنید. با اینکه هوش مصنوعی بازی آنقدرها هم حرفه ای نیست اما همانطور که گفته شد می توان این بازی را به عنوان یک بازی تفننی و اکشن معمولی در نظر گرفت که برای بسیاری از بازیکنان بسیار جذاب است.

 

World War 2 Reborn

 

World War 2 Reborn نبردهای گروهی جنگ جهانی دوم در مکان های مختلف را بازسازی کرده است. شما در نقش نیروهای متفقین باید در نبردهای رو در رو شرکت کنید. بازی در سبک اول شخص شوتر یا First Person Shooter که به اصطلاح FPS ساخته شده است. ماهیت کلی بازی با الگوبرداری از بازی های موفق در سبک FPS مثل Call of Duty: Mobile طراحی شده و توسعه یافته است. به همین خاطر اگر پیش تر این بازیه ا را تجربه کرده باشید خیلی راحت و سریع با کلیت World War 2 Reborn ارتباط برقرار خواهید کرد. همچنین درست همانطور که قابل حدس زدن است، طیف وسیعی از سلاح ها و تجهیزات گوناگون در طول بازی قابل خریداری و استفاده هستند. برای به دست آوردن و به اصطلاح آنلاک کردن بسیاری از این تجهیزات شما نیاز به ارتقاء سطح دارید و سطح شما فقط با انجام بازی های بیشتر و کسب امتیاز افزایش پیدا می کند. به جز سلاح اصلی، شما یک سلاح جانبی مثل کلت و پیستول هم در اختیار دارید. همچنین شما به سلاح سرد، نارنجک و کیت های سلامتی هم مجهز هستید تا در زمان نبرد بتوانید به بهترین شکل ممکن از آن ها استفاده کنید. از جمله جذابیت های قابل توجه بازی بخش شخصی سازی سلاح ها است که این بخش هم با تقلید از بازی های معروف دیگر ساخته شده است.

بازی World War 2 Reborn با گرافیک بسیار خوبی که دارد جزئیات قابل قبولی ارائه کرده است که به نسبت حجم خیلی مناسب، بسیار قابل تحسین است. اما بخش گیم پلی و روند داینامیک بازی احتمالاً نقطه عطف بازی است. فیزیک واقع گرایانه سلاح ها و تیراندازی ها باعث می شود تا شما صرفاً با یک بازی کم حجم و ساده رو به رو نباشید بلکه با یک بازی حرفه ای و جذاب سر و کار داشته باشید. World War 2 Reborn بدون شک انتخابی جذاب و عالی برای آن دسته از بازیکنانی است که به بازی های اکشن جنگی و نبردهای گروهی علاقه دارند و تمایلی به بازی به صورت آنلاین ندارند.

  

💜 باکس دانلود پرنده بازیها
ℹ️ حجم: 150 - 123 مگابایت
💲 قیمت بازی: رایگان
⬇️ لینک های دانلود : دانلود رایگان است!
🔐 منبع بازی : فارسروید
📣 نکته: برای اندروید +6.1
World War 2 Reborn 3.57 – بازی اکشن تولد دوباره ی جنگ جهانی دوم + مود
باکس دانلود پرنده بازی ها

برترین بازی های امسال

جدیدترین مطالب

  

  

خانه
اندروید
ویندوز
کنسول
برنامه ها